Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Адекватність і неадекватність
stebur2008 | 2018-08-07 10:27:08
Сообщение прочтено 6053 раз

Як продовження про правду і брехню. 

Після коментаря Козака і виляння хвостом Елана роблю висновок: той, хто в Україні намагається сказати правду, того записують в неадекватні, тупі, дибіли, зомби, совки. Той же, хто сіє брехню, підтримує ту брехню кричить зі словами слава Україні: я адекватний і свідомий!

Що з нами? Краще від цього жити не будемо! Чи нас постійно хтось серед своїх має зупиняти: СХАМЕНІТЬСЯ!

Якщо так і далі будемо продовжувати, а саме, підтримувати брехню і кричати, що це адекватно; цькувати правду і задзьобувати її неадекватно - Україна розпадеться ще на частини! Бо далі терпіти нормальні люди такої наруги не зможуть.

Звідки у українців ось такий негативний потяг, сказати неправду і доказувати потім, що то є правда? А я скажу, це звичка західного впливу, ще точніше, то польського. Звідти і ж хитрість обдурити ближнього і виляння хвостом. Як доказ вам, життя і діяльність митрополита Шептицького: одні перемагали - привітання і уклін; інші перемогли - привітання і уклін!

От і зараз бачу: США сильна і багата держава гне свою лінію по Україні - привітання і уклін! Завтра що буде? Кого будете вітати, коли геополітика кордони нові накреслить?  

А зомбування продовжується і вже нахабно. Якщо українці вибируть НАТО (Порошенко, Тимошенко, Гриценко і т.п.) - це вибір буде за неадекватними!!!

Ось маленький доказ правди і брехні, адекватності і неадекватності


Комментарии RSS :


на ВЫ не общаюсь, ибо тебе может быть 10 лет, и ты прыщавый пацан (это проходящее)

НО ты хоть знаешь, что пролетариев в Украине не менее 65%? остальные трутни.....

и не пиши, что ты меня кормишь ))) это мой пот, кровь и иногда слёзы.....

это не Маугли! и мы с тобой не одной крови...это единство и борьба противоположностей! (Маркс-Энгельс)

мы никогда не можем быть едины в условиях нашей страны.... в Швейцарии народ отказывается от пособий, а у нас люди голодают...

думаю тебе это неизвестно

какая единая? мат не пишу....ми з тобою не однієї крові це точно))) я працюю з дитинства, мене так вчили, що в житті потрібно вміти робити все, нехай те все не знадобиться, але знання і вміння зайвими не бувають. тому й привчали до праці і повір, коли мені виповниться 60 років, я не буду нити і звинувачувати батьківщину-неньку в тому, що батько помер  і залишив мене 60-річну без своєї пенсії і "как теперь жить"