Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Адекватність і неадекватність
stebur2008 | 2018-08-07 10:27:08
Сообщение прочтено 6041 раз

Як продовження про правду і брехню. 

Після коментаря Козака і виляння хвостом Елана роблю висновок: той, хто в Україні намагається сказати правду, того записують в неадекватні, тупі, дибіли, зомби, совки. Той же, хто сіє брехню, підтримує ту брехню кричить зі словами слава Україні: я адекватний і свідомий!

Що з нами? Краще від цього жити не будемо! Чи нас постійно хтось серед своїх має зупиняти: СХАМЕНІТЬСЯ!

Якщо так і далі будемо продовжувати, а саме, підтримувати брехню і кричати, що це адекватно; цькувати правду і задзьобувати її неадекватно - Україна розпадеться ще на частини! Бо далі терпіти нормальні люди такої наруги не зможуть.

Звідки у українців ось такий негативний потяг, сказати неправду і доказувати потім, що то є правда? А я скажу, це звичка західного впливу, ще точніше, то польського. Звідти і ж хитрість обдурити ближнього і виляння хвостом. Як доказ вам, життя і діяльність митрополита Шептицького: одні перемагали - привітання і уклін; інші перемогли - привітання і уклін!

От і зараз бачу: США сильна і багата держава гне свою лінію по Україні - привітання і уклін! Завтра що буде? Кого будете вітати, коли геополітика кордони нові накреслить?  

А зомбування продовжується і вже нахабно. Якщо українці вибируть НАТО (Порошенко, Тимошенко, Гриценко і т.п.) - це вибір буде за неадекватними!!!

Ось маленький доказ правди і брехні, адекватності і неадекватності


Комментарии RSS :

feya | 07.08.2018 10:52 | [Ссылка]

Зрозуміла тільки одне: ви висловили свою думку і ті двоє теж. Але ваши "правди" різняться. Ви вважаєте свою правду правильною, а їх записали у брехуни.

Просто приклад: я бачу навколо масу людей, яка кричить на кожному кроці, як все погано, навколо злидні і як важко, злочинна влада їх обкрадає і вони не живуть а виживають. При всьому цьому гарно і модняво вдягнуті, міняють автівки кожного року, жінок також, відпочивають на островах, не платять комунальні, паразитуючи цим самим на сусідах. І є я, яка розуміє, що за такий малий термін і з такими паразитами дууууже важко чогось досягти. Я просто живу, працюю і роблю все можливе по совісті. Коли заробила більше то й дозволяю собі більше, проваляла дурака, то й хлібом з помідорами обійдусь.Хто з нас брехун в такому разі?

Волаючих про "руку Америки" також можу віднести до неадекватів. Волати потрібно було тоді, коли Америка СРСР будувала, а не тупо користуватись чужими ідеями, технологіями і т.д.


stebur2008 | 07.08.2018 11:08 | [Ссылка]

є приземлисте, особисте. Погоджуся, що тут я можу і помилятися, і не бути прикладом для когось, а навпаки хтось побачить в мені безліч недоліків. І потім життя кожного - це життя власне.

А є те, що над нами, і те, як нам доносять суть руху кудись. І суть руху не без збочення. І в цій збоченій суті ми будемо вибирати кого? Збоченців, які погублять Україну. Якщо закопатися, і сказати хер з ним, яка різниця, хата ж у мене є, і вона з краю. Можна і так!


feya | 07.08.2018 11:20 | [Ссылка]

Ви знову трактували все зі своєї точки зору і вирішили що саме моя хата з краю. Не маю часу на багато слів, просто скажіть хто, на вашу думку, не збоченець і не погубить. Я, наприклад, не можу назвати жодного - бо я їх нікого не знаю, а обіцянки, то цяцянки. Та, коли б і знала, влада і гроші міняють людину. Порошенка ми вже побачили, прийшов багатій з грошима і недогодив. Також ми бачили й наслідки голого пролетаріату, який понівичив людські життя, та що там життя - тоді імперію було зруйновано. Але люди такі дивні, бажають того знову. Я, наразі, бачу рух до нормального життя. А ви ні. Хто на вашу думку месія? Я тут була в одній чудовій країні, згодом поділюсь враженнями. Там буде багато про вдекватність.


lawr73 | 07.08.2018 11:28 | [Ссылка]

пиши про чудови крайны, ставь фото и видео!

