Авторизация
Меню

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
7
8
9
12
13
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Філософія партій
stebur2008 | 2020-07-13 21:23:02
Сообщение прочтено 104 раз

Скільки у нас партій? 349. З Клітіной і Пальчевським, може бути 351-а. .

Назви які хочеш, від відомих на слуху і від  : "Київської Русі", "Козацької партії" до партії "Майбутнього" разом з любителями  пива і ще чогось.

Так чому ж таке розмаїття, якщо з досвіду ми знаємо, що може бути лише одна партія керуюча. Одна. В Созі комуністична, при Кравчуку соціл-демократична, при Кучмі "За єдину Україну",  при Ющенку "Наша Україна", при Януковичу "Партія регіонів", при Порошенку "блок Петра Порошенка", що трасформувався від Кравчуковської СДПУ (о),  Кучмовсько-Януковської партії Регіонів до "Наступу" і "Солідарності", до імені своєї.

При Зеленському "Слуга народу". Питання вже постає. Якого народу? А чи не заокенського?

Щоб не розсусолювати, дивлячись на Хабаровські події, а вони показові для всього світу, роблю такий висновок.

А  висновок такий, людям запудрили мізки назвами партій. І "демократія" в назвах від США. Чим відрізняється демократична партія США від республіканської? Та ні чим. Просто приналежністю до того чи іншого олігароха. Все.

Чим відрізняєтья партія Зеленського від партії Порошенко? Та ні чим.

Чим відрізняється партія Жиріновського від партії Путіна? Та ні чим. Хіба що болтовньою.

В США задушили негра і натовп зносив усе на своєму шляху з викриком: Трамп геть!

В Україні Янукович ялинку захотів поставити замість підпису євроінтеграції: Янукович геть!

В Хабаровські заарештували губернатора за кримінальне минуле: Путін геть!

Ви думаєте, що в Америці люди вийшли на вулиці із-за  негра? В Україні із-за ялинки і студентів? В Росії із-за губернатора?

Глибоко помиляєтесь! Люди виходять на вулиці із-за соціальної несправедливості!

Я  не пророк. Але Україна вийде ще раз із-за соціальної несправедливості, яка попрана Конституцією. 

А до чого ж тут назви партій? А до того, щоб, повторююсь, запудрити нам мізки. Адже і партія любителів пива скаже: ми за Україну! І партія зелених: ми за Україну! І партія розбещених повій скаже: ми за Україну!

І тут виникає питання: чому прямо не сказати: ми належимо до партії правих - за капіталізм. Ми належимо до партії лівих: за суспільний і державний устрій!  А ми центристи, виважено  поєднуємо капіталізм з соціалізмом з соціальним ухилом. Все, в країні для задоволення усіх прошарків може бути тільки три партії: соціальна капіталістична, соціальна соціалістична і центристська прогресивна. Все! Радикалізм (крайнощі) правий і лівий мають бути заборонені, що і передбачено Конституцією.

Так чому ж ховаються партії за назвами? Та тому що, якщо людям правду сказати: ми праві за природнє в суспільстві. Люди за таку партію не проголосують. Бо що таке природнє? Це значить забити і з,їсти слабшого. Проголосують лише самі за себе олігархи і тим, яким повезло у бізнесі. Якщо ж проголосує бідьшість - значить на виборах людям брехню підсунули. Що праві і роблять постійно перед виборами, а потім зовсім інше.

А у нас які партії? Досить подивится на програми, і всі вони в більшості праві між рядків. "Слуга народу" до народу яка? Права! Докази треба? Докази в новинах по соціальній політиці. Дорвавшись до корита, вони вже позабули як і партію свою назвали.

Так само і в США, так само і в Росії. Так що ми копіюємо? Ми копіюємо той самий майбутній бунт! А нагода? Та хоч комета впаде комусь на ногу...

P.S. Допоки Україна не повернеться до соціальної політики, політики нейтралітету  - так і буде котится в прірву!

Природа природою, але нам, людям, Природа ще й розум (свідомість) для чогось дала! При свідомості сильний не їсть слабшого, сильний допомагає слабшому.