Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Адекватність і неадекватність
stebur2008 | 2018-08-07 10:27:08
Сообщение прочтено 6017 раз

Як продовження про правду і брехню. 

Після коментаря Козака і виляння хвостом Елана роблю висновок: той, хто в Україні намагається сказати правду, того записують в неадекватні, тупі, дибіли, зомби, совки. Той же, хто сіє брехню, підтримує ту брехню кричить зі словами слава Україні: я адекватний і свідомий!

Що з нами? Краще від цього жити не будемо! Чи нас постійно хтось серед своїх має зупиняти: СХАМЕНІТЬСЯ!

Якщо так і далі будемо продовжувати, а саме, підтримувати брехню і кричати, що це адекватно; цькувати правду і задзьобувати її неадекватно - Україна розпадеться ще на частини! Бо далі терпіти нормальні люди такої наруги не зможуть.

Звідки у українців ось такий негативний потяг, сказати неправду і доказувати потім, що то є правда? А я скажу, це звичка західного впливу, ще точніше, то польського. Звідти і ж хитрість обдурити ближнього і виляння хвостом. Як доказ вам, життя і діяльність митрополита Шептицького: одні перемагали - привітання і уклін; інші перемогли - привітання і уклін!

От і зараз бачу: США сильна і багата держава гне свою лінію по Україні - привітання і уклін! Завтра що буде? Кого будете вітати, коли геополітика кордони нові накреслить?  

А зомбування продовжується і вже нахабно. Якщо українці вибируть НАТО (Порошенко, Тимошенко, Гриценко і т.п.) - це вибір буде за неадекватними!!!

Ось маленький доказ правди і брехні, адекватності і неадекватності


Комментарии RSS :


так спочатку і був курс на підпис з ЄС, а потім сюрприз у Прибалтиці. перед Прибалтикою була зустріч у Сочі з вєлікім братом і від нього ж 3 мільярди, що там Путін йому нашепотів і куди пішли ті гроші - знає тільки всевишній, в той же час Азіров почав розказувати як нам не вигідна євроінтеграція. мабуть то так звернула все "рука Америки" - в тайгу нас  нафік)))саме так і було. Хто з цим сперечається.

 Чотири роки мусолимо одне і теж. Питання не виникає, чому? Чи ти вважаєш дійсно 50% населення неадекватними, які бачили зовсім іншу картинку?

А чому вперто відкидаєш, що Януковича хотіли скинути ще перед Євро-2012? Опозиція усіма силами була проти проведення чемпіонату, і перший твій Тягнибок.

Чому вперто відкидаєш те, що "студенти" - це було прикриття. Тобі доказ? Я працюю також і з молоддю. Ось коротка розмова: "...та було. Приходять, ходімо на майдан, там платять. Пішли. Побачили, що смаженим запахло, повтікали..." Так які ж там студенти залишилися? Не знаєш? Правий сектор з небес звалився?

Хтось говорить, що якби Янукович вийшов на майдан, то розійшлися би. Фіг там. Майдан не розійшовся би, навіть якщо Янукович підписав асоціацію. Було б інше: аааа, йдемо в ЄС, а при владі бандити. Геть бандитів! План повалення влади був готовий давно, і ніхто зупинятися уже не мав наміру. Проплачено! Так ти думаєш Росії це треба було? Так може все таки то і є "рука заокенська"?

І ще один суттєвий доказ того, що ви не докажете свою правоту. Уночі були події з побиттям "студентів". У 8 годин ранку новини. Беруть інтерв,ю в Бруселі у євродепутата, який щойно прокинувся і нічого не бачив, і не чув. І як ти думаєш, що він говорить не розібравшись? - Винна влада! Бо йому ЗМІ потрібно задали питання з наголосом, влада "мирних студентів" побила...

 Ось тобі і вся відповідь на ті події.