хотя ... цэ теж будэ брехнею!

а вот колы б ты была у Москви, як Вася Волга, то оцэ було б самэ тэ!Laughing

а так ...


feya | 07.08.2018 11:37 | [Ссылка]

Cool кахи-кахи Smile

країни всі чудові, і навіть Москва)))) я тут пробігла трохи очима - батьківщина приймала добре тебе))) про кордон трохи не в'їхала, але то таке)))


lawr73 | 07.08.2018 11:57 | [Ссылка]

ага, был когда то анекдот про туриста и иммигранта ...

был как турист, так что все было путем ... хотя немного окунулся и в будни. пришлось побывать в нескольких " кабинетах" например ...

очень даже все культурненько. вот даже и не ожидал.

а вот приземленном уровне " земли" ждали разочерования. особенно с людьми, которых раньше знал как нормальных.

странные люди какие то ... думают, что деньги, имущество, которое они у меня заберут, не вылезет им потом каким то боком.

шо не въихала с кордоном спроси, я отвечу ...


feya | 07.08.2018 12:29 | [Ссылка]

ось тут у мене одні мати)))) люди, які з молоком матері ввібрали в себе, что можна прийти і забрати, якщо не можуть, то треба насрати в чужі вази))) мають  вимерти))) тобто ми, навіть молодші за нас, яки про те знають, мають пройти отих "40 років пустелі". тоді тільки люди навчаться радіти за ближнього.  особливо мене вражають ті, хто їздить туди-сюди, бачить життя різним, але приїде і, вибачайте за французьку, далі сере під себе й опирається новому. налажені схеми як обманути, вкрасти, а не заробити - це сила, на жаль. розуміють, що тоді лавочка прикриється
шмонали на кордоні, чи шо? бо ми як їздимо, то завжди тільки з рюкзаками, а хто на євробляхах - тим взагалі зелене світло

lawr73 | 07.08.2018 13:35 | [Ссылка]

" на євробляхах - тим взагалі зелене світло"

брехня! никому и не росповидай!

даю зуб, что написал все как было. шмонали не то, что на евробляхах, а и немецкие авто, держа в руках немецкие загранпаспорта! уроды ...

хотя ... поляки захыщают ЕС! формально это хорошо.

что такое шмон?

это когда из авто выносишь все сумки, рюкзаки ставишь их на стол и таможник все просматривает.

а ты права! лавочки когда- нить закроются. европейцы- хорошие дрессировщики! кнут и пряник сделают свое дело.

когда вокруг тебя все чистенько, то и ты свой окурок до урны донесешь ...


stebur2008 | 07.08.2018 12:08 | [Ссылка]

хочуть розІрвати залізничне сполучення з Москвою. Політична думка звичайно переважає. Це ще один штрих до того, на чому і наголошую: мілліони населення в Україні треба знищити. Після переорієнтації вони не потрібні. І політика МВФ по відношенню до України тому яскраве підтвердження! 

Тому, одна справа, якщо ви знайшли спосіб уникнути цієї прихованої страти, а інша - коли людина не знайшла. Тому один радісно кричить: все добре! І руки не подасть тому, хто гине. Це теж український менталітет


feya | 07.08.2018 12:59 | [Ссылка]

а вже є цифри скільки росіян знищено, коли росія минула україну своєю залізницею?Shocked

я вважаю, що давно треба були перекрити доступ проникненню агресора з ворожої сторони, а то знову ж таки люди вже звикли до цієї російської агресіїї

і да, хто стріляв - свої чи нападники, видно по витягнутим з вбитих тіл кулям


stebur2008 | 07.08.2018 11:48 | [Ссылка]

на мою думку, Мураєв. Але його "адекватні" зацькували.

У вас хіба не типове? Кричали за Порошенко, а значить підтримали майдан. Тепер говорите, що ви вже щось побачили. То вам же говорили тоді, що вибір неправильний. Ви ж кричали: правильно. Зараз задкуєте, але все рівно вважаєте себе правими, але не тих, хто застерігав від усього того, що коїться.

А про свої враження за кордоном обов,язково пишіть. Суб,єктивно чи об,єктивно - то вже від особистості.

А месію я теж не бачу. І рух до нормального життя в цілому - не бачу. У вас особисто получається попри все - це радує! За всі остальні 12 млн, що зараз приховано знищуються - радості в мене немає.


feya | 07.08.2018 12:16 | [Ссылка]

Ви мене геть заплутали Rolling Eyes Тобто все було добре, ми кричали Порошенко і він прийшов і спричинив майдан? 

В моїй пам'яті якось все інакше відклалось. Був чудовий уряд Януковича, який все підготував для здачи України в Росію, в асфальт було закатано мільйони співгромадян, знищено вщент малий біснес (ось тут зачепило й моїх дітей: діти відрили свої ПП, але приїхали данецкиє рєбята "ілі-ілі" мої хлопці згорнули все то діло і таким чином зберегли собі життя) молодь, зокрема, студенти не витримали то все, або через свою молодість і більшу рішучість вийшли на майдан. І ось тут ключове  - в студентів почали стріляти. Терплячий український народ підняв свої дупи і збунтував проти таких дій. Н е один/ два чоловіки - на майдані була більшість. Чи хіба треба було проковтнути то і як баранам споглядати на вбивства? Чудовий президент втік і лише потім відбулися вибори, хіба не так все було?

За Порошенка я не голосувала, я була за Свободу і Тягнибока. Зараз я бачу і розумію, що  запальний та гарячий Тягнибок не впорався б. Порошенко мені подобається, він врівноважений та достойний президент. Так що ви знову помилились - я не кричала і не задкую. Я аналізую.

Сьогодні в Ізраїлі почалася безстрокова забастовка медсестер. У мене немає радіва - там вже їх розстріляли, ви не чули? 


stebur2008 | 07.08.2018 12:22 | [Ссылка]

Laughing результат роботи ЗМІ. Вам вище все було показано, як це робиться.

Був Янукович, якого підготовлено скинуто. Після скидання здача! Не перевертайте платівку.

Про розстріл бастуючих медсестер в Ізраїлі не чув. Але це ще одне підтвердження тому, як підготовлено скидали Януковича, який міг так само вас розстріляти на майдані. Але не розстріляв. Та щоб якось доказати, що він бандит, самі ж своїх і постріляли.Evil


feya | 07.08.2018 12:44 | [Ссылка]

якщо пригадати, як Янук в дьосна цілувався з Путіним і та ж Тимошенко, слабо віриться у вашу версію про "скинути і здати" і, скоріше, це ви перевертаєте платівку чи то від нерозуміння, чи просто якийсь ласий шмат втратили і з'явилась злість. там така була дружба-любов між ними , що це навіть сліпому було ясно

в силу того, що я працювала в держустанові, а там тільки за Януковича і більше ні за кого, то я знаю що нікого не мали скинути, знаю як  "чесно"голосували і трохи знаю куди і в чиї кишені дівались бюджетни кошти. були впевні вказівки за кого голосувати, сфоткати себе з бюлетнем і під розписку віддати начальству - шантажували місцем роботи. В Росії на останніх виборах було те саме, до речі. Все робилось для загону нас у стойло, но ніхто не надіявся, що мирний народ не стерпить такий безпрєдєл, як би вам не хотілось смакувати іншу версію, но було саме так

ви зовсім не сприймаєте мою точку зору - хто з нас брехун?


stebur2008 | 07.08.2018 12:54 | [Ссылка]

чому? сприймаю вашу точку зору. В ній є правда місцева, така ж сама, як і у насLaughing

Але над усім цим є ще правда, яка за кулісами спецрозвідок. І тут погляди наші розбігаються. Але прийде час і таємне, стане явним.


feya | 07.08.2018 13:08 | [Ссылка]

можливо, таємне і стане явним, але як воно буде сприйматись ще теж питання

зараз вже є доступ до секретних радянських матеріалів., до більшості і що? ми взнали більш ймовірну цифру загинувшив у ВВЗ, взнали про звірства КГБ, взнали про виселення на соловки реальні цифри. зрештою, взнали що це були не міфічні кулаки, а звичайнісіньки трудяги, які наймали незаможних людей на роботу і платили їм за це, впускали під свій дах. у куркулів працювали всі: від малого до старого - і що це змінило? скрізь тільки і чцути "мьі помним, можем повторить" або "сталіна на вас нєт" я, як таке чую, думаю тільки про одне - така людина страшна і може нести загрозу


stebur2008 | 07.08.2018 13:14 | [Ссылка]

я вже казав, такі посилання в минуле затуляє очі людям про сьогоднішнє зло!

Історію треба трохи знати - це так. Але коли роблять зло подібне до історичного, а людям кажуть, що це нова краща політика - не розумію.


feya | 07.08.2018 13:16 | [Ссылка]

от ми і повернулись до нашіх баранів))) 


stebur2008 | 07.08.2018 13:22 | [Ссылка]

так-так. Вже пішли бараниLaughing Якщо історією починаємо крутити туди-сюди, то той, хто крутить нами, потирає руки!!!


feya | 07.08.2018 13:32 | [Ссылка]

ну чому відразу крутити? історію потрібно знати і на її помилках вчитися, але то не є легко.  повторювати помилки історії будемо доти, допоки досконало не вивчемо ті помилки


medels | 07.08.2018 12:56 | [Ссылка]

я тоже поражаюсь: почему ты считаешь, что именно это мнение результат работы СМИ? Shocked А твое, типа, сформировано независимо и поэтому верное? А ты не допускаешь, что наоборот? Ведь ты тоже где-то черпаешь информацию ....А вдруг это твоё мнение кем-то сформировано?!

Окстись! Информацию мы видим в основном такой, какой ХОТИМ видеть....И надо помнить, что ты не истина в последней инстанции. Ты просто не можешь знать всего. Поэтому всегда надо сомневаться.


stebur2008 | 07.08.2018 13:07 | [Ссылка]

пример недостаточный, как нас воспитывают на новых ориентирах? Но таких же примеров множество. Кто-то занимается выявлением таких искривлений. Это их может быть даже "хлеб" неблагодарный. Мне достаточно того, что я вижу вокруг себя, и оно, к сожалению, подтверждается. В чем же я тогда должен сомневаться? Время рассудит и очень скоро


lawr73 | 08.08.2018 00:13 | [Ссылка]

ну вот на то, что ты видишь вокруг себя- один простой вопрос, с как бы с минимумом вариантов ответа-

кто сбил Боинг рейса МН- 17 над Донбассом?

вот ответ на этот вопрос и будет как лакмусом того, что ты вокруг себя видишь ....

ток не начинай там ждать решения какого то суда...

дерзай!


medels | 08.08.2018 14:29 | [Ссылка]

ролик я не смотрела ибо нет колонок/наушников.

 

прикинь, не один ты смотришь и видишь что-то вокруг себя.И тот же Козак ,и Элан и я. И почему-то все видят разное.....и тоже подтвержается. Так почему ты считаешь, что прав один ты?


stebur2008 | 08.08.2018 18:01 | [Ссылка]

согласен в целом. Помню, как я ошибся в одном видео про трагедию с людьми о Зайцевой. Меня поправил тогда Яник, да и ты тоже. Или эпизод с видео в купе.

Конечно же, могу ошибаться. Но здесь речь идет о том, что миллионы или ошибаются, или говорят правду. И эти миллионы в нашей стране оказались или адекватными или неадекватными.

Да, по Зайцевой я вообще в шоке. Ведь та моя ошибка оказалась в версии. Более того, последние новости шокируют,  исчезла нарколог. Все, следствие в тупикеShocked

Я не кровожаден. Все может быть в этой жизни. Даже за то, чтобы Зайцеву освободили. Наверняка человек многое понял, пережил, переосмыслил. Зачем ломать и дальше судьбу этого человека. Но не наглым путем дело вести к освобождению от наказания, как делается. А может быть, чтобы это было прописано: ошибся первый раз - простим!

Но вот если еще раз попадется такой человек повторно, засудить по полной! Вплоть до пожизненного, а а может правильно - и расстрел! Эта моя версия. И многое в этой версии из нашей окружающей жизни. 


medels | 10.08.2018 16:27 | [Ссылка]

Нарколог нашлась. Её плохо искали. Или не хотели искать...


stebur2008 | 10.08.2018 22:32 | [Ссылка]

не видел последние новости, думаю, ты поняла меня... И у нее есть мать. И у пострадавших есть мать. И есть над нами, без разницы, освободить ее или посадить в клетку. На мой взгляд, лучше освободить, и пусть уедет, если есть за что. Не знаю, прав или не прав. 

Когда повесили Саддама Хусейна, мне показалось, что ЛЮДИ были не правы!


medels | 10.08.2018 22:58 | [Ссылка]

Да....Не мы творцы мира и не  нам судить кому жить или не жить.

Должны быть определённые "правила игры". Сосуществования. А мы их постоянно нарушаем.


vclence | 08.08.2018 21:37 | [Ссылка]

поверь мне, что моё мнение никем не сформирорвано....я в армии не вступил в компартию и мои родители были беспартийными, но есть же личный взгляд на окружающий мир, и партия тут только зомбирует.... видел немножко не так, а теперь совсем не так ..... в тупике мы,..... майдан и гражданская война (а когда начинали бойню , у донецких ещё были паспорта Украины, и это отрицать тупо!)...

Грузии 10 лет? сколько Приднестровью не помню......

я предугадал бойню в Киеве и войну, но не угадал с годами.....  но неужели вверху все тупее меня? (не горжусь своими ясновидениями, генетика...)


lidiv | 10.08.2018 02:01 | [Ссылка]

Вспоминайте об этом своем коменте каждый раз,  когда пишете свои, дорогая мама чоли . 


medels | 10.08.2018 16:32 | [Ссылка]

А я никогда не забываю. И мне не стыдно признавать свои ошибки ибо я всего лишь человек ,а человеку свойственно ошибаться.


lawr73 | 07.08.2018 13:46 | [Ссылка]

" Був чудовий уряд Януковича, який все підготував для здачи України в Росію"

я думал, что ты напишешь " Був чудовий уряд Януковича, який все підготував для подпысу ассоциации с ЕС" ...

когда то видел видео, как покойная ныне регионалка Бережная на каком то российском ток- шоу неуклюже обронила фразу, что она в Раде

была в комитете по подготовке ассоциации с ЕС ... зал в студии вместе с гостями, ведущим на секунды замер и был слышан только стук выпавших

челюстей на пол ... дальше было " ууууу!" и растеряное мычание ведущих- вы готовили подписание ассоциации с ЕС? для ведущих и для тех, 

кто им в уши говорит, это был как удар молотком по голове. Бережная спокойно так- да, это была наша политика, ну и что то там дальше 

ля ля тополя.


feya | 07.08.2018 14:52 | [Ссылка]

так спочатку і був курс на підпис з ЄС, а потім сюрприз у Прибалтиці. перед Прибалтикою була зустріч у Сочі з вєлікім братом і від нього ж 3 мільярди, що там Путін йому нашепотів і куди пішли ті гроші - знає тільки всевишній, в той же час Азіров почав розказувати як нам не вигідна євроінтеграція. мабуть то так звернула все "рука Америки" - в тайгу нас  нафік)))


stebur2008 | 07.08.2018 16:50 | [Ссылка]

саме так і було. Хто з цим сперечається.

 Чотири роки мусолимо одне і теж. Питання не виникає, чому? Чи ти вважаєш дійсно 50% населення неадекватними, які бачили зовсім іншу картинку?

А чому вперто відкидаєш, що Януковича хотіли скинути ще перед Євро-2012? Опозиція усіма силами була проти проведення чемпіонату, і перший твій Тягнибок.

Чому вперто відкидаєш те, що "студенти" - це було прикриття. Тобі доказ? Я працюю також і з молоддю. Ось коротка розмова: "...та було. Приходять, ходімо на майдан, там платять. Пішли. Побачили, що смаженим запахло, повтікали..." Так які ж там студенти залишилися? Не знаєш? Правий сектор з небес звалився?

Хтось говорить, що якби Янукович вийшов на майдан, то розійшлися би. Фіг там. Майдан не розійшовся би, навіть якщо Янукович підписав асоціацію. Було б інше: аааа, йдемо в ЄС, а при владі бандити. Геть бандитів! План повалення влади був готовий давно, і ніхто зупинятися уже не мав наміру. Проплачено! Так ти думаєш Росії це треба було? Так може все таки то і є "рука заокенська"?

І ще один суттєвий доказ того, що ви не докажете свою правоту. Уночі були події з побиттям "студентів". У 8 годин ранку новини. Беруть інтерв,ю в Бруселі у євродепутата, який щойно прокинувся і нічого не бачив, і не чув. І як ти думаєш, що він говорить не розібравшись? - Винна влада! Бо йому ЗМІ потрібно задали питання з наголосом, влада "мирних студентів" побила...

 Ось тобі і вся відповідь на ті події.

Якщо ти за історію правдиву, то згадуй дії посла США в Україні тоді. Згадуй таємну розмову держсекретаря тодішнього з європейцями, кого вони хотіли бачити маріонеткою у їхніх руках при владі у нас... І все стає на свої місця, а не на ті, на які ви зараз наголошуєте, що боком вилізли!


Elan vital. | 07.08.2018 21:27 | [Ссылка]

Я думаю Майдан розійшовся би, навіть якщо б Янукович не підписав асоціацію.. 

Майдан підштовхували , підігрівали... Його справді готували заздалегідь... Тільки кому воно знадобилося, тут наші думки розійдуться.

Моя версіяhttp://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3068854/


Elan vital. | 07.08.2018 21:45 | [Ссылка]

А звідки інфа про брюссельського евродепутата ? Може уточниш хто то був? Звідки впевненість що він спав і нічого не бачив ? 


Elan vital. | 07.08.2018 21:48 | [Ссылка]

Якщо розмова була таємною , то про що ми можемо згадувати ? Ми входимо в коло втаємничених в таємні розмови осіб такого рангу ?


stebur2008 | 08.08.2018 17:36 | [Ссылка]

та таємна розмова уже не таємна. Якщо захочеш, знайдеш


Elan vital. | 08.08.2018 19:02 | [Ссылка]

А чому таємне перестало бути таємним? Як таке сталося ?


stebur2008 | 08.08.2018 19:37 | [Ссылка]

до Біблії звернись. Чи в католиків і православних вона різна?


Elan vital. | 08.08.2018 20:11 | [Ссылка]

Біблія то одна, але кожен по своєму розуміє... 

В даному контексті це не відповідь. "все таємне стає явним" - дуже широке поняття. Питання стояло як конкретно ця таємниця стала не таємницею ? Не Біблія ж розсекретилаVery HappyVery HappyVery Happy


stebur2008 | 08.08.2018 20:19 | [Ссылка]

ми взагалі зараз про що? Ти по дорозі йдеш, чи по стежці, та звернув у хащі?

Те відео оприлюднила Європа. А ти мені хочеш сказати, що ця влада оприлюднила, а була б інша - то ні. Я правильно тебе зрозумів? Хоча тут і розуміти нічого. Навіщо причепився з тим питанням? 


Elan vital. | 08.08.2018 20:27 | [Ссылка]

Що означає "оприлюднила Європа"? Офіційно органи Євросоюзу повідомили ?


stebur2008 | 08.08.2018 20:45 | [Ссылка]

я тобі простою мовою сказав, а не витягом


Elan vital. | 08.08.2018 20:53 | [Ссылка]

Тобто... З пальця висосав ?


stebur2008 | 08.08.2018 20:55 | [Ссылка]

 Із ЗМі, друже. Іди пошукай, не лінись


Elan vital. | 08.08.2018 21:05 | [Ссылка]

ЗМі багато. Різних... Нєфіг мені чим зайнятися як самому відшукувати твої аргументиVery HappyVery HappyVery Happy

Хоча.. відкрию тобі секрет. Питання моє риторичне було. Я знаю на нього відповідь. Та мені треба було почути твій варіант. Я його не почув. З чого робимо висновок що ти черпаєш свої беззаперечні істини з джерел "одна сусідка сказала "Very HappyVery Happy


stebur2008 | 08.08.2018 21:12 | [Ссылка]

це вже занадто, Елане. Але скажу більше: не сусідка - НЛОLaughing

По риторичним питанням такі висновки не робляться. Бо і той, і другий знають про що мова йдеться. Твій висновок можна занести до неадекватних 


Elan vital. | 08.08.2018 21:17 | [Ссылка]

По риторичним питанням такі висновки і робляться.. Для того і існують риторичні питанняVery HappyVery Happy

Я навіть не просив посилання. Просто твоє бачення відповіді на питання, як і чому така фігня могла потрапити в ЗМІ ?


stebur2008 | 08.08.2018 21:20 | [Ссылка]

завиляв: то бабка на базарі сказала, то таки ж у ЗМІ потрапило


odiniznashih | 07.08.2018 23:29 | [Ссылка]

А кто нибудь из вас  знает, о чем хоть одна статья из тех, которые Янукович не подписал?


Aristarh | 08.08.2018 01:31 | [Ссылка]

а им -это надо?, пообсирались кругом..и новые песни- сочиняют..


lidiv | 10.08.2018 02:12 | [Ссылка]

Мда) главное что-бы слушателей был один- поющий-соченяющий)


Aristarh | 10.08.2018 14:27 | [Ссылка]

это точно, такое-им -подходит))


feya | 09.08.2018 13:51 | [Ссылка]

Канечно - все о том, как сделать Украину полигоном НАТО


lawr73 | 08.08.2018 00:06 | [Ссылка]

вот ты все помнишь, как вчера было!Laughing

а многие уже все и подзабыли ...


stebur2008 | 08.08.2018 17:02 | [Ссылка]

это и есть работа СМИ: забыть то, что было - вырезать! И оставить то, что нужно!


lawr73 | 08.08.2018 23:43 | [Ссылка]

я там где то спрашивал тебя- кто сбил Боинг?

ответа я наверно и не дождусь ...

даже и не удивлен.


stebur2008 | 09.08.2018 09:42 | [Ссылка]

утверждать не буду. Но по логике некоторых вещей Боинг был сбит со стороны ДНР.

Тогда еще летали над Донбассом боевые самолеты ВСУ, боевики вели по ним прицельный огонь соответствующием оружием, скорее всего из России. Есть и зафиксированные переговоры.

Россия не может взять на себя вину, так как конфликт у нее не прямой с Украиной. А оружие такое поставляется тоже не прямо. Так же само они посылаются на поставку американского оружия в другие горячие точки не прямо. Их посыл был, хотите найти виновного, начните перегворы непосредственно с ДНР-ЛНР. Но украинская сторона, назвав сторону конфликта террористами, от переговоров категорически отказалась.

Вина Украины в том, что не изменен маршрут полета пассажирского самолета! 


lawr73 | 09.08.2018 10:21 | [Ссылка]

ну вот видишь сам. такое яркое преступление против человечества, а ты точно сказать не можешь, логика у тебя не включается ...

вроде как ДНР ... но Россия не может взять вину ... а каким оружием сбили, рогатку поцоны вырезали, или таки российский Бук? в самоволку 

уехал ...

вообщем я тебе скажу свое мнение- мы много чего не знаем ... самое обидное- мы о многом и на догадываемся. и по этому рвать за кого то 

свою жопу, хоть за какую то страну, хоть за какого то человека- это наверно не самый лучший вариант.

а на счет Боинга, то если будет время, то присмотрись к фоткам с места " трагедии" ... Боинга ты не увидишь. а от некоторых деталей ты 

будешь дико ржать. ну это если ты присмотришься ... а в целом да, если пробежать быстро взглядом, то таки да, картина ужасная!


stebur2008 | 09.08.2018 10:46 | [Ссылка]

Это и есть та логика, почему расследование в тупике. В какой стране американцы будут брать на себя вину за террористов, совершивших преступление кровавое ихним оружием? Ни в какой! Так почему же украинская сторона нам доказывает, что вину должна взять на себя Россия, тогда как "террористы" находятся на их территории, а не на российской. 

Вот и получается, что отвечать за трагедию некому. Террорист за трагедии не отвечает.


lawr73 | 09.08.2018 11:09 | [Ссылка]

что то я не совсем понял ...

ну ладно я ... а вот таварищи типа vclence не вставят тебе пистон за " террористов"?

это ты на славных сынов Донбасса Гиркина, Бородая, Захарченко такую бочку катишь?Shocked


stebur2008 | 09.08.2018 12:55 | [Ссылка]

наши взгляды могут по некоторым вопросам совпадать и не совпадать. Даже если мы в чем-то согласны, в чем-то нет. По характеру никогда не подыгрываю, да и к себе такое не приемлю.

У нас с тобой могут быть разные мнения. Но это не значит, что я тебя не должен уважать!

А по тем руководителям ДНР-ЛНР, что сказать. Просто могу понять тех людей, которые оказались в изоляции, или на границе соприкосновения. Человеческое сопереживание.

Посмотрел видео, которое показал недавно Луцик. И в том видео неутешительный ответ: никто не знает сейчас, что дальше делать с тем конфликтом затянувшимся. 

Получается, никто за людей не думает. Получается надо ждать, что в скором времени поменяется власть, и будут приняты хотя бы какие-то решения по переговорм с руководителями ДНР, какие они не есть.

Но чтобы это произошло, надо и по Крыму принять соответствующее решение. Может быть даже задним числом. Такая версия есть 


lawr73 | 09.08.2018 13:33 | [Ссылка]

ты вот это специально так легко пропускаешь мои слова о руководителях ЛДНР Гиркине, Бородае и др, о которых я не написал?

ну я понимаю, и сам сопереживаю гражданам Украины на территории ЛДНР, но я же не сопереживаю всем людям, которые занимают должности

от комроты и выше в армиях ЛДНР. по тем сведениям, которые до меня доходят, на этих должностях находятся граждани РФ, военнослужащие

ВС РФ.

так что говори как оно есть. надо договариваться с президентом РФ. и после договоренности проблема ЛДНР решится за день. реально!


Aristarh | 10.08.2018 16:55 | [Ссылка]

Гиркин и все остальные включая тебя-немецкие шпионы!


lawr73 | 10.08.2018 23:32 | [Ссылка]

главное, что не такие дебилы как ты!Smile


Aristarh | 11.08.2018 00:06 | [Ссылка]

ну попариваете ДРУГ ДРУГА...,заодно и мозги- прочищаете..


lawr73 | 11.08.2018 19:36 | [Ссылка]

тебе проще ...

у тебя мозгов нет!Smile


Aristarh | 11.08.2018 23:44 | [Ссылка]

Да ты прав -таких как у вас -ни у кого нет...


lawr73 | 12.08.2018 16:57 | [Ссылка]

ты даже м это понять не можешь ...

у тебя их нет вааще!Smile


Aristarh | 12.08.2018 19:24 | [Ссылка]

на сколько -ты похож на заменитость,мой пупсик..


lidiv | 10.08.2018 02:07 | [Ссылка]

Она действительно не выгодная..а цирк вокруг этого как-то мало важен.


vclence | 08.08.2018 21:41 | [Ссылка]

ты уже там..... а чего ты нам навязываешь? может нам всем геями стать?Razz

lawr73 | 09.08.2018 10:07 | [Ссылка]

на счет этого было показательное одно видео из Донецка лета 14 года. один, скажем так пенсионер, дончанин сказал, с сердцем так-

" какая та херня! полгорода пидорасов и боятся какую то Гейропу ... "


vclence | 08.08.2018 22:01 | [Ссылка]

на ВЫ не общаюсь, ибо тебе может быть 10 лет, и ты прыщавый пацан (это проходящее)

НО ты хоть знаешь, что пролетариев в Украине не менее 65%? остальные трутни.....

и не пиши, что ты меня кормишь ))) это мой пот, кровь и иногда слёзы.....

это не Маугли! и мы с тобой не одной крови...это единство и борьба противоположностей! (Маркс-Энгельс)

мы никогда не можем быть едины в условиях нашей страны.... в Швейцарии народ отказывается от пособий, а у нас люди голодают...

думаю тебе это неизвестно

какая единая? мат не пишу....


feya | 09.08.2018 14:00 | [Ссылка]

ми з тобою не однієї крові це точно))) я працюю з дитинства, мене так вчили, що в житті потрібно вміти робити все, нехай те все не знадобиться, але знання і вміння зайвими не бувають. тому й привчали до праці і повір, коли мені виповниться 60 років, я не буду нити і звинувачувати батьківщину-неньку в тому, що батько помер  і залишив мене 60-річну без своєї пенсії і "как теперь жить"


123Вперед | Указать страницу