Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Адекватність і неадекватність
stebur2008 | 2018-08-07 10:27:08
Сообщение прочтено 6086 раз

Як продовження про правду і брехню. 

Після коментаря Козака і виляння хвостом Елана роблю висновок: той, хто в Україні намагається сказати правду, того записують в неадекватні, тупі, дибіли, зомби, совки. Той же, хто сіє брехню, підтримує ту брехню кричить зі словами слава Україні: я адекватний і свідомий!

Що з нами? Краще від цього жити не будемо! Чи нас постійно хтось серед своїх має зупиняти: СХАМЕНІТЬСЯ!

Якщо так і далі будемо продовжувати, а саме, підтримувати брехню і кричати, що це адекватно; цькувати правду і задзьобувати її неадекватно - Україна розпадеться ще на частини! Бо далі терпіти нормальні люди такої наруги не зможуть.

Звідки у українців ось такий негативний потяг, сказати неправду і доказувати потім, що то є правда? А я скажу, це звичка західного впливу, ще точніше, то польського. Звідти і ж хитрість обдурити ближнього і виляння хвостом. Як доказ вам, життя і діяльність митрополита Шептицького: одні перемагали - привітання і уклін; інші перемогли - привітання і уклін!

От і зараз бачу: США сильна і багата держава гне свою лінію по Україні - привітання і уклін! Завтра що буде? Кого будете вітати, коли геополітика кордони нові накреслить?  

А зомбування продовжується і вже нахабно. Якщо українці вибируть НАТО (Порошенко, Тимошенко, Гриценко і т.п.) - це вибір буде за неадекватними!!!

Ось маленький доказ правди і брехні, адекватності і неадекватності


Комментарии RSS :


ты вот это специально так легко пропускаешь мои слова о руководителях ЛДНР Гиркине, Бородае и др, о которых я не написал?

ну я понимаю, и сам сопереживаю гражданам Украины на территории ЛДНР, но я же не сопереживаю всем людям, которые занимают должности

от комроты и выше в армиях ЛДНР. по тем сведениям, которые до меня доходят, на этих должностях находятся граждани РФ, военнослужащие

ВС РФ.

так что говори как оно есть. надо договариваться с президентом РФ. и после договоренности проблема ЛДНР решится за день. реально!Гиркин и все остальные включая тебя-немецкие шпионы!главное, что не такие дебилы как ты!Smileну попариваете ДРУГ ДРУГА...,заодно и мозги- прочищаете..тебе проще ...

у тебя мозгов нет!SmileДа ты прав -таких как у вас -ни у кого нет...ты даже м это понять не можешь ...

у тебя их нет вааще!Smileна сколько -ты похож на заменитость,мой пупсик..