Авторизация
Меню

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


А правда есть!
stebur2008 | 2020-07-11 21:44:02
Сообщение прочтено 274 раз

И раскрывает правду - ВРЕМЯ!


Комментарии RSS :


і погоджусь на мить зі словами medels щодо правди: "Время только всё запутывает и искажает. И даже изначально она для каждого разная."

З поправкою, час концентрує увагу на головному! А початково ця увага розсіюється.

Щодо нашої мови. Це мова нашої землі, і я її поважаю і люблю! Твої висновки не сприймаю!

В  той же час ми живемо у близькості до російського простору з віковим переплетінням по всім напрямкам.

Тож відмежовуватися від цього простору законами, заборами і радикальними мірами вважаю вбивчо для країни, для подальшого її розвитку. Подібні обмеження не на користь!

Скажи, замінити вивіску російською мовою на англійську - це ти вважаєш любов,ю до своєї мови? Я ні!

Загнати Україну в український простір, як в загін - це ти вважаєш на краще? Я ні!

А потім тут є люди, для яких важливіше розуміння. Радикалізм це розуміння вбиває!Для мене радикалізмом є вигнання рідної мови на задвірки цивілізації на догоду сусідам, хоч зі сходу, хоч і з заходу.так от якраз радикалізм і заганяє Україну на задвірки цивілізації! Знищує економіку, знищує населення, а виживаючі попросту  перетворюються в агресивних індивідів.

Нам не плюси підсунули від українізації і декомунізації (по суті знищення будь-яких соціальних засад, що були закладені в Конституції від напрацьованого ще в УРСР по цьому напрямку) на шляху до цивілізації.

Нам підсунули мінуси: розбрат, ворожнеча і колоніалізм, та зростання доходів одних в умовах війни і зубожіння других. Плюс до цього мінусу ще й розвал країни, деградація в усьому, від виховання до управління державою. І заради чого? Щоб тут була база НАТО?

А які ти бачиш плюси і мінуси після 2014р? Які досягнення ти бачиш? Лише розмовляти українською? І по-українськи сокиру друг на друга точити?  Це не в14-му почалося і тягнеться ще з Союзу і раніше, з Царської Росії. Кожен підпанок старався розмовляти не сільською, українською, а па гарадскому. Тобто по російському. Але зараз на тридцятому році незалежності для чого? Ясно що все починається з мови. Якщо ми не самодостатні в мові, то не будемо самодостатні ні в чому.НЕ  ПРАВДА! ПРАВДА в тому, що від такого погляду Україну розвалили саме в в 2014р (початок відбувся у 2004р, (і "американська дружина" не просто тут з,явилася, і ізуродоване лице Ющенка теж не просто так)!

І доказ тому, що ти жодного плюса не назвав.

Якщо ж ти так наполягаєш на мові, то саме 23 -є лютого 2014р подвоїв розвал країни!

Так от, хто це підтримав  - це є лжепатріот цієї країни! Або ПРОДАЖНИК! А щоб замести катастрофічні сліди тепер обвинувачуєте тих, хто це бачив, досить інтуїтивно. Я не звинувачую ні кого і ні в чому - просто намагаюся зрозуміти - чому? Ти так і не відповів... Не треба. Я відповів. І додав пояснення (своє бачення) в "Філософії партій" додатково! 

Невтішне. Бо відступили від людського. Природа природою, але нам, людям, Природа ще й розум для чогось дала.Про партії українською і це добре. Олігарх без партії, як пес без хвоста))значить ПРАВДА таки єLaughing

Згадав прорадянський анекдот. Біля кіоску "Союздрук".

- Правда є?

- немає.

- А Росія?

- Продана. Є Труд за 3 копійки...