Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


как бы продолжение
stebur2008 | 2019-01-24 18:12:18
Сообщение прочтено 238 раз

А продолжение будет.

Потому что много общего у нас из прошлого и сегодня.

Потому что Украина и Казахстан заняли 69-е и 70-е место среди 80-и лучших стран мира в 2018-ом году.

Ниже приведены главные категории, по которым насчитывались баллы.

Приключения (3,24%): дружелюбие, веселье, приятный климат, артистичность, сексуальность.

Гражданство (16,95%): соблюдение прав человека, забота об окружающей среде, гендерное равенство, прогрессивность, религиозная свобода, права собственности, доверительная, хорошо распределенная политическую власть.

Культурное влияние (12,93%): культура в развлечениях, мода, счастье, престиж, современность.

Предпринимательство (17.42%): связь с миром, образованность населения, инновации, легкий доступ к капиталу, квалифицированная рабочая сила, технологической экспертизе, прозрачный бизнес, развитая инфраструктура, развитая правовая база.

Наследие (3,17%): культура, история, экологично чистая еда, достопримечательности.

Инициативность (10.00%): динамичность, уникальность.

Легкость ведения бизнеса (11,99%): отсутствие бюрократии, маленькие производственные издержки, уровень коррупции, благоприятная налоговая среда, прозрачная государственная практика.

Власть (7,42%): экономическое влияние, политическое влияние, международные альянсы, военная мощь.

Качество жизни (16,89%): рынок труда, экономическая стабильность, институт семьи, равенство доходов, политическая стабильность, безопасность, система государственного образования, система общественного здравоохранения.

Не знаю, как вы, а мне хочется оспорить этот рейтинг. Мы с россиянами не одинаковые, а тут одинаковые с казахами получилисьLaughing


Комментарии RSS :

Kozak | 25.01.2019 13:48 | [Ссылка]

і з чого випливає, що ми з казахами однакові? Сусідні позиції в якомусь рейтингу не говорять про одинаковість народів, а лише про схожість умов існування в цих країнах. Казахстан і Україна - це постсовок і нічого дивного, що там і тут умови життя схожі. А що до росії? на якому місці вона в цьому рейтингу, що ти кажеш про нашу несхожість з нею.


stebur2008 | 25.01.2019 22:00 | [Ссылка]

я навмисне не поставив знак питання, коли сказав, що було вчора, і що сьогодні.

Росія у цьому рейтингу на 26-й сходинці, 

У нас з Казахстаном майже однакові місця у цьому рейтингу. Звичайно, ми різні... Але і однакові в думках: а може подалі від Росії. Не получиться по географії, навіть.

Ніколи не буду згоден з тобою про твою думку про постсовок. Бо це зомбовна думка. ПостВ,єтнам, постКитай, пост-олігархи. Та і сама пост-Європа!

Все, що було найкраще в СРСР взято в Європу, в Китай, В,єтнам, в цілі тих олігархів і успішних людей, які захотіли залишитися людьми. Розомієш? Людьми!

А не скотинами!!!  (пост-скотинами)  


Kozak | 25.01.2019 23:15 | [Ссылка]

А як ти гадаєш, що я думаю про постсовок, раз ти зі мною не згоден, тобі має бути відома моя думка)

Такий експеремент, як соціалістична держава, звісно зоставив свій слід в історії. Тому Європа і Китай (кожен по своєму) зробили висновки, щоб не повторити долю держави, яка проіснувала одне людське життя.

Постсовок - це післясовок, або післяСРСР - держави які утворились після смерті Союза. От коли КНР, В'єтнам чи ЄС зникнуть, тоді можеш і до них приклеїти пост-


stebur2008 | 25.01.2019 23:56 | [Ссылка]

коли мова про щось, тут і ваша думка: совок у всьому винен. Не згоден? Ти совок! Щось не так?

Я вам і говорю: не так! 

Мої батьки 1927-о, мій дід 1903р, другий 1898р. І моя мати говорила: що ми бачили?..

А бачили вони голод, холод, війну найжорстокішу, НКВД, Бандерівську ідеологію і ідеоогію проти  - жорстоке протистояння на смерть. Голодовки 20-х, 30х, 40-х, 50-х. Репресію батька і сиротство.

Ви тут щось пишите. Думаєш я про те не знаю? Коли мене мати не знала чим кормити. Коли ми хліб з сахаром їли в 60-х, гуляючи по вулиці, бо більше не було чого вдома.

Що ти знаєш про те, що заклинаєш?

Та було і інше. Люди були інші. Сусіди кликали: ідіть поїжте. І ми бігли гуртом до казана. 

Ти розумієш? Гуртом! Ось у чому суть! Ти розумієш? Що люди були тоді більш людьми. 

Ніколи не зрозумієш, видно.

Хоча, може ти і правий. Експеримент то був над людьми. Дійсно експеримент, як зостатися людьми!

Ви пишите з точки зору ідеології сучасної. А я пишу з точки зору тодішньої людини, що вижила. І це зовсім різне. І ті люди були кращими, ніх зараз! 

 І на цій різності можна будувати майбутнє: один в за пазуху свою, бо батьки його голодували. А інший ділитись, бо знає, що і з батьками його в скруту ділились.

А вибравши перше, ми стали гіршими!!!


Kozak | 26.01.2019 01:38 | [Ссылка]

Я не говорю, що Совок у всьому винен (чи росія чи США чи бандерівці), ніщо не може бути винним у всьому, тож не треба приписувати мені таку ідеологію - пошук винних.

Я кажу, що Союз був поганою, негуманною державою, і те що ти написав про голод і репресії , цьому підтвердження. Але не треба плутати погана держава - це погана система управління, а не погані жителі країни. Ти кажеш, що люди тоді були більш людяними - добре, але це не заслуга Союза. Те що люди ділились їжею - це не заслуга Союза, це людська гуманність, а заслуга Союза, що їжі не було ф був голод. Зараз голоду немає (і це заслуга українйів і України), і зараз немає необхідності гукати чужих дітей до столу, хоча в мене а регіоні, люди до сих пір ходять і дарують чужим дітям канфетку.

Я кажу, що Союз був поганою державою, бо ти в своєму дитинстві їв на десерт хліб з цукром і я в своєму дитинстві їв хліб з цукром, хоча між нами пройшло покоління, але убогість населення зоставалась. Доречі, зараз діти не їдять хліб з цукром, і теж пройшло покоління без Союза, а значить держава Україна, більш гуманне держава ніж Союз.

Ти пишеш, що було в Союзі і хороше - не спорю, було і хороше. Давай порівняєм Союз з людиною - ця людина велика і сильна, вона хотіла ввесь Світ зробити схожим на себе і тому нарощувала військові  і промислові м'язи, але щоб наростити м'язи потрібні були гроші, тому ця людина забрала їжу у міліонів людей і вбила їх, а ще ця людина боялась незгодних і тому робила їх своїми рабами-Зєками, коли у цієї людини не вистачало грошей вона єкономила на інших і інколи придумувала якісь прогресивні рішення, але коли в неї гроші були, то вона їх тринькала на понти і не думала про завтрашній день. І ось , ця людина Союз померла: була вона великою і могутньою - так! була вона вбивцею і марнотратною  - так!

Якщо хазяйновита людина вбивця, чи якщо вбивця - хазяйновита людина - це має для тебе значення?


stebur2008 | 26.01.2019 13:15 | [Ссылка]

і з тобою можна погодитися. І я не кажу, що тоді було все гаразд. І я знаю, як та система себе утримувала, і як в тій системі людям на нижчому щабелі дводилося.

Я про те, що то історія. Про те, що люди завжди прагнули справедливої системи, у всі віка. 

Люди осудили погане, що було, звірське і нелюдське. І це правльно. Правильно, що почали ліквідовувати ідольське.

Але, вважаю, що написавши Закон про декомунізацію, люди поставили собі хрест на тому, що було прийнятним; на тому, що треба було б удосконалювати заради загального щастя в країні!

Цей Закон написали недалекі люди, тим самим стали такими ж нелюдями, які були і при тій системі, спотворивши минуле і сьогодення, а значить потворять ходу до майбутнього.

І потвора ця зараз розростається: у тій же мілітаризації, у тому ж притисненні незгодних, у неконтрольованому збагаченні одних і зубожінні других, ламають власний набутий менталітет законами в угоду когось, а не свого народу.

Це теж є потворна система!