<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге taras0300 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Пятница 7 сентября 2018

Смерть т.зв. «Главы ДНР» Олександра Захарченка тяжко назвати неочікуваною. Те, що він загине в результаті ретельно спланованої операції російських спецслужб, експерти передбачали давно. І підтверджували вони свої слова, спираючись не тільки на ситуацію, яка склалася на тимчасово окупованій території, але й на історію інших конфліктів на пострадянському просторі.
В смерті ватажка донецьких бойовиків є багато символізму і навіть містики, а саме: ресторан з назвою «Сепар», поминки по Йосипу Кобзону, який часто заявляв: «Донбас не буде співати гімн України, поки я живий». На днях «міністр» т.зв. «ДНР» Юрий Лекстутес прямо заявив, що Захарченка ліквідують.
«Насправді Росії було б вигідно, щоб свідки її злочинів зникли. Як, доречі, некеровані «Гіві» та «Моторола». Невдоволення діями Захарченка в Москві та Донецьку зростало відкрито, тому, що з початку року Захарченко та компанія знахабніла і почала перетворювати окуповану територію на приватну резервацію, з якої просто неможливо вибратися». «Вони як людей тримають? Бюджетникам – дві тисячі. Кожний написав підписки про те, що зобов’язується не виїжджати в Україну. На лінії розмежування стоять «прикордонники» з т.зв. «МДБ», які володіють цими списками. А ще сім’ї, а це півмільйона людей, які хотіли б виїхати з «ДНР», але не можуть цього зробити», - додав Лекстутес.
Крім цього, з інсайдерського джерела стало відомо, що О. Захарченко протягом останнього року значно знизив вплив помічника президента РФ Владислава Суркова на ті процеси, які відбуваються в «ДНР».
Звичайно все це не подобалося Путіну та його оточенню
Українські правоохоронні органи заявляють про те, що вбивство Захарченка відбулося в результаті міжусобних війн бойовиків, які не можуть поділити гроші та владу на окупованій території.
В Києві точно розуміють про те, що хто б не стояв за підривом «Сепара» насправді – Москва звинуватить Україну.
Кремль ніколи не залишав і не буде залишати свідків своїх злочинів. Рано чи пізно Путін та його оточення опиняться на лаві підсудних, і до того часу їм потрібно «позбутися» людей, які будуть свідчити проти них.
На рахунок ситуації, яка склалася в «ДНР», то можна зазначити про те, що всім жителям окупованої території потрібно чекати чергового «дерибану» коштів та розподілу ключових посад в «органах влади» псевдо-республіки.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены