<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге taras0300 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Вторник 17 апреля 2018
Сообщение прочтено 92 раз
taras0300 | 2018-04-17 09:41:58

Зло не любить тиші. Попри те, що воно успішне якраз тоді, коли робить свої темні справи спідтишка. Негідникам все ж важливо не просто виграти у звичайній бійці чи справжній війні, а підтвердити свою підлість та безкарність. Самоствердитись, відчуваючи, що суперник ослаб.
Ось це марнославство нерідко й губить подібного роду мерзотників. Одні настільки починають вірити у власну всесильність, що втрачають пильність та обережність. Інші – починають недооцінювати суперників й допускатися помилок, не роблячи із них висновків.
Так сирійський диктатор Башар Асад, за підтримки Росії, неодноразово використовував хімічну зброю проти свого народу. Це дозволило не лише відновити проурядовим військам контроль над значною територією країни, а й використовувати проти повстанців та цивільного населення заборонене озброєння. Морально й фізично знищувати супротивника, впиваючись власною безкарністю, вседозволеністю та жорстокістю.
Майже вся світова спільнота засуджує підтримку Росією злочинного режиму Асада.
Зокрема офіційний представник Державного департаменту США Гізер Нойєрт заявила, що: «Захищаючи свого созника Сирію, Росія порушує свої зобов’язання перед ООН як базовий гарант безпеки».
Президент України Петро Порошенко вважає, що глава Кремля Володимир Путін і його союзник Башар Асад своїми діями у Сирії "кинули виклик цