Авторизация
Меню

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
7
8
9
12
13
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


5 копійок
stebur2008 | 2019-02-14 19:25:50
Сообщение прочтено 881 раз

П,ять копійок сьогодні вже нічого не варті. Тому просто думка з новин тутешніх і навколишніх.

А ця думка ось з цієї розмови, що підслухав. Розмовляють робітники і дивуються, скільки ж то кандидатів у Президенти зареєструвалося. Офіційно кажуть 44, а перед цим скільки? 60, 70 чи 80?

І кожен з кандидатів пообіцяв своє: один дороги відремонтує, другий знизити ціну на газ, третій в Європу з привидами, четвертий пенсії добавить, п,ятий економіку піднімить і відповідно зарплати, шостий з Росією покінчить, сьомий з Росією не буде "кінчати", восьмий усіх вилікує, дев,ятий усім видасть зброю, десятий усім дозволить недозволене, а чому б і ні, уколіться і забудьтеся, все рівно перекрутили все, що можна було перекрутити з людського до тваринного, з пам,яті до без пам,ятства, з свідомого до дебільного, з мудрого до радикального і т.д.

Так ото і думку кажу, чекайте, а навіщо голосувати за одного? Давайте проголосуємо за всіх зразу. 44 кандидати нехай стануть Президентами. І нехай усі ці Президенти за п,ять років виконають обіцяне. А якщо виконають, уявляєте, що то буде з Україною? Преобразиться і не впізнаєте: дороги поремонтують, усіх "вилікують", усім дозволять носити зброю і стріляти відразу в тих, хто не говорить українською, хто не думає про НАТО; економіка підніметься, зарплати і пенсії виростуть, а за комунальні будемо платити не більше 15%. Не країна а рай за п,ять років. Кого застрелять то також в рай попаде...

Ну, а хто не виконає свої обіцянки, наприклад, не получиться з усіх українців зробити під дозволеною трин-травою масовими дебілами, або провалить програму по ремонту доріг, або не покінчить з Росією, або не розсмішить коміка - відізвати! Не судити як Лазаренко, а відізвати! Відкликати і сказати: ти обіцяв те-то і те-то? Не виконав? Все майно своє віддавай людям, а сам лопату в руки і йди дороги будуй; іди на завод різноробочим, іди на фабрику чорнороробочим, іди посміши людей, що голодні і холодні; іди та подивись на країну, що продав!

Головне в цій ідеї, не буде фальсифікацій, не буде мордобою. Бо проголосуємо за усіх. Ото заживемо. Ото демократія, куди тій американській двопартійній чи китайській однопартійній, чи російсько-білорусько-казахстанській - царській...

 А це вже читаю з мережі. В Україні 50 осіб зареєстровано в книзі рекордів Гіннеса по людським можливостям за 2018р. Думав там хоч один знайдеться з людськими якостями: допоміг, зробив щось для людей людське. А ні. Там про знову про нелюдське: потягнув корабль за мотузку зубами. Молодець. А більше вразив нижче підтекст, дослівно: :«Напомним, популярный во всем мире анимационный сериал Маша и Медведь, рассказывающий об очень активной маленькой девочке, живущей с одним медведем, которая часто не может усидеть на одном месте и постоянно находит повод для развлечений, совсем недавно оказался вписан в Книгу рекордов Гиннеса. Точнее - одна его серия.» Як вам порвівняння? Аби щось, але зачепити ту невмивану Росію.

 Написано для розуміючих. Є такі люди ще в цій країні!    


Комментарии RSS :


Опять нельзя?! А он рассуждает. Его за это расстреляют или посадят? 

В Совке ( о котором тебе правда тоже запрещено вспоминать, но мне можно))) Наверняка за запретные рассуждения, если б и не расстреляли, то в тундру б сослали. Не то что у нас... Сидят себе ватнички у компов, распостраняют запрещенные мультики и вспоминают запрещенные воспоминания.. И в ус не дуют. И воронков черных ночью не ждут. Скучно с такой хунтой. Воздух свободы не чувствуеться))))А убрать под ленту это нормально для свобословской страны?  Я, в отличие от вас, излагаю то, что именно мне в голову приходит. Так работает цепочка нейронов, учитывая мой жизненных опыт и менталитет. Будет предусмотрена стерилизация мозга для образования толпы патриотически настроенных?  И за что меня садить и расстреливать? Что противозаконного я предлагал? Отделиться, разьединиться, устроить кровавый бунт или военный переворот? НЕТ! А то что я против произошедшего на майдане и его последствий, так со мной так думают миллионы граждан страны, чего вы никах не хотите признавать и замечать.Я не понимаю. Это что, государственный ресурс?

Кеве вон вопросы задавай. Он , вроде бы из другой свобословской(?) страны...При чём тут Кева, если предьява тебе за твой коммент?Уже совсем не понятно.. При чем тут мой комент?

Я не имею отношения к управлению этим ресурсом. И этот ресурс не государственный. То есть и страна не имеет отношения. Есть собственники, модераторы... К ним и вопросы. Насколько мне известно , человек которого я назвал имеет отношение к управлению ресурсом.А ты не приравнивай страну и ресурс. Тебя не страна в ленту не пускает, а хозяин этих страниц. Имеет право.