Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Смешанная кровь
stebur2008 | 2019-02-28 22:31:35
Сообщение прочтено 350 раз

Помните, как в свое время немцы хотели свою кровь отделить от другой, задурманив свои головы, что у кого-то из них истинная арийская кровь. Во что вся та дурь вылилась? В реки крови!

Помните, как в свое время украинцы захотели иметь свою кровь? Во что все то вылилось? В подобное кровопролитие.

А Украина для украинцев не та же дурь была, что привела к распаду Украины? И это уже после того, как Украина очертилась в грницах своих.

Дальше не для одноизвилинных.

Многие ученые и знаменитости в этом мире были странные для общества. Тот же Лев Толстой, тот же Циолковский, тот же Тэсла. Я не ученый, но скажу в нашем узком кругу вот такую странную мысль. Просто скажу и все.

Вспомнил почему-то Циолковского, и немножко прочитал о нем еще раз. А кровь-то какая у него текла? Оказывается и татарская и запорожско-украинская, вернее русская.

А дальше вам скажу еще мысль из этого всего странную. Кто-то нам подкинул "русский мир". А я вам скажу, что этот мир от Чингиз-хана. И кровь у нас теперь смешанная.

Не ищите чистой крови. Ее нет!

Не ищите иного мира. Его нет! 

Есть общий мир!!! И этот мир прекрасен, если он в мире!

Или вы думаете, что есть европейский мир, или американский? Если вы так думаете, и вам так внушили, то вы свой рушите. 

Мое мнеие можно корректировать в рамках соответствующих. Желательно в примерах. Или про себя, за тайной своих семей.

А к этой мысли меня подтолкнули вот эти два клипа, в оригинале и в переводе: 


Комментарии RSS :

Kozak | 01.03.2019 09:33 | [Ссылка]

Циолковський був нащадок польської шляхти з Волині, як і Гоголь-Яновський, теж має польську кров. Щож до Уураїна для українців, то кількість націоналістів в Україні не перевищує їх кількості в інших державах, а от європейський шлях, це шлях толерантності, на відміну від руССькава міра.який ти проповідуєш.


Elan vital. | 01.03.2019 12:23 | [Ссылка]

Очередная  ложь. В стиле запретов на мультики и натуральные воспоминания...

Когда это в Украине речь шла о какой то " своей крови"?

Ну и все дальнейшие твои размышления.. В общем правильные, как на мой взгляд. Я тоже придерживаюсь мнения что нельзя людей делить по крови или еще каким то признакам. . Но... Мы этого никогда и не делали. И ничто реально не указывало что собирались делать..

Почему ты так много врешь?


Kozak | 01.03.2019 13:23 | [Ссылка]

Людина охоче вірить всьому тому, що скаже Той, хто внушив людині, що вона не зомб, має багато ізвілін і володіє мудрістю поколінь)

stebur2008 | 01.03.2019 21:59 | [Ссылка]

як підтвердження однозвилинності. Про що ти мені тільки що сказав? Ой, та стільки там тих націоналістів в Україні? 

Є така приказка, ложка дьохтю зіпсує всю діжку меду! Ця приказка не тільки про те, що малося на увазі. Ця приказка і про те, що ти оправдовуєш!!!

Ти зненавидів руССкий мир. Тобі внушили, що європейський мир краще. А знаєш чому? Бо ти однозвилинний!

По-перше, хто тобі внушив? Я, яких міддіони, чи політик, яких тисяча? Не я точно. А політику опозиційному, що побудував маєток, наскладав статок, мав все, що захоче при "огидній владі" - хто внушив? Сам собі? То хтось же йому про те порадив?!!

Далі, ти зараз в ролі зомба. Більше того, ще комусь і закидаєш, хто не згодний з тобою, як з зомбом, що той підтримує Росію. 

Дурню, тут не треба питати, а ми що вбили когось? Тут достатньо того, що ти написав!

Так от із того, що достатньо, Крим і віілілився.Із-зу дурнів отаких!

І не мене питай, і не мене звинувачуй. Запитай краще у людей, що відійшли, саме відійшли, а не їх анексували!!!  

Я лише бачу мудрість того, що відбулося і відбувається. А не захищаю Росію чи ту владу, що була! Тому і говорю, дурень ти. Бо як іначе. І таких тут назбиралося багато.


Elan vital. | 02.03.2019 00:01 | [Ссылка]

Ти яких мідьйони, і я , яких мільйони.. ( чи ти думаєш що мільйони є лише таких як ти?)

Ти ставиш питання хто внушив таким як я? А я спитаю, хто внушив таким як ти?

Те що Європейський шлях кращий - абсолютно обгрунтована позиція. Обгрунтована реальними прикладами.

Те що російський шлях... Ти вже знайшов відповідь на давно поставлені тобі питання показати приклад успішних країн що пішли російським шляхом ? Я називав приклади успішних країн що йшли за Америкою. Японія, Південна Корея, Німеччина....

Росія сама в себе не може порядок навести. Тотальна корупція, відкати, дєрібан суцільний..  Що за нею йти ? Для чого? Що стається коли сліпий веде сліпого?

 І, самий факт що ти для аргументації свого проросійського вибору не знаходиш нічого кращого як банальна брехня, дуже красномовно про все говорить...


Kozak | 02.03.2019 02:52 | [Ссылка]

РуССький мір, я зненавидів не через європу, а з-за дій його сторонників фашистів, які воюють проти України. Також я ніколи не виправдовував дій націоналістів, але не вважаю що їх дії призвели до війни, бо по суті ніяких дій не було, а війна почалась і почалась, бо цього хотіли росіяни, яких ти виправдовуєш. Чи націоналісти ложка дьогтя - так, але ж і ти не мед) Ти такий же дьоготь тільки вони молоді, а ти старий, ось і вся різниця.
Сподіваюсь, що таких як ти не міліони, а не більше ніж націоналістів, Хоча твоїх однодумців в росії і міліони, але там є логічним виправдовування дій їхньої влади, бо там активна пропаганда російського фашизма та мілітаризма.
"Тому і говорю, дурень ти. Бо як іначе. І таких тут назбиралося багато." - Не знаєш, як іначє? То подумай! Ти ж вважаєш себе розумним, а розумні люди думають, а не читають одну і ту ж мантру із поста в пост.
Що ти будеш казати коли росія почне окупацію Північного Казахстана? Що у всьому винні казахські націоналісти? Чи думаєш, раз казахи так душевно співають російською то імперія їх не троне, наші теж співали і це не врятувало, чи може у нас були гоніння? А х да, ти ж на дурні питання не відповідаєш)
Пропоную переглянути казахський фільм на Ютубі: https://youtu.be/DrWPNSzzQgM, якби його зняли в Україні, то він би тобі не сподобався, але ж Казахстан союзник росії.

stebur2008 | 02.03.2019 12:25 | [Ссылка]

зараз я перед тобою виглядаю дурнем. Тобі не здається, що політики поробили нас дурнями, аби вершити свої справи?


Kozak | 02.03.2019 13:36 | [Ссылка]

Ось тобі ще одне посилання на інший казахський фільм https://youtu.be/euo3rJG7cfA, там описується від'єднання одного народу від ханства, бо правитель тих земель намагався знищити цей народ, ну що з цього вийшло. Повторюсь, фільм про казахів, але якби такий фільм зняли українці, то він би тобі не сподобався.


stebur2008 | 07.03.2019 10:50 | [Ссылка]

можливо і так. Десь мені хотілось би ідеал, десь шукаю той ідеал. Звичайно, багатьом це не подобається, бо є реал, і з того реалу зараз багато людей і живе. І навіщо змінювати щось.

І в Кахахстані було і є багато негативу. Але я не шукаю той негатив. Знаю, що він є, але навіщо висвітлювати. Так само багато негативу було в СРСР. Але навіщо його висвітлювати, якщо ми будуємо інший стрій. Потім, ми ж говоримо, що будуємо кращий стрій, то чому ж не переносити краще? 

То ж, маючи безмозглу політику, ми переноимо гірше!

І як результат, де ми у світі по розвитку? Де ми у світі по загальному щастю?