Авторизация
Меню

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Когда я и не думал, что
stebur2008 | 2020-08-18 21:42:14
Сообщение прочтено 220 раз

буду писать: что с  нами..?

 Спрашиваю здесь, так когда же произошел между нами раздор? В 2014-м? Как следствие? А как причина? 

Ответа не услышал. Но вижу, что мерзость и ненависть распространяется меж нами безудержно. И есть поддержка той мерзости: джавелинами...

 


Комментарии RSS :


Так хто в цьому винний, що таких поїздів не було? Просто для росіян і нинішньої вати, люди - це щєпки, баби нарожають, тому ви і не пам'ятаєте жертв, якщо вам за це не напомне телевізор, щоб посіять ненависть "угнєтьонних". Жодний бандеровець чи петлюровець не знищив стільки росіян, як російські правителі і особливо більшовики, але за портрети Сталіна в росії в тюрму не саджають, а за портрет Бандери - можуть.Ни  о чём....

Мы разными глазами и с разных позиций на всё смотрим. Китай именно и похвалил Сталина за лесорубство и щепки под ногами. Они то добились своего. И хрен кто их теперь остановит.

Так что нет смысла комментировать одному другого. Я ведь уже своих убеждений не поменяю до смерти.))эТОТ ИДИОТ НЕ ЗНАЕТ,А ВИКИПЕДИИ НЕТ ,ЧТО СЕФАСТОПОЛЬ В 1992 ГОДУ-БЫЛ ЗАКРЫТЫМ ГОРОДОМ...ну так Китай у знищенні своїх громадян по кількості переплюнув більшовиків, а по процентам від населення - ні. Тож коли один вбивця хвалить іншого, то це не привід для гордості. А що до під'йому Китаю, який відбувся після падіння Совка, і відбувся завдяки співпраці з США і капіталізму, а не ідеям Мао.

Я і не намагаюсь змінити твій світогляд, мені навіть цікаво слідкувати за думками колишнього окупанта, який чомусь не став членом партії, але який зараз її захищає, як захищає і інших окупантів. Опять ты меня втягиваешь в ералаш. Китай хоть сейчас раком может поставить экономику США, если перекроет им поставку редкоземельных элементов. И США были и останутся врагом №1 для КНР. Хорош ересь чесать.

 Ну и про Сталина. В Монголии стоят памятники Чингисхану где только можно. Вот и сравни двух правителей. Я не монгол, щоб пам'ятниками міряться, хай росія направить ноту протесту в Моглолію, бо Чингісхан убив більше росіян чим бандерівці. З іншого боку, це ж Чингізіди були царями Московії, тож їм щастить на вбивць-правителів.

Китай звісно може зробити тимчасові проблеми для США, але вони так аукнуться китайцям, юань яких напряму прив'язаний до долара, що економіка КНР рухне, нижче за економіку Союза в 1991 році.

Це совкові люди звикли мислити категоріями врог-друг, а цивілізовані держави дивляться на це, як конкурент-партнер. Так от США найбільший партнер КНР і найбільший конкурент, але не ворог і не друг.