<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати у блозі Tra-ta-ta шукати в постах/коментарях користувача
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Календар

 Грудень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Оксана Байрак, "Кардіограмма кохання", "Аврора"

Ta_ta | 2008-10-13 23:10:59  
Повідомлення прочитано 1363 раз

Вчора подивилася фільм Оксани Байрак "Кардіограмма кохання". Це вже другий фільм який я подивилася за продюсуванням Оксани Байрак. Перший був "Аврора". Після "Аврори" в мене було відчуття, що старі друзі зазвали мене на каву  - запашну, щойно змелену, та гарно заварену - саме так я сприйняла анонсований акторский склад, але друзі ці напоїли мене розчинним ячмінним кавовим напоєм.... Присмак синтетики та чогось дешевого і ненатурального...Настільки трагічну історію обіграти так нещиро, що майже ніяких відчуттів окрім подиву  -  як це можна було зробити з гарними акторами...?

Так само вийшло із "Кардиограмою кохання" - знову відчуваю, що напоїли ячмінним кавовим напоєм, який в житті доводилось пити один раз, а пам"ять поставило клеймо на все життя, що то пити не можна.
Відносини між чоловіком та жінкою, кохання,  зрада... тема, яка вічна,  та гострою буде завжди.... але не натурально, не живо, штучно (звичайно, можливо тільки мені).

В обох фільмах на вході гарні гострі життєві історії та гарний акторський склад - на виході якась синтетична субстанція. Схоже на історії пліткарок, коли додумують нереальні подробиці для гостроти оповідання... але ж їм ніхто не вірить...

Подивилася в вебі фільмографію Байрак - досить плодовита, декілька фільмів щорічно. Мабуть "піпл хаває", а я не цільова аудиторія.

Можливо, є прихильники її творчості, тому одразу кажу -мій пост не має мети будь-кого образити (мета, як каже один мій колега, це пошукова система:))
Єдиний висновок, що зробила для себе -  що фільми Байрак, то не для мене, я люблю натуральну каву.

Це повідомлення написано також в: КиноМЕТА (7 коментаря)
Коментарі rss
БландинкА | 10.04.2014 10:47 |

Мне показались ее фильмы слишком приторными.
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені