Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
2
3
6
11
12
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


ІКлекітова клекотня (дослівно, з аналізом)
stebur2008 | 2020-07-18 07:22:56
Сообщение прочтено 98 раз

Каждий охотнік желаіт знать, гидє сідіт фозан)) Ну заради Бога - досліджуйте ці всі суспільні формації собі на здоров'я, можете навіть велосипеда собі наново винайти. Тільки ж, благаю, не називайте колеса педалями, а сідло багажником, а дзвінок - шприхою. Ну не можна ж отак з бухти-барахти партію назвати капіталістичною, чи рабовласницькою. Є якісь ази суспільних наук, без знання котрих нІчого навіть пхатися до обговорення тої проблематики. Так, можна поговорити просто на хлопський розум, але тоді нічого вигадувати термінологію, якої не існує ніде у світі. Не треба свою глупОту демонструвати так вже аж відверто. Тим паче, що тут ми давно знаємо, хто чим дише. Посперечатись цікаво з розумними людьми, які можуть зрозуміти твої доводи, або аргументувати за свої. Розповідати щось невігласам - шкода часу. Алекса, Елана, МедЛєну, Котанчика  і решту притомних запрошую до п'ятничної дискусії.  Якщо хтось непритомний виявив себе в бані, партеся на здоров'я, або пишість скарги у СпортлотоSmile

Ось цей маразм  - це є підсумок пропагандистського маразму, повчання когось,  тоді як сам безмозгий, навіть  ще нижче, аніж одномозглий. Це остаточно є підсумок деградаціїї і дебілізму в нашому суспільстві!!!

Ми дивуємося,  що там в школах дітей навчають. А чому дивуватися, якщо повилазили на світ безмозглі,  і керують, і повчають. Але ж  якими розумниками себе почали вважати, учити когось збираються.

Так хто ж є хто? Так може ваше лице є інше за цією писаниною? Вам не сподобалось, що воно розкрите і прямо сказано:  тут ось твоє лице на людях, та таке ж толерантне, та таке ж українське, та таке ж, ну, хоч  до рани прикладай. А насправді? Не буду повторюватися,  просто  огидно.

А тепер аналізуємо.

Фазан, велосипед, навіть Бога згадав - на мою адресу, звичайно. І пише далі, немає у світі капіталістичних партій, що там хтось видумує, ази він знає суспільних наук. Ось такі "ази" пропагандистські пронизали усю нашу країну

Скажіть, люди добрі, таке може написаати нормальна людина? І що це? Це таким дебілом в майбутньому повинен стати українець? Це хто йому мізки промиває кожного дня? Банити він зібрався деяких? Кого банити? Щоб не сказали правду в очі? Щоб тільки хвалу маразму чути? Кого позвав до себе? Не таких самісіньких лицемірів, як і сам? А не схоже все це, як влада пригнічує іншу думку, дала свободу псам закривати  людям роти, щоб ті понурили голови?

Так от пише він, господи прости, немає у світі капіталістичних партій. Немає? А  суспільні ті науки кого поставили на праве крило? Розділили громадські організації на правих, лівих і центристів? Республіканська партія США не капіталістична  права? Демократична партія США не капіталістична права? А  з 350-и українських партій скільки правих капіталістичних? Та майже всі, лівих в кут загнали за минулі викривлення.

Так, майже ніхто з тих правих себе не називають капіталістичними, Єдина партія  в Європі є норвезька  капіталістична. Не називають себе прямо так, бо люди за такі партії не проголосують.  бо капіталізм, як відомо, це система природнього виживання. Звірина система. А люди все-таки є люди, наділені свідомістю допомагати друг другу, а не їсти один одного, як крисва. Тому сучасний  капіталізм все більше схиляється сьогодні до соціального, а початок тому поклав утопічний соціалізм 18-о  ст., від кореня "соціальний", а  потім і справжні соціальні соціалістичні революції (комуни). Чому схиляються до соціальних устроїв? Бо розумом доходять, що жити краще і багатому в країні без соціальних бунтів. І соціалізм  теж може мати своє місце у світі, якщо удосконалити розподіл прибутків, і таким самим успішним  і бажаним для будь-якого суспільства. Бо получилось так, що соціалізм дав поштовх до створення соціальних держав, а сам по собі  і не проявив себе, забили і б,ють, як мамонта. А всього навсього вся проблема схована в прибутковому розподілі: централізовано - пиши пропало. Тут і Маркса-Енгельса не читай, і так все очевидно, якщо проаналізувати. Капіталіст же робить на  місці зручності для людей, якщо це приватне підприємство в соціальній  державі? А забери у нього більшу частину доходу, зробить? Так само і державне підприємство може робити всі зручності для людей, якщо з центру не заберуть повністю всі доходи, а потім колись може щось дадуть. І вся причина. Перевага ж соціалізму значна (олігарх знає, що людям втирати на своєму ТВ з цього приводу): олгархат відійде в історію, а значить і безсоромна різниця в доходах між керуючим і керованим.

То хто ж насправді тут, і по всій Україні глупОту демонструє відверто? Так хто ж чим дише тут насправді? Хто є крисою тут завуальованою?

"Посперечатись" з "розумними" людьми вирішив, з  таким ж самими крисами? З тими, хто до п,яти рахувати не вміє  і не хоче, з такими самими егоїстами? Так  хто ж тут насправді невіглас? 

Не я перший почав, бачить Бог. Але суспільство врешті решт повинно  поставити цих розумом поїхавших, що повилазили у цій країні, як сморід, як гидота ненависна, агресивна до людського і продажна - на місце.

Не може так бути, щоб добро не перемогло зло! 

Коли приймали  Конституцію нашу, було записано: позаблокова соціальна  держава! Ось про це я нагадую, і так би мало бути! Якщо прибрати  з дороги крисву, звичайно.

Ось про це мої міркування в постах, адекватний аналіз,  що  було, що є, і що нас очікує, ЯКЩО... Якщо взагалі ще не вбили нашу адекватність у цій країні.