Якщо ти за історію правдиву, то згадуй дії посла США в Україні тоді. Згадуй таємну розмову держсекретаря тодішнього з європейцями, кого вони хотіли бачити маріонеткою у їхніх руках при владі у нас... І все стає на свої місця, а не на ті, на які ви зараз наголошуєте, що боком вилізли!Я думаю Майдан розійшовся би, навіть якщо б Янукович не підписав асоціацію.. 

Майдан підштовхували , підігрівали... Його справді готували заздалегідь... Тільки кому воно знадобилося, тут наші думки розійдуться.

Моя версіяhttp://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3068854/А звідки інфа про брюссельського евродепутата ? Може уточниш хто то був? Звідки впевненість що він спав і нічого не бачив ? Якщо розмова була таємною , то про що ми можемо згадувати ? Ми входимо в коло втаємничених в таємні розмови осіб такого рангу ?та таємна розмова уже не таємна. Якщо захочеш, знайдешА чому таємне перестало бути таємним? Як таке сталося ?до Біблії звернись. Чи в католиків і православних вона різна?Біблія то одна, але кожен по своєму розуміє... 

В даному контексті це не відповідь. "все таємне стає явним" - дуже широке поняття. Питання стояло як конкретно ця таємниця стала не таємницею ? Не Біблія ж розсекретилаVery HappyVery HappyVery Happyми взагалі зараз про що? Ти по дорозі йдеш, чи по стежці, та звернув у хащі?

Те відео оприлюднила Європа. А ти мені хочеш сказати, що ця влада оприлюднила, а була б інша - то ні. Я правильно тебе зрозумів? Хоча тут і розуміти нічого. Навіщо причепився з тим питанням? Що означає "оприлюднила Європа"? Офіційно органи Євросоюзу повідомили ?я тобі простою мовою сказав, а не витягомТобто... З пальця висосав ? Із ЗМі, друже. Іди пошукай, не лінисьЗМі багато. Різних... Нєфіг мені чим зайнятися як самому відшукувати твої аргументиVery HappyVery HappyVery Happy

Хоча.. відкрию тобі секрет. Питання моє риторичне було. Я знаю на нього відповідь. Та мені треба було почути твій варіант. Я його не почув. З чого робимо висновок що ти черпаєш свої беззаперечні істини з джерел "одна сусідка сказала "Very HappyVery Happy


stebur2008 | 08.08.2018 21:12 | це вже занадто, Елане. Але скажу більше: не сусідка | [Ссылка]

Elan vital. | 08.08.2018 21:17 | По риторичним питанням такі висновки і робляться.. | [Ссылка]

stebur2008 | 08.08.2018 21:20 | завиляв: то бабка на базарі сказала, то таки ж у ЗМІ | [Ссылка]


А кто нибудь из вас  знает, о чем хоть одна статья из тех, которые Янукович не подписал?а им -это надо?, пообсирались кругом..и новые песни- сочиняют..Мда) главное что-бы слушателей был один- поющий-соченяющий)это точно, такое-им -подходит))Канечно - все о том, как сделать Украину полигоном НАТОвот ты все помнишь, как вчера было!Laughing

а многие уже все и подзабыли ...это и есть работа СМИ: забыть то, что было - вырезать! И оставить то, что нужно!я там где то спрашивал тебя- кто сбил Боинг?

ответа я наверно и не дождусь ...

даже и не удивлен.утверждать не буду. Но по логике некоторых вещей Боинг был сбит со стороны ДНР.

Тогда еще летали над Донбассом боевые самолеты ВСУ, боевики вели по ним прицельный огонь соответствующием оружием, скорее всего из России. Есть и зафиксированные переговоры.

Россия не может взять на себя вину, так как конфликт у нее не прямой с Украиной. А оружие такое поставляется тоже не прямо. Так же само они посылаются на поставку американского оружия в другие горячие точки не прямо. Их посыл был, хотите найти виновного, начните перегворы непосредственно с ДНР-ЛНР. Но украинская сторона, назвав сторону конфликта террористами, от переговоров категорически отказалась.

Вина Украины в том, что не изменен маршрут полета пассажирского самолета! ну вот видишь сам. такое яркое преступление против человечества, а ты точно сказать не можешь, логика у тебя не включается ...

вроде как ДНР ... но Россия не может взять вину ... а каким оружием сбили, рогатку поцоны вырезали, или таки российский Бук? в самоволку 

уехал ...

вообщем я тебе скажу свое мнение- мы много чего не знаем ... самое обидное- мы о многом и на догадываемся. и по этому рвать за кого то 

свою жопу, хоть за какую то страну, хоть за какого то человека- это наверно не самый лучший вариант.

а на счет Боинга, то если будет время, то присмотрись к фоткам с места " трагедии" ... Боинга ты не увидишь. а от некоторых деталей ты 

будешь дико ржать. ну это если ты присмотришься ... а в целом да, если пробежать быстро взглядом, то таки да, картина ужасная!Это и есть та логика, почему расследование в тупике. В какой стране американцы будут брать на себя вину за террористов, совершивших преступление кровавое ихним оружием? Ни в какой! Так почему же украинская сторона нам доказывает, что вину должна взять на себя Россия, тогда как "террористы" находятся на их территории, а не на российской. 

Вот и получается, что отвечать за трагедию некому. Террорист за трагедии не отвечает.что то я не совсем понял ...

ну ладно я ... а вот таварищи типа vclence не вставят тебе пистон за " террористов"?

это ты на славных сынов Донбасса Гиркина, Бородая, Захарченко такую бочку катишь?Shockedнаши взгляды могут по некоторым вопросам совпадать и не совпадать. Даже если мы в чем-то согласны, в чем-то нет. По характеру никогда не подыгрываю, да и к себе такое не приемлю.

У нас с тобой могут быть разные мнения. Но это не значит, что я тебя не должен уважать!

А по тем руководителям ДНР-ЛНР, что сказать. Просто могу понять тех людей, которые оказались в изоляции, или на границе соприкосновения. Человеческое сопереживание.

Посмотрел видео, которое показал недавно Луцик. И в том видео неутешительный ответ: никто не знает сейчас, что дальше делать с тем конфликтом затянувшимся. 

Получается, никто за людей не думает. Получается надо ждать, что в скором времени поменяется власть, и будут приняты хотя бы какие-то решения по переговорм с руководителями ДНР, какие они не есть.

Но чтобы это произошло, надо и по Крыму принять соответствующее решение. Может быть даже задним числом. Такая версия есть ты вот это специально так легко пропускаешь мои слова о руководителях ЛДНР Гиркине, Бородае и др, о которых я не написал?

ну я понимаю, и сам сопереживаю гражданам Украины на территории ЛДНР, но я же не сопереживаю всем людям, которые занимают должности

от комроты и выше в армиях ЛДНР. по тем сведениям, которые до меня доходят, на этих должностях находятся граждани РФ, военнослужащие

ВС РФ.

так что говори как оно есть. надо договариваться с президентом РФ. и после договоренности проблема ЛДНР решится за день. реально!Гиркин и все остальные включая тебя-немецкие шпионы!главное, что не такие дебилы как ты!Smileну попариваете ДРУГ ДРУГА...,заодно и мозги- прочищаете..


lawr73 | 11.08.2018 19:36 | тебе проще ... у тебя мозгов нет! | [Ссылка]

Aristarh | 11.08.2018 23:44 | Да ты прав -таких как у вас -ни у кого нет... | [Ссылка]

lawr73 | 12.08.2018 16:57 | ты даже м это понять не можешь ... у тебя их нет вааще! | [Ссылка]

Aristarh | 12.08.2018 19:24 | на сколько -ты похож на заменитость,мой пупсик.. | [Ссылка]


Она действительно не выгодная..а цирк вокруг этого как-то мало важен.