Авторизация
Меню

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Трамп получил посылку с рицином
stebur2008 | 2020-09-20 13:19:33
Сообщение прочтено 701 раз

А почему только Трампу такая честь?

А почему не всем мильярдерам Америки?

А почему не всему сенату Америки?

А почему не всем, кто поддерживает убийственную политику США во всем мире?

Почему убийственная? Если мозгов нет, то и ответа таким не будет...

Во все времена человек мог заболеть, даже от чумы. Но во все времена люди и боролись с болезнью.

Сейчас какая политика? А такая: борись-лечись сам. Выкарабкался - молодец! Не выкарабкался - не кивай на медицину, кивай на грехи свои. Кто такие рекомендации дает нашей медицине? Кто изменил нашу медицину до неузнаваемости?

Кто может разоблачить властелина мира в преступности перед человеческой цивилизацией? Никто сейчас.

Потому что это можно сделать только после того, как всем миром этого властелина взять за "жабры".

Мое мнение о сегодняшнем дне такое: нас травят! Не природа, а люди людей! Причем эти люди-нелюди находятся за океаном. И чтобы  как обычно  на них подозрение не падало, натравливают здесь своего на своего еще и психололгически. Но им же со временем эта травля и вернется. А нам, пока им все то вернется, некоторые гадалки советуют спокойно принять уменьшения населения в разы.

Смешно сказал? Да нет, очень грустно я вам сказал. И в очередной раз желаю не здоровья, а, чтобы получилось выкарабкаться. Здоровья желают только в нормальных условиях. 

Вот тот подарок Трампу - это сигнал  преступной политики властелина.

  


Комментарии RSS :


Медведчук перепродує російську нафту, тому він до росії і тягнеться, йому похуй на Україну, контроль над нею йому потрібен, що продавати тут виключно російський газ і нафту. Щоб у таких довбнів як ти (які за нього голосують) не було вибору що купувати, а як ти писав раніше, немає вибору - немає проблем. Це як у домашньої худоби: хазяїн дав сіно, а ти хочеш їш хочеш не їж , але не всі як ти готові бути домашніми тваринками москалів. Ти готовий танцювати гопака перед мосуовитами, але так щоб тобі кидали кісточки з залишками м'яса, як самій відданій собакі, а самостійно заробити на м'ясо? - це ж не в твоїх традиціях.

п.с. точно відомо, що Янукович продався хуйлу за 3 млрд. дол, точно відомо, що Медведчук отримує долари від росії, а що Ющенко, чи Порох продались США, - це домисли російської пропаганди, яку ти споживаєш. Тож різницю відчуваєш?а США змінюють наш менталітет, підкуповують політиків, ті впливають на таких дурнів, як ти! Це тобі не похуй? Тому пішов тиЯкщо хто і підкуповує наших політиків так це росія, а ті впливають на таких дурнів як ти. Але тобі на це похуй, твій менталітет змінився ще при Союзі.


менталітет, який мені було закладено при Союзі - це ази добра, взаєиоповаги до поваги, збереження традицій, в тому чтслі  і  національних в багатонаціональній країні!

Твій менталітет, який ти зараз отримав - це ненависть, втрачання національної ідентичності при прямуванні хто-зна куди, і, головне, втрачання свідомості від тієї  ненависті!дивно, але я бачу лише ненависть і брехню в твоїх постах) Де добро і повага? Де бажання справедливості в покаранні окупанта твоїх земель? Чи може традиції які привили тобі в Союзі - це лизати жопу сильнішому і не висовуватись?

Я добра людина, дуже терпима до інших добрих людей, пле злий до окупантів і тих хто їх підтримує. Я знаю куди йду і навіщо, я точно знаю хто я і якого народу. І нажаль я розумію, що розповідати тобі про Україну, це як метати бісер перед свинею.по кожному слову, не швиди.

"Ненаависть і брехня в моїх постах". Брехні тут немає, і це вже наклеп з боку недоумків! А от ненависть:

- до тих, хто забув своїх батьків і дідів, які відвойовували нашу землю у окупанта! Зараз же не окупант призвів до втрати земель, а безголов,я політиків. Тому ще одна ненависть до безголових в електораті, які підтримали безголових у  політиці!

От і пояснюй свлє безголов,я різницею між фашистською окупацією на знищення слав,ян, і відходом земель від необдуманої продажної політики, що нав,язали тут США.  єдина держава, яка впродовж століть знищує слов'ян - це росія і її попередні іпостасі: СССР і Імперія. Самим ефективним знищувачем слов'ян був і залишається Союз.

Отож бо й воно, що діди відвоювали землю у окупантів, а ти вигоражуєш нових окупантів, то хіба цим ти не плюєш в пам'ять своїх дідів? Я розумію Медведчука, його батько був пособником німецьких окупантів, тому син став пособником російських окупантів, але ж не у всіх хто за нього голосує - предки були окупаційними підстилками.у тебе голова на місці?

Росія впродовж віків знишує слов,ян... Ти в своєму розумі? Ти психоповернута людина! І цнй психоповернутий буде мені закидати про якусь брехню  чи ненавистьУкраїнці, поляки, білоруси - це слов'яни. І якщо подивитись в найближчу історію, то саме з за дій росії гинули слов'яни, або із-за вфйн розпочатих росією, або з-за депортацій і голодоморів, а то і просто з-за репресій. Лише за останні сто років: 

- Перша Світова, в яку вступила росія 1914-1918

- українсько-російська війна 1917-1922

- голодомор 1921-1923

- голодомор 1932-1933

- Друга Світова війна (яку розпочав Гітлер при підтримці Сталіна) 1939-1946

- голодомор 1946-1947

- репресії і висилки українців під час існування СССР

- українсько-російська війна 2014 -...

І от результат, ти вже не слов'янин, а рускій совок без роду і племені, вигороджуєш окупантів.ти неук!

- перша світова - не Росія розпочала!

- не українсько-російська війна 1918-1922рр, навіть в енциклопедії такого визначення немає, повернутий, а громадянська війна! Така сама, як і в любій другій країні, що відбувалися.

- друга світова почалася від фашистської Німкччини! Крапка. Іншого немає в історії, окрім "думки" психічно-хворих.

- голодомор 1932-1933рр. Тобі вже говорилося, хто відбирав хліб у селянина українського. Українець! Тобто свій.

- репресії і висилки за часів СРСР. Теж саме схоже було і в Німеччині, і в Польщі у ті самі часи.

- не українсько-російська війна 2014-... . А олігархічне перепідпорядкування. А там, де багаті гиркаються, тисячі від них залежних гинуть!

А результат такий: ти неук і зомб!   Не росія розпрчала Першу світову, але вона в неї вступила, хоч на неї ніхто не нападав.
В 1918 існувала незалежна УНР і росія, тож і війна була не громадянська, а російсько-українська
Друга Світова почалась з окупації і розділення Польші, між Третім Рейхом і СССР, це історичний факт, а хто його замовчує той брехун.
Про голодомори і репресії, які чинились більшовиками, відповідають більшовики, і національність не має значення. От ти ватник і пособник окупантів, і якийсь російський солдат може сказати, от бачите українці раді що ми прийшли, ссилаючись на тебе. Але ти не українець, а ватник, а для ватника не має значення його національність, бо немає різниці між російською ватою і проросійською ватою в Україні, Білорусі чи Казахстані.


ти взагалі історію вивчав? УНР проголосила себе у складі Росії! Потім  був "гктьманський" переворот під німцем, а потім  визвольна і громадянська війна, в якій верх взяли більшовики ( а це робочі, селяни і солдати) України і Росії разом!  так, спочатку УНР не ставила своєю ціллю повну незалежність. В росії були проведені вибори, на яких більшовики програли, але за допомогою військ здійснили переворот і відсторонили есерів від влади. Саме цей переворот і послужив причиною оголосити незалежність, бо стало зрозумілим, що в росії не буде народовладдя. А далі більшовики за допомогою військ спробували відновити контроль над уже незалежною Україною, тобто війна була українсько російська, але крім неї була ще і громадянська війна всередині росії. Звісно в війні з Україною, росіяни спирались на таких як ти, на людей без любовіві до свого народу, до пособників сильних.


stebur2008 | 27.09.2020 12:03 | не  пиши бред, потворо. Яку незалежнсть тоді проголосили? | [Ссылка]

Kozak | 27.09.2020 16:40 | німці були потрібні, як союзники в україно-російській | [Ссылка]

stebur2008 | 27.09.2020 21:03 | значить з росіянами жили,здобули республіку. Це залежність? | [Ссылка]

Kozak | 28.09.2020 22:44 | Все що було зруйновано в Україні, руйнувалось в той | [Ссылка]

stebur2008 | 01.10.2020 19:19 | ти питання задава  від своєї одномозглості?  | [Ссылка]

vasia3331 | 02.10.2020 00:39 |  Це козак разрушил все психушки,он измучался- | [Ссылка]