Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Адекватність і неадекватність
stebur2008 | 2018-08-07 10:27:08
Сообщение прочтено 6095 раз

Як продовження про правду і брехню. 

Після коментаря Козака і виляння хвостом Елана роблю висновок: той, хто в Україні намагається сказати правду, того записують в неадекватні, тупі, дибіли, зомби, совки. Той же, хто сіє брехню, підтримує ту брехню кричить зі словами слава Україні: я адекватний і свідомий!

Що з нами? Краще від цього жити не будемо! Чи нас постійно хтось серед своїх має зупиняти: СХАМЕНІТЬСЯ!

Якщо так і далі будемо продовжувати, а саме, підтримувати брехню і кричати, що це адекватно; цькувати правду і задзьобувати її неадекватно - Україна розпадеться ще на частини! Бо далі терпіти нормальні люди такої наруги не зможуть.

Звідки у українців ось такий негативний потяг, сказати неправду і доказувати потім, що то є правда? А я скажу, це звичка західного впливу, ще точніше, то польського. Звідти і ж хитрість обдурити ближнього і виляння хвостом. Як доказ вам, життя і діяльність митрополита Шептицького: одні перемагали - привітання і уклін; інші перемогли - привітання і уклін!

От і зараз бачу: США сильна і багата держава гне свою лінію по Україні - привітання і уклін! Завтра що буде? Кого будете вітати, коли геополітика кордони нові накреслить?  

А зомбування продовжується і вже нахабно. Якщо українці вибируть НАТО (Порошенко, Тимошенко, Гриценко і т.п.) - це вибір буде за неадекватними!!!

Ось маленький доказ правди і брехні, адекватності і неадекватності


Комментарии RSS :

feya | 07.08.2018 10:52 | [Ссылка]

Зрозуміла тільки одне: ви висловили свою думку і ті двоє теж. Але ваши "правди" різняться. Ви вважаєте свою правду правильною, а їх записали у брехуни.

Просто приклад: я бачу навколо масу людей, яка кричить на кожному кроці, як все погано, навколо злидні і як важко, злочинна влада їх обкрадає і вони не живуть а виживають. При всьому цьому гарно і модняво вдягнуті, міняють автівки кожного року, жінок також, відпочивають на островах, не платять комунальні, паразитуючи цим самим на сусідах. І є я, яка розуміє, що за такий малий термін і з такими паразитами дууууже важко чогось досягти. Я просто живу, працюю і роблю все можливе по совісті. Коли заробила більше то й дозволяю собі більше, проваляла дурака, то й хлібом з помідорами обійдусь.Хто з нас брехун в такому разі?

Волаючих про "руку Америки" також можу віднести до неадекватів. Волати потрібно було тоді, коли Америка СРСР будувала, а не тупо користуватись чужими ідеями, технологіями і т.д.


stebur2008 | 07.08.2018 11:08 | [Ссылка]

є приземлисте, особисте. Погоджуся, що тут я можу і помилятися, і не бути прикладом для когось, а навпаки хтось побачить в мені безліч недоліків. І потім життя кожного - це життя власне.

А є те, що над нами, і те, як нам доносять суть руху кудись. І суть руху не без збочення. І в цій збоченій суті ми будемо вибирати кого? Збоченців, які погублять Україну. Якщо закопатися, і сказати хер з ним, яка різниця, хата ж у мене є, і вона з краю. Можна і так!


feya | 07.08.2018 11:20 | [Ссылка]

Ви знову трактували все зі своєї точки зору і вирішили що саме моя хата з краю. Не маю часу на багато слів, просто скажіть хто, на вашу думку, не збоченець і не погубить. Я, наприклад, не можу назвати жодного - бо я їх нікого не знаю, а обіцянки, то цяцянки. Та, коли б і знала, влада і гроші міняють людину. Порошенка ми вже побачили, прийшов багатій з грошима і недогодив. Також ми бачили й наслідки голого пролетаріату, який понівичив людські життя, та що там життя - тоді імперію було зруйновано. Але люди такі дивні, бажають того знову. Я, наразі, бачу рух до нормального життя. А ви ні. Хто на вашу думку месія? Я тут була в одній чудовій країні, згодом поділюсь враженнями. Там буде багато про вдекватність.


lawr73 | 07.08.2018 11:28 | [Ссылка]

пиши про чудови крайны, ставь фото и видео!

хотя ... цэ теж будэ брехнею!

а вот колы б ты была у Москви, як Вася Волга, то оцэ було б самэ тэ!Laughing

а так ...


feya | 07.08.2018 11:37 | [Ссылка]

Cool кахи-кахи Smile

країни всі чудові, і навіть Москва)))) я тут пробігла трохи очима - батьківщина приймала добре тебе))) про кордон трохи не в'їхала, але то таке)))


lawr73 | 07.08.2018 11:57 | [Ссылка]

ага, был когда то анекдот про туриста и иммигранта ...

был как турист, так что все было путем ... хотя немного окунулся и в будни. пришлось побывать в нескольких " кабинетах" например ...

очень даже все культурненько. вот даже и не ожидал.

а вот приземленном уровне " земли" ждали разочерования. особенно с людьми, которых раньше знал как нормальных.

странные люди какие то ... думают, что деньги, имущество, которое они у меня заберут, не вылезет им потом каким то боком.

шо не въихала с кордоном спроси, я отвечу ...


feya | 07.08.2018 12:29 | [Ссылка]

ось тут у мене одні мати)))) люди, які з молоком матері ввібрали в себе, что можна прийти і забрати, якщо не можуть, то треба насрати в чужі вази))) мають  вимерти))) тобто ми, навіть молодші за нас, яки про те знають, мають пройти отих "40 років пустелі". тоді тільки люди навчаться радіти за ближнього.  особливо мене вражають ті, хто їздить туди-сюди, бачить життя різним, але приїде і, вибачайте за французьку, далі сере під себе й опирається новому. налажені схеми як обманути, вкрасти, а не заробити - це сила, на жаль. розуміють, що тоді лавочка прикриється
шмонали на кордоні, чи шо? бо ми як їздимо, то завжди тільки з рюкзаками, а хто на євробляхах - тим взагалі зелене світло

lawr73 | 07.08.2018 13:35 | " на євробляхах - тим взагалі зелене світло" | [Ссылка]

stebur2008 | 07.08.2018 12:08 | [Ссылка]

хочуть розІрвати залізничне сполучення з Москвою. Політична думка звичайно переважає. Це ще один штрих до того, на чому і наголошую: мілліони населення в Україні треба знищити. Після переорієнтації вони не потрібні. І політика МВФ по відношенню до України тому яскраве підтвердження! 

Тому, одна справа, якщо ви знайшли спосіб уникнути цієї прихованої страти, а інша - коли людина не знайшла. Тому один радісно кричить: все добре! І руки не подасть тому, хто гине. Це теж український менталітет


feya | 07.08.2018 12:59 | [Ссылка]

а вже є цифри скільки росіян знищено, коли росія минула україну своєю залізницею?Shocked

я вважаю, що давно треба були перекрити доступ проникненню агресора з ворожої сторони, а то знову ж таки люди вже звикли до цієї російської агресіїї

і да, хто стріляв - свої чи нападники, видно по витягнутим з вбитих тіл кулям


stebur2008 | 07.08.2018 11:48 | [Ссылка]

на мою думку, Мураєв. Але його "адекватні" зацькували.

У вас хіба не типове? Кричали за Порошенко, а значить підтримали майдан. Тепер говорите, що ви вже щось побачили. То вам же говорили тоді, що вибір неправильний. Ви ж кричали: правильно. Зараз задкуєте, але все рівно вважаєте себе правими, але не тих, хто застерігав від усього того, що коїться.

А про свої враження за кордоном обов,язково пишіть. Суб,єктивно чи об,єктивно - то вже від особистості.

А месію я теж не бачу. І рух до нормального життя в цілому - не бачу. У вас особисто получається попри все - це радує! За всі остальні 12 млн, що зараз приховано знищуються - радості в мене немає.


feya | 07.08.2018 12:16 | [Ссылка]

Ви мене геть заплутали Rolling Eyes Тобто все було добре, ми кричали Порошенко і він прийшов і спричинив майдан? 

В моїй пам'яті якось все інакше відклалось. Був чудовий уряд Януковича, який все підготував для здачи України в Росію, в асфальт було закатано мільйони співгромадян, знищено вщент малий біснес (ось тут зачепило й моїх дітей: діти відрили свої ПП, але приїхали данецкиє рєбята "ілі-ілі" мої хлопці згорнули все то діло і таким чином зберегли собі життя) молодь, зокрема, студенти не витримали то все, або через свою молодість і більшу рішучість вийшли на майдан. І ось тут ключове  - в студентів почали стріляти. Терплячий український народ підняв свої дупи і збунтував проти таких дій. Н е один/ два чоловіки - на майдані була більшість. Чи хіба треба було проковтнути то і як баранам споглядати на вбивства? Чудовий президент втік і лише потім відбулися вибори, хіба не так все було?

За Порошенка я не голосувала, я була за Свободу і Тягнибока. Зараз я бачу і розумію, що  запальний та гарячий Тягнибок не впорався б. Порошенко мені подобається, він врівноважений та достойний президент. Так що ви знову помилились - я не кричала і не задкую. Я аналізую.

Сьогодні в Ізраїлі почалася безстрокова забастовка медсестер. У мене немає радіва - там вже їх розстріляли, ви не чули? 


stebur2008 | 07.08.2018 12:22 | [Ссылка]

Laughing результат роботи ЗМІ. Вам вище все було показано, як це робиться.

Був Янукович, якого підготовлено скинуто. Після скидання здача! Не перевертайте платівку.

Про розстріл бастуючих медсестер в Ізраїлі не чув. Але це ще одне підтвердження тому, як підготовлено скидали Януковича, який міг так само вас розстріляти на майдані. Але не розстріляв. Та щоб якось доказати, що він бандит, самі ж своїх і постріляли.Evil


feya | 07.08.2018 12:44 | [Ссылка]

якщо пригадати, як Янук в дьосна цілувався з Путіним і та ж Тимошенко, слабо віриться у вашу версію про "скинути і здати" і, скоріше, це ви перевертаєте платівку чи то від нерозуміння, чи просто якийсь ласий шмат втратили і з'явилась злість. там така була дружба-любов між ними , що це навіть сліпому було ясно

в силу того, що я працювала в держустанові, а там тільки за Януковича і більше ні за кого, то я знаю що нікого не мали скинути, знаю як  "чесно"голосували і трохи знаю куди і в чиї кишені дівались бюджетни кошти. були впевні вказівки за кого голосувати, сфоткати себе з бюлетнем і під розписку віддати начальству - шантажували місцем роботи. В Росії на останніх виборах було те саме, до речі. Все робилось для загону нас у стойло, но ніхто не надіявся, що мирний народ не стерпить такий безпрєдєл, як би вам не хотілось смакувати іншу версію, но було саме так

ви зовсім не сприймаєте мою точку зору - хто з нас брехун?


stebur2008 | 07.08.2018 12:54 | чому? сприймаю вашу точку зору. В ній є правда місцева, | [Ссылка]

feya | 07.08.2018 13:08 | можливо, таємне і стане явним, але як воно буде сприйматись | [Ссылка]

stebur2008 | 07.08.2018 13:14 | я вже казав, такі посилання в минуле затуляє очі людям | [Ссылка]

feya | 07.08.2018 13:16 | от ми і повернулись до нашіх баранів)))  | [Ссылка]

stebur2008 | 07.08.2018 13:22 | так-так. Вже пішли барани Якщо історією починаємо | [Ссылка]

feya | 07.08.2018 13:32 | ну чому відразу крутити? історію потрібно знати і на | [Ссылка]

medels | 07.08.2018 12:56 | [Ссылка]

я тоже поражаюсь: почему ты считаешь, что именно это мнение результат работы СМИ? Shocked А твое, типа, сформировано независимо и поэтому верное? А ты не допускаешь, что наоборот? Ведь ты тоже где-то черпаешь информацию ....А вдруг это твоё мнение кем-то сформировано?!

Окстись! Информацию мы видим в основном такой, какой ХОТИМ видеть....И надо помнить, что ты не истина в последней инстанции. Ты просто не можешь знать всего. Поэтому всегда надо сомневаться.


stebur2008 | 07.08.2018 13:07 | пример недостаточный, как нас воспитывают на новых | [Ссылка]

lawr73 | 08.08.2018 00:13 | ну вот на то, что ты видишь вокруг себя- один простой | [Ссылка]

medels | 08.08.2018 14:29 | ролик я не смотрела ибо нет колонок/наушников.   | [Ссылка]

stebur2008 | 08.08.2018 18:01 | согласен в целом. Помню, как я ошибся в одном видео | [Ссылка]

medels | 10.08.2018 16:27 | [Ссылка]

Нарколог нашлась. Её плохо искали. Или не хотели искать...


stebur2008 | 10.08.2018 22:32 | не видел последние новости, думаю, ты поняла меня... | [Ссылка]

medels | 10.08.2018 22:58 | Да....Не мы творцы мира и не  нам судить кому | [Ссылка]

vclence | 08.08.2018 21:37 | поверь мне, что моё мнение никем не сформирорвано....я | [Ссылка]

lidiv | 10.08.2018 02:01 | Вспоминайте об этом своем коменте каждый раз,  | [Ссылка]

medels | 10.08.2018 16:32 | А я никогда не забываю. И мне не стыдно признавать | [Ссылка]

lawr73 | 07.08.2018 13:46 | [Ссылка]

" Був чудовий уряд Януковича, який все підготував для здачи України в Росію"

я думал, что ты напишешь " Був чудовий уряд Януковича, який все підготував для подпысу ассоциации с ЕС" ...

когда то видел видео, как покойная ныне регионалка Бережная на каком то российском ток- шоу неуклюже обронила фразу, что она в Раде

была в комитете по подготовке ассоциации с ЕС ... зал в студии вместе с гостями, ведущим на секунды замер и был слышан только стук выпавших

челюстей на пол ... дальше было " ууууу!" и растеряное мычание ведущих- вы готовили подписание ассоциации с ЕС? для ведущих и для тех, 

кто им в уши говорит, это был как удар молотком по голове. Бережная спокойно так- да, это была наша политика, ну и что то там дальше 

ля ля тополя.


feya | 07.08.2018 14:52 | [Ссылка]

так спочатку і був курс на підпис з ЄС, а потім сюрприз у Прибалтиці. перед Прибалтикою була зустріч у Сочі з вєлікім братом і від нього ж 3 мільярди, що там Путін йому нашепотів і куди пішли ті гроші - знає тільки всевишній, в той же час Азіров почав розказувати як нам не вигідна євроінтеграція. мабуть то так звернула все "рука Америки" - в тайгу нас  нафік)))


stebur2008 | 07.08.2018 16:50 | саме так і було. Хто з цим сперечається.  Чотири | [Ссылка]

Elan vital. | 07.08.2018 21:27 | Я думаю Майдан розійшовся би, навіть якщо б Янукович | [Ссылка]

Elan vital. | 07.08.2018 21:45 | А звідки інфа про брюссельського евродепутата ? Може | [Ссылка]

Elan vital. | 07.08.2018 21:48 | Якщо розмова була таємною , то про що ми можемо згадувати | [Ссылка]

stebur2008 | 08.08.2018 17:36 | та таємна розмова уже не таємна. Якщо захочеш, знайдеш | [Ссылка]

Elan vital. | 08.08.2018 19:02 | А чому таємне перестало бути таємним? Як таке сталося | [Ссылка]

stebur2008 | 08.08.2018 19:37 | до Біблії звернись. Чи в католиків і православних вона | [Ссылка]

Elan vital. | 08.08.2018 20:11 | Біблія то одна, але кожен по своєму розуміє...  | [Ссылка]

stebur2008 | 08.08.2018 20:19 | ми взагалі зараз про що? Ти по дорозі йдеш, чи по стежці, | [Ссылка]

Elan vital. | 08.08.2018 20:27 | Що означає "оприлюднила Європа"? Офіційно органи Євросоюзу | [Ссылка]

stebur2008 | 08.08.2018 20:45 | я тобі простою мовою сказав, а не витягом | [Ссылка]

Elan vital. | 08.08.2018 20:53 | Тобто... З пальця висосав ? | [Ссылка]

stebur2008 | 08.08.2018 20:55 |  Із ЗМі, друже. Іди пошукай, не лінись | [Ссылка]

Elan vital. | 08.08.2018 21:05 | ЗМі багато. Різних... Нєфіг мені чим зайнятися як самому | [Ссылка]

stebur2008 | 08.08.2018 21:12 | це вже занадто, Елане. Але скажу більше: не сусідка | [Ссылка]

Elan vital. | 08.08.2018 21:17 | По риторичним питанням такі висновки і робляться.. | [Ссылка]

stebur2008 | 08.08.2018 21:20 | завиляв: то бабка на базарі сказала, то таки ж у ЗМІ | [Ссылка]

odiniznashih | 07.08.2018 23:29 | А кто нибудь из вас  знает, о чем хоть одна статья | [Ссылка]

Aristarh | 08.08.2018 01:31 | а им -это надо?, пообсирались кругом..и новые песни- | [Ссылка]

lidiv | 10.08.2018 02:12 | Мда) главное что-бы слушателей был один- поющий-соченяющий) | [Ссылка]

Aristarh | 10.08.2018 14:27 | это точно, такое-им -подходит)) | [Ссылка]

feya | 09.08.2018 13:51 | Канечно - все о том, как сделать Украину полигоном | [Ссылка]

lawr73 | 08.08.2018 00:06 | вот ты все помнишь, как вчера было! а многие уже все | [Ссылка]

stebur2008 | 08.08.2018 17:02 | это и есть работа СМИ: забыть то, что было - вырезать! | [Ссылка]

lawr73 | 08.08.2018 23:43 | я там где то спрашивал тебя- кто сбил Боинг? ответа | [Ссылка]

stebur2008 | 09.08.2018 09:42 | утверждать не буду. Но по логике некоторых вещей Боинг | [Ссылка]

lawr73 | 09.08.2018 10:21 | ну вот видишь сам. такое яркое преступление против | [Ссылка]

stebur2008 | 09.08.2018 10:46 | Это и есть та логика, почему расследование в тупике. | [Ссылка]

lawr73 | 09.08.2018 11:09 | что то я не совсем понял ... ну ладно я ... а вот | [Ссылка]

stebur2008 | 09.08.2018 12:55 | наши взгляды могут по некоторым вопросам совпадать | [Ссылка]

lawr73 | 09.08.2018 13:33 | ты вот это специально так легко пропускаешь мои слова | [Ссылка]

Aristarh | 10.08.2018 16:55 | Гиркин и все остальные включая тебя-немецкие шпионы! | [Ссылка]

lawr73 | 10.08.2018 23:32 | главное, что не такие дебилы как ты! | [Ссылка]

Aristarh | 11.08.2018 00:06 | ну попариваете ДРУГ ДРУГА...,заодно и мозги- прочищаете.. | [Ссылка]

lawr73 | 11.08.2018 19:36 | тебе проще ... у тебя мозгов нет! | [Ссылка]

Aristarh | 11.08.2018 23:44 | Да ты прав -таких как у вас -ни у кого нет... | [Ссылка]

lawr73 | 12.08.2018 16:57 | ты даже м это понять не можешь ... у тебя их нет вааще! | [Ссылка]

Aristarh | 12.08.2018 19:24 | на сколько -ты похож на заменитость,мой пупсик.. | [Ссылка]

lidiv | 10.08.2018 02:07 | Она действительно не выгодная..а цирк вокруг этого | [Ссылка]

vclence | 08.08.2018 21:41 | [Ссылка]

ты уже там..... а чего ты нам навязываешь? может нам всем геями стать?Razz

lawr73 | 09.08.2018 10:07 | на счет этого было показательное одно видео из Донецка | [Ссылка]

vclence | 08.08.2018 22:01 | [Ссылка]

на ВЫ не общаюсь, ибо тебе может быть 10 лет, и ты прыщавый пацан (это проходящее)

НО ты хоть знаешь, что пролетариев в Украине не менее 65%? остальные трутни.....

и не пиши, что ты меня кормишь ))) это мой пот, кровь и иногда слёзы.....

это не Маугли! и мы с тобой не одной крови...это единство и борьба противоположностей! (Маркс-Энгельс)

мы никогда не можем быть едины в условиях нашей страны.... в Швейцарии народ отказывается от пособий, а у нас люди голодают...

думаю тебе это неизвестно

какая единая? мат не пишу....


feya | 09.08.2018 14:00 | [Ссылка]

ми з тобою не однієї крові це точно))) я працюю з дитинства, мене так вчили, що в житті потрібно вміти робити все, нехай те все не знадобиться, але знання і вміння зайвими не бувають. тому й привчали до праці і повір, коли мені виповниться 60 років, я не буду нити і звинувачувати батьківщину-неньку в тому, що батько помер  і залишив мене 60-річну без своєї пенсії і "как теперь жить"


123Вперед | Указать страницу