Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "Істинно чи хибно". Адекватність і неадекватність, Блог пользователя stebur2008
Авторизация
Меню

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Адекватність і неадекватність
stebur2008 | 2018-08-07 10:27:08
Сообщение прочтено 5797 раз

Як продовження про правду і брехню. 

Після коментаря Козака і виляння хвостом Елана роблю висновок: той, хто в Україні намагається сказати правду, того записують в неадекватні, тупі, дибіли, зомби, совки. Той же, хто сіє брехню, підтримує ту брехню кричить зі словами слава Україні: я адекватний і свідомий!

Що з нами? Краще від цього жити не будемо! Чи нас постійно хтось серед своїх має зупиняти: СХАМЕНІТЬСЯ!

Якщо так і далі будемо продовжувати, а саме, підтримувати брехню і кричати, що це адекватно; цькувати правду і задзьобувати її неадекватно - Україна розпадеться ще на частини! Бо далі терпіти нормальні люди такої наруги не зможуть.

Звідки у українців ось такий негативний потяг, сказати неправду і доказувати потім, що то є правда? А я скажу, це звичка західного впливу, ще точніше, то польського. Звідти і ж хитрість обдурити ближнього і виляння хвостом. Як доказ вам, життя і діяльність митрополита Шептицького: одні перемагали - привітання і уклін; інші перемогли - привітання і уклін!

От і зараз бачу: США сильна і багата держава гне свою лінію по Україні - привітання і уклін! Завтра що буде? Кого будете вітати, коли геополітика кордони нові накреслить?  

А зомбування продовжується і вже нахабно. Якщо українці вибируть НАТО (Порошенко, Тимошенко, Гриценко і т.п.) - це вибір буде за неадекватними!!!

Ось маленький доказ правди і брехні, адекватності і неадекватності


Комментарии RSS :


ти адекватний зараз чи ні?

Ніколи не риюсь у брудній білизні, але пошукай сам свої слова погоджувальні, шо геогафія має міце у взаємовідносинах держав.

30 млн взято від Козака, і пост від нього "пляше". Ти це бачив, але чомусь дивуєшся цій цифрі від мене, а не від нього . Те число і мене здивувало.

штамп за істину у мене один: не лізь поперед батька в пекло!

з площами і населеннями країн мй погляд не пов,язаний на даний момент. Мій погляд пов,язаний з відповідністю економіки до населення! Повна твоя неадекватність, правда доказати не можу, якщо читаємо все це тільки ти і я.

фашистські плани щодо нашого населення-  то є так! Народжуваність і смертність тому є доказ, а не якийсь там москаль. Але називаються вони не фашистські, а рекомендовані. Будь трохи адекватнішим!!! Рекомендовані.. Оте ти можеш бачити як мету зменшити населення до 30 мільйонів. А я в тих рекомендаціях вбачаю мету зробити економіку здоровою і щоб вона могла утримувати на достойному рівні стільки населення скільки треба.

Так я багато разів, під різними ракурсами доводив що рекомендації встановлювати ціни на енергоносії ринковими є одним із сильних кроків оздоровлення економіки . Мені ніхто аргументовано жодного разу не заперечив. Проте, багато хто (в тому числі і з тих. кого ти вважаєш пронатівськими ) називають це геноцидом. Особливо не затруднюючись аргументацією...