Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Ліве і праве
stebur2008 | 2018-12-11 14:36:49
Сообщение прочтено 715 раз

Як ділять людей?

 Гороскоп на дванадцять. В Ісуса було дванадццять учеників. Може і випадково збіг, бо хто зна, чи були вони усі різних знаків. Але той же гороскоп об,єднує дванадцять у шість схожих, але як у кубі сторони, одна зверху, друга знизу і чотири по боках. Я вже говорив, що через знак люди притягуються, а суміжні відштовхуються (парні і непарні).

По темпераменту на чотири типа: холерики (імпульсивні), сангвініки (врівноважені), флегматики (спокійні), меланхоліки (вразливі).

І ніхто більше вам не скаже ось про що. Може хтось і писав дисертацію, що люди діляться в житті на дві групи. Не бачив таке дослідження, тому на своєму спостереженні скажу: люди діляться, крім характеру і темпераменту на дві групи: по розуму природньо і по свідомості

Такі дві групи соціологи і політики називають тепер лівими і правими. Але без пояснення. Бо чому той лівий, а той правий, от хто дасть пояснення? Наприклад, лівий має маєток, достатки, кар,єру, успіх - а виступає за підтримку неуспішного по системі, гнобленого у тій системі, бідного від тієї системи, задавленого тією системою. І правий має маєток, достатки, кар,єру, успіх - та виступає за систему, в якій має бути і пригнічений, і бідний, і неуспішний, і задавлений. Прошу не плутати з предвиборними лозунгами. Під час виборів і у правих ліві лозунги. А як же іначе до корита вилізти? 

Зразу відкидаю крайнощі у лівому і правому поглядах. Такі погляди засуджені і світом, і часом. Та як би ми не відкидали праве і ліве - такі погляди були, є і будуть. Що ж різнить їх? А різнить їх не що інше, як розум і свідомість. Розум дано нам природою, як і всьому живому не примітивному. А ще нам дано свідомість, як не примітивному. Подививившись на правих і лівих маю такий висновок: 

- праві мають розум і свідомість, шо суспільство повинно жити по законам природи: слабший гине, неуспішний загинається, задавленого, то ще й задавити (пам,ятатєте Біблійне, в кого є, то ще примножиться. В кого нема, то і останнє заберуть);

- ліві мають розум і свідомість, що суспільство має жити по законам справедливості: сильний не добиває слабшого, багатий допомагає бідному; гнобленню, експлуатації і паразитизму не повинно бути місця (згадаймо і інше протиріччя Біблійне, що усі ми рівні перед Богом, а значить, то чи маємо ми право забирати останнє у того, у кого нема). 

Так зрозуміло, хто є ліві і хто є праві? І прошу не плутати з прагненнями людства і перекосами, що відбулися.

Да, і зараз нами правлять більш примітивні особи. В геосвіті Трамп тому підтвердження (на основі цьогорічного його виступу в ООН)Комментарии RSS :

Белькот | 11.12.2018 16:13 | [Ссылка]

Как то у тебя центристы выпали....  а так же беспартийные и позафракционные ребята


stebur2008 | 11.12.2018 17:17 | [Ссылка]

ну, если про выпавших, то их можно насчитать как и партий различных - сотни. А я про два основных взгляда на одну и ту же вещь. В даном случае, на жизнь "купающегося в молоке", независимо от строя и выкарабкающегося в том же строе, с точки зрения человека просто разумного, и человека, кроме ума, имеющего еще и сознание, что он человек, и тот человек.

Еще скажу, лейбормты, центристы, пофигисты, зеленые, голубые, республиканцы, христанские демократы, еще какие-то демократы в своих направлениях деятельности и задач отвечают правому (естетственному) или левому (сознательному) взгляду. Естественный взгляд - это как есть в природе, и зачем тут еще думать. Сознательный взгляд - это к естественному еще добавляется и рассуждение, что нам дано еще и сознание.


klekit | 11.12.2018 18:28 | [Ссылка]

Шановний Стебуре! Ось уже вкотре Ти волаєш до дискусії, ставлячи наперед облудні "постулати" - свідомо чи безсвідомо. Cool  Ти тут продемонстрував лівий погляд на поняття "правий-лівий". Саме "ліві" хочуть, щоб пересічні саме так сприймали "праву" ідеолонію. Тому саме ліві вішають усіх собак на своїх політичних супротивників - тут і націоналізм і фашизм і ще дідько знає який радикалізм шиють "правим".

   Насправді ніхто давно не ставить під сумнів, що слабшим треба допомагати, але саме ЯК це робити і відрізняє ліву ідеологію від правої. Крайні ліві (комуністи) кажуть, що максимум виробленого суспільного продукту має стати загальнодрступним суспільним надбанням, а стимулом до праці має бути лише висока свідомість. Крайні праві натомість кажуть, що в бюджет суспільства (у вигляді податків) мають перейти лише обмежені кошти - мінімум, який забеспечить вирішення лише загальносуспільних проблем, котрих окрема людина самостійно не може вирішити. Наприхлал будівництво доріг і оборону сама людина собі не забезпечить, а от створити власний пенсійний фонд і фонд охорони власного здоров'я може. Так от - праві стверджують, що максимум відповідальності за своє життя, і максимум прав на вирішення своїх особистих проблем мають належати до людини. А ліві не довіряють людині, не шанують її право на власну відповідальність за себе, але замовчують, що осуспільненими коштами-ресурсами все одно має розпорядитсь якась обрана, але конкретна людина чи група людей, так само недосконала і "грішна", як і решта пересічних. В цьому і полягає облудність лівої ідеології - вона не прозора і не щира. Права - відкрита і відповідальна. Права стимулює людину до розвитку фізичного, матеріального і морального. 

До речі, як постскриптум - кожна релігія є суть лівою ідеологією, а не правою, як про це помилково стверджують багато джерел. 


stebur2008 | 11.12.2018 18:56 | [Ссылка]

чому волаю, я просто сказав бачення! І ти правильно побачив, що я написав про лівих і правих з огляду десь свого лівого погляду! 

Тобі не сподобалось, що ліві більше прагнуть до свідомості? То це так і є! Крайнощі відкидаємо.

Праві чому верховодять. Бо навіщо свідомість, якщо можна жити по законам природи і дикого світу!

Це можна завжди оправдати, за це можна і не відповідати. Природа, та й все.

Та навіть те, що деякі кошти виділяють для нужденних - це не заслуга правих, про що ти наголошуєш. Це вікова заслуга лівих! Щоб ти знав.

А Біблії торкнувся тому, свідомості за 2000 років після Ісуса не добавилося зовсім. Я навів фразу: у кого є - добавиться, у кого нема - відніметься. Правий зараз потанцює від тієї фрази, а лівий не зможе доказати, що то фраза не настанова, як треба людям жити. А то фраза пророче бачення, як будуть люди жити, не усвідомдюючи, що вони є свідомими. Можеш зрозуміти про що я?


klekit | 11.12.2018 19:35 | [Ссылка]

Де я наголошував на якихось заслугах правих - звідки в тебе це береться - ці несподівані власні домисли.Smile Я добре розумію "про що ти", але чи спробував ти зрозуміти "про що я"?


stebur2008 | 11.12.2018 20:07 | [Ссылка]

звичайно. Ти за природній процес розвитку. Живуть же сімейства львів, тигрів. І ми можемо так жити мільон років по природньому розуму. Навіщо застосовувати свою свідомість до чогось такого. 

Але тоді навіщо щось там розмірковуємо про протести?

- протести майдана на щось там краще;

- протести в інших країнах з вимогами ліквідувати прірву між багатим і бідним;

- протести і до, і після 1917-о...

Це ж по суті ліве. А чому те ліве? Бо праве зажерлося, і вважає, що то природньо.

Я тебе зрозумів. Може хто і мене зрозуміє. Бо ми ж у два слова, а не в томахLaughing 


Galluck | 11.12.2018 20:36 | [Ссылка]

Про детскую болезнь левізни _було таке,а ще комінтерн був ,це типа у саміх проблем,а за чуже балакаем


stebur2008 | 11.12.2018 20:43 | [Ссылка]

іноді так хочеться взяти пляшку, і розібратися тет-а-тет. За пляшкою мене можна не боятися, мене не тягне на подвиги, а хочеться лягти поспатиLaughing 

Тут не про чуже. Тут про своє. Але таке саме, як і чуже


Белькот | 12.12.2018 03:08 | [Ссылка]

Вообще то коммунисты большинства стран это  умеренные ортодоксы! А ультра левые это маоисты, троцкисты и сталинисты. Так что дальше и читать не стал, так как ты не владеешь предметом , и предвзято чешешь, как представитель крыивок....


klekit | 12.12.2018 14:01 | [Ссылка]

А воно тобі і не тре..., бо ти гомосовєтікусSmile


Белькот | 12.12.2018 14:56 | [Ссылка]

Родина,  как и мать, у человека одна... А у проститутов где попалоConfused

Я родился и вырос в СССР!


klekit | 12.12.2018 15:44 | [Ссылка]

Співчуваю.((


Белькот | 12.12.2018 16:29 | [Ссылка]

Себе посочувствуй, и будущему этой страны накануне и после выборов...  А у меня было счастливое детство и молодость!  Собирай покрышки пока, майдан - 3 не за горами...

А ты  видать на чужбине родился, или на Луне?


Elan vital. | 11.12.2018 21:58 | [Ссылка]

Весьма заумные рассуждения. Можно во многом согласиться, кое с чем поспорить.. Но! Ответа на свой простой вопрос я здесь не нашел. ... Будь ты хоть левым, хоть правым, и я хоть левым хоть правым, ( а я скорее левый по своему уму и сознательности, хотя и понимаю уязвимость левизны) дела это не меняет.

Вопрос остаеться. Кто тебе запрещает смотреть мультики и натурально вспоминать ?


Aristarh | 12.12.2018 01:55 | [Ссылка]

А как и тебе Эленус-"глас галиции"- голосовать за партию" Свобода",а потом падать в кому- в беспамятстве..)))


Elan vital. | 12.12.2018 16:02 | [Ссылка]

Идиот... Кто в этой стране когда был доволен результатом своего голосования? 

Конечно можно спрятать голову в песок и никогда не голосовать, и плеваться во всех... Не ошибается тот, кто ничего не делает. 


Aristarh | 12.12.2018 22:51 | [Ссылка]

ты,то под "шофе" пишешь,то "ошибках ошибаешься"-много брехни и странная неадекватность.

всех денег- пропагандон-  не заработашь....)))


Elan vital. | 12.12.2018 23:19 | [Ссылка]

Если бы я тогда за Свободу за деньги топил, то ты бы не один пост и один комент нашел. Этих постов было бы куда больше. Ведь  я не какая то звезда, чтобы мне за один пост деньги платить..

Если бы я работал за деньги сейчас, то моих постов было бы куда больше. И комментариев тоже. Как у тебя , например. Кто же за такую вялую работу как у меня деньги платить будет ? 

А вот ты - другое дело. Тупой троллинг, насколько мне известно оплачивается... С другой стороны, я не вижу зачем бы тебе заниматься тем что ты делаешь бесплатно. Разве ты выражаешь какие то свои мысли, идеи ? Нет, ты просто тупо гавкаешь на определенного типа блогеров. Пытаешься их демократизировать, вывести из себя... Зачем тебе это?


Aristarh | 13.12.2018 02:54 | [Ссылка]

иди спать,крутить попой-будешь перед женой...)))


Elan vital. | 12.12.2018 16:03 | [Ссылка]

Кстати... А покажи мою кому.


Aristarh | 12.12.2018 22:47 | [Ссылка]

 сам смотри,надоело пока показывать...


stebur2008 | 12.12.2018 22:42 | [Ссылка]

а я все думал, что ты правее, все время ставишь один и тот же вопрос. Или провоцируешь в духе времени?


Elan vital. | 12.12.2018 23:11 | [Ссылка]

Я ставлю один и тот же вопрос , потому что ты на него не отвечаешь. А мне интересно зачем ты лжешь на свою страну. Какие тут провокации ? Твое утверждение было ? На чем оно основано? Ведь в реальной жизни того, что ты утверждал нет... Хотя, все это есть в российской пропаганде. Ты смотришь на свою страну через призму пропаганды страны-агрессора ? Или ты работаешь на эту пропаганду ? Третьего варианта я не вижу.


Aristarh | 13.12.2018 02:55 | [Ссылка]

Брехло проплаченное..!


Aristarh | 13.12.2018 03:17 | [Ссылка]

Elan vital. | 05.12.2018 16:55 | [Посилання]      ВОТ МНЕ ИНТЕРЕСНО,ЧЕРЕЗ КАКУЮ ПРИЗМУ СМОТРИТ ПРОСТИТУКА

                                                                              выбирая себе нового хозяина или клиента....

                                                                        

  "Тут вже у мене думка така, що краще ми втратимо( в крайньому випадку)половину території, нехай Україна стане вдвічі менше, але нехай вона піде нормальним шляхом.
Тому що інший шлях, шлях російського світу - шлях в нікуди. Шлях відсталості і злиднів назавжди. Без шансів. І толку тоді нам з того що країна велика ."


Aristarh | 13.12.2018 03:26 | [Ссылка]

А может Эланохамелеонус-половину Коломии отдадим- за твоим ссылки и твоих идиотов с 2004,

Ты там дебил хоть -опрос проведи в с Коломии(хотя ты не дебил-дебил- у тебя народ Украины)


stebur2008 | 13.12.2018 10:24 | [Ссылка]

Элану про мультика. Из того всего, что ты сказал: смотрю на свою страну через призму человека, незаангижированного. А то, что этот взгляд совпадает с кем-то, вами заангижированным - ну, это ваш идиотский вывод! Больше того, относительно вашего идиотского вывода. Даже то, что правильно - вы говорите не правильно. Даже то, что нормально - вы говорите не нормально.Потому что вас так зазомбировали. А мне без разницы, что мое мнение совпадает. 


Elan vital. | 13.12.2018 11:11 | [Ссылка]

При чем здесь совпадает- не совпадает? Речь идёт не о взглядах, которые могут не совпадать и ничего в этом страшного. Вопрос мой к тебе был не об оценке твоих или моих натуральных воспоминаний, а о твоём утверждении что ОНИ ЗАПРЕЩЕНЫ. Вопрос конкретный. Когда и кем запрещены?

Вопрос мой не о взглядах или отношении к тому или иному мультику или советскому кино. Вопрос о твоём утверждении что ВСЕ ЭТО У НАС ЗАПРЕЩЕНО СМОТРЕТЬ. Вопрос не менее конкретный. Когда и кем запрещено? 

Мои вопросы не касаются взглядов или убеждений. Можешь иметь взгляды какие угодно. Но ... ВРАТЬ ТО ЗАЧЕМ???


Elan vital. | 13.12.2018 09:34 | [Ссылка]

Гавканье этой, бегающей за мной собачки, моего вопроса не снимает. ))))  


12Вперед | Указать страницу