Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Адекватність і неадекватність
stebur2008 | 2018-08-07 10:27:08
Сообщение прочтено 6129 раз

Як продовження про правду і брехню. 

Після коментаря Козака і виляння хвостом Елана роблю висновок: той, хто в Україні намагається сказати правду, того записують в неадекватні, тупі, дибіли, зомби, совки. Той же, хто сіє брехню, підтримує ту брехню кричить зі словами слава Україні: я адекватний і свідомий!

Що з нами? Краще від цього жити не будемо! Чи нас постійно хтось серед своїх має зупиняти: СХАМЕНІТЬСЯ!

Якщо так і далі будемо продовжувати, а саме, підтримувати брехню і кричати, що це адекватно; цькувати правду і задзьобувати її неадекватно - Україна розпадеться ще на частини! Бо далі терпіти нормальні люди такої наруги не зможуть.

Звідки у українців ось такий негативний потяг, сказати неправду і доказувати потім, що то є правда? А я скажу, це звичка західного впливу, ще точніше, то польського. Звідти і ж хитрість обдурити ближнього і виляння хвостом. Як доказ вам, життя і діяльність митрополита Шептицького: одні перемагали - привітання і уклін; інші перемогли - привітання і уклін!

От і зараз бачу: США сильна і багата держава гне свою лінію по Україні - привітання і уклін! Завтра що буде? Кого будете вітати, коли геополітика кордони нові накреслить?  

А зомбування продовжується і вже нахабно. Якщо українці вибируть НАТО (Порошенко, Тимошенко, Гриценко і т.п.) - це вибір буде за неадекватними!!!

Ось маленький доказ правди і брехні, адекватності і неадекватності


Комментарии RSS :


саме так і було. Хто з цим сперечається.

 Чотири роки мусолимо одне і теж. Питання не виникає, чому? Чи ти вважаєш дійсно 50% населення неадекватними, які бачили зовсім іншу картинку?

А чому вперто відкидаєш, що Януковича хотіли скинути ще перед Євро-2012? Опозиція усіма силами була проти проведення чемпіонату, і перший твій Тягнибок.

Чому вперто відкидаєш те, що "студенти" - це було прикриття. Тобі доказ? Я працюю також і з молоддю. Ось коротка розмова: "...та було. Приходять, ходімо на майдан, там платять. Пішли. Побачили, що смаженим запахло, повтікали..." Так які ж там студенти залишилися? Не знаєш? Правий сектор з небес звалився?

Хтось говорить, що якби Янукович вийшов на майдан, то розійшлися би. Фіг там. Майдан не розійшовся би, навіть якщо Янукович підписав асоціацію. Було б інше: аааа, йдемо в ЄС, а при владі бандити. Геть бандитів! План повалення влади був готовий давно, і ніхто зупинятися уже не мав наміру. Проплачено! Так ти думаєш Росії це треба було? Так може все таки то і є "рука заокенська"?

І ще один суттєвий доказ того, що ви не докажете свою правоту. Уночі були події з побиттям "студентів". У 8 годин ранку новини. Беруть інтерв,ю в Бруселі у євродепутата, який щойно прокинувся і нічого не бачив, і не чув. І як ти думаєш, що він говорить не розібравшись? - Винна влада! Бо йому ЗМІ потрібно задали питання з наголосом, влада "мирних студентів" побила...

 Ось тобі і вся відповідь на ті події.

Якщо ти за історію правдиву, то згадуй дії посла США в Україні тоді. Згадуй таємну розмову держсекретаря тодішнього з європейцями, кого вони хотіли бачити маріонеткою у їхніх руках при владі у нас... І все стає на свої місця, а не на ті, на які ви зараз наголошуєте, що боком вилізли!Я думаю Майдан розійшовся би, навіть якщо б Янукович не підписав асоціацію.. 

Майдан підштовхували , підігрівали... Його справді готували заздалегідь... Тільки кому воно знадобилося, тут наші думки розійдуться.

Моя версіяhttp://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3068854/А звідки інфа про брюссельського евродепутата ? Може уточниш хто то був? Звідки впевненість що він спав і нічого не бачив ? Якщо розмова була таємною , то про що ми можемо згадувати ? Ми входимо в коло втаємничених в таємні розмови осіб такого рангу ?та таємна розмова уже не таємна. Якщо захочеш, знайдешА чому таємне перестало бути таємним? Як таке сталося ?до Біблії звернись. Чи в католиків і православних вона різна?Біблія то одна, але кожен по своєму розуміє... 

В даному контексті це не відповідь. "все таємне стає явним" - дуже широке поняття. Питання стояло як конкретно ця таємниця стала не таємницею ? Не Біблія ж розсекретилаVery HappyVery HappyVery Happyми взагалі зараз про що? Ти по дорозі йдеш, чи по стежці, та звернув у хащі?

Те відео оприлюднила Європа. А ти мені хочеш сказати, що ця влада оприлюднила, а була б інша - то ні. Я правильно тебе зрозумів? Хоча тут і розуміти нічого. Навіщо причепився з тим питанням? Що означає "оприлюднила Європа"? Офіційно органи Євросоюзу повідомили ?я тобі простою мовою сказав, а не витягомТобто... З пальця висосав ? Із ЗМі, друже. Іди пошукай, не лінисьЗМі багато. Різних... Нєфіг мені чим зайнятися як самому відшукувати твої аргументиVery HappyVery HappyVery Happy

Хоча.. відкрию тобі секрет. Питання моє риторичне було. Я знаю на нього відповідь. Та мені треба було почути твій варіант. Я його не почув. З чого робимо висновок що ти черпаєш свої беззаперечні істини з джерел "одна сусідка сказала "Very HappyVery Happyце вже занадто, Елане. Але скажу більше: не сусідка - НЛОLaughing

По риторичним питанням такі висновки не робляться. Бо і той, і другий знають про що мова йдеться. Твій висновок можна занести до неадекватних 


Elan vital. | 08.08.2018 21:17 | По риторичним питанням такі висновки і робляться.. | [Ссылка]

stebur2008 | 08.08.2018 21:20 | завиляв: то бабка на базарі сказала, то таки ж у ЗМІ | [Ссылка]