Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Адекватність і неадекватність
stebur2008 | 2018-08-07 10:27:08
Сообщение прочтено 6066 раз

Як продовження про правду і брехню. 

Після коментаря Козака і виляння хвостом Елана роблю висновок: той, хто в Україні намагається сказати правду, того записують в неадекватні, тупі, дибіли, зомби, совки. Той же, хто сіє брехню, підтримує ту брехню кричить зі словами слава Україні: я адекватний і свідомий!

Що з нами? Краще від цього жити не будемо! Чи нас постійно хтось серед своїх має зупиняти: СХАМЕНІТЬСЯ!

Якщо так і далі будемо продовжувати, а саме, підтримувати брехню і кричати, що це адекватно; цькувати правду і задзьобувати її неадекватно - Україна розпадеться ще на частини! Бо далі терпіти нормальні люди такої наруги не зможуть.

Звідки у українців ось такий негативний потяг, сказати неправду і доказувати потім, що то є правда? А я скажу, це звичка західного впливу, ще точніше, то польського. Звідти і ж хитрість обдурити ближнього і виляння хвостом. Як доказ вам, життя і діяльність митрополита Шептицького: одні перемагали - привітання і уклін; інші перемогли - привітання і уклін!

От і зараз бачу: США сильна і багата держава гне свою лінію по Україні - привітання і уклін! Завтра що буде? Кого будете вітати, коли геополітика кордони нові накреслить?  

А зомбування продовжується і вже нахабно. Якщо українці вибируть НАТО (Порошенко, Тимошенко, Гриценко і т.п.) - це вибір буде за неадекватними!!!

Ось маленький доказ правди і брехні, адекватності і неадекватності


Комментарии RSS :


малося на увазі хоча б таке: йдемо в НАТО, щоб досягти стандартів їхніх. А там можна і відмовитись.

Можна було б погодитись, якщо би наше розташування було не з Росією, і не в тісних зв,язках. 

Я теж міг би погодитись. Хоча це не має великого значення взагалі, погоджусь чи ні. Просто жаль, що можна і при такій кількості населення жити в злагоді, нехай і не так поки що, як в Європі чи США.

Тепер же, щоб в цілому суспільство зажило як в Європі чи США, треба чекати ще десятиліття, поки кількість населення не стане відповідати переорієнтованій економіці. А це десь буде до 30 млн.

Як би тобі пояснити мою позицію: я не за шок! До чого тут наше розташування ?

Звідки ти взяв ті 30 мільйонів?

Ти  вже , напевне на пвдсвідомості видаєш вбиті тобі в голову штампи за якусь доконану істину. ..

Площа Німеччини майже вдвічі менша нашої. А населення майже вдвічі менше. ..

Площа Нідерландів у 15 разів менше нашої, а населення менше лише втричі.

Площа Японії майже вдвічі менше нашої, а народу більше майже в чотири рази...

Якось живуть...

Але вам в голови вбили штампи про якісь фашистські плани щодо нашого населення. А такі, якщо є, то дещо з іншого боку.. Радник московського патріарха М. Хазін досить чітко про них розповідав. 

Як буду тут з віндовса то вставлю тобі це відео ( Хазіна) . З андроїда не виходить...* населення Німеччини майже вдвічі більшети адекватний зараз чи ні?

Ніколи не риюсь у брудній білизні, але пошукай сам свої слова погоджувальні, шо геогафія має міце у взаємовідносинах держав.

30 млн взято від Козака, і пост від нього "пляше". Ти це бачив, але чомусь дивуєшся цій цифрі від мене, а не від нього . Те число і мене здивувало.

штамп за істину у мене один: не лізь поперед батька в пекло!

з площами і населеннями країн мй погляд не пов,язаний на даний момент. Мій погляд пов,язаний з відповідністю економіки до населення! Повна твоя неадекватність, правда доказати не можу, якщо читаємо все це тільки ти і я.

фашистські плани щодо нашого населення-  то є так! Народжуваність і смертність тому є доказ, а не якийсь там москаль. Але називаються вони не фашистські, а рекомендовані. Будь трохи адекватнішим!!! Рекомендовані.. Оте ти можеш бачити як мету зменшити населення до 30 мільйонів. А я в тих рекомендаціях вбачаю мету зробити економіку здоровою і щоб вона могла утримувати на достойному рівні стільки населення скільки треба.

Так я багато разів, під різними ракурсами доводив що рекомендації встановлювати ціни на енергоносії ринковими є одним із сильних кроків оздоровлення економіки . Мені ніхто аргументовано жодного разу не заперечив. Проте, багато хто (в тому числі і з тих. кого ти вважаєш пронатівськими ) називають це геноцидом. Особливо не затруднюючись аргументацією...І, питання про наш вступ до НАТО чи ЕС поки не стоїть. Мова йде тільки про підготовку, про перехід на стандарти (військові - НАТО , цивільні - Євросоюзу) . Стандарти в них непогані. Вчитися в тих, в кого краще получається.. А вступати чи ні... Навіть питання не стоїть. На даний час нас тупо не візьмуть. Це ж не організації типу різних там таможенних союзів, куди беруть просто аби підчинити собі, і не ставлять жодних умов...

А нам вигідно ті умови виконувати. То нам самим потрібно. мова не про вступ до НАТО, а про підготовку - твоя думка адекватна? Скажи, яка різниця між хлопцем і дівчиною, коли мова у них не про шлюб зараз, а про підготовку до шлюбу? Побалуватись і розійтись на зло комусь? І ти вважаєш це розумною думкою?

Це вже робота ЗМІ по потрібному зомбуванню!!!Туреччина вже скільки років готується до ЄС ? І схоже таки не вступить. А чи зашкодила їм підготовка ?

Та й порівняння зі шлюбом двох людей.. Хоча можна.. Допустимо якийсь хуліган-алкаш, закохався в дівчину з хорошими манерами і добре виховану. Почав до неї клини підбивати. А вона йому: " Подивися на себе, спочатку приведи себе в людський вигляд а потім поговоримо". Хуліган перестав бухати, знайшов роботу, почав гарно вдягатися і вчитися гарних манер... 

Потім так склалося що вони не поженилися, але одна пропаща душа людиною стала..

Як тобі історія ?ну, цікаво, звичайноLaughing

Я так розумію, що хлопець той, хуліган-алкаш, погано одягнений, без роботи, з вульгарними манерами - українець, зустрічався перед тим з росіянкою, такою ж хуліганкою, безрозбірною, безробітною, у що попало одягненою. І тут познайомився з американкою: і одягнена охайно, і при роботі в бізнесі, одним словом принцеса з іншої планети. Вона йому: подивись на себе... Він привів себе у порядок, але так з тією принцесою і не закрутив роман. Роман у нього вийшов з іншою принцесою, шо жила також по сусідству в Росії.

І це треба таке переосмислення?В будь якій країні є свої хулігани і свої гарні, культурні дівчата. Тому не буду уточнювати національність. Будь яка..

То є перенесення прикладу з міжлюдських відносин, на міждержавні. ..  В тебе якийсь дуже мрачний хепі ендVery HappyVery Happy

Собака вернулась до блювотини своєї (теж з Біблії)...  Може бути й таке, але це не мій сюжет, а твій. Ти все тягнеш нас на якісь алкашно-хуліганські шляхиVery Happyсмішний. Сам себе обізвав алкашом. А тепер повзеш задкиДе я сам себе обізвав ?краще промовчу