Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


А оно мне надо?
stebur2008 | 2019-07-14 18:15:06
Сообщение прочтено 615 раз

Крымнаш без политики.  С политикой тоже можно пройтись по Крыму, но только вне Крыма. 

Мост, как мотивация, а не пари (например, мост через Днепр к 14-у сентябрю).

А где же тут люди? Спросите вы. 

Они есть. Вы их просто уже не видите. Вы - это инфицированные, превращающиеся в одномозглого.

Откинув все это в сторону, удивляюсь новым технологиям. А это именно то, что надо не только мне, но и всем нам. Когда выздоровеем, конечно.


Комментарии RSS :


а чому не порівняти Білорусь і Німеччину з одним правителем? 

В Білорусі при одному війни немає і розвиток є. У нас при п,яти розкол і деградація, Конституцію попрано. То що краще? Маразматична ляпотня і безлад краще?

В Кримнаш поїдь краще, на чайці попливи, відпочинь. І подивись, як можна жити без ляпотні твоєї, ОДНІЄЇ І ТІЄЇ.Чому не порівнювати з Німеччиною, тому що там не міняли конституцію пвд потреби Меркель, а в Білорусі і в Україні (при Януковичу), таке провели, та і Зеленський судячи з усього теж хоче замутити диктатурку. В Украіні теж жили без війни, доки путін не втюхав свого прєзідєнта, тому я б не казав гоп для Білорусі, бо Лукашенко колись піде, і якщо ноаий вибір не влаштує Москву, то хз, що там станеться. Якби тебе послали подивитись на зворовану в тебе квартиру, ти б пішов? Сказали б Стєбур, сходи глянь на мою квартиру, ти за 25 років там не зробив нормального ремонту, а я вже і обої поклєяв і двері з вінкнами поміняв.

В одному, я згоден,маразматична ляпотня, ніякої користі не несуть, але ж так хочеться помаструбувати на Саюз і на стабільних "братьєв", тому ляпоти, в Україні це право гарантоване двома Майданами.бред інфікованого. Два майдана, друже, і поклали хаос переробляти Конституцію під себе. Не нав,язазуй маячню іншим!

І одне, хрен з ним, під себе. А інше - під США. Тож ляпоти, тільки говори вже як є: мені перепадають долари, тому я за курс в НАТО. І по барабану, що моя країна розвалюється.

 І це право тобі  дав  ніби-то майдан. А право це тобі, Козаче, ніхто не давав. А значить це що? Правильно - хвороба "Наполеона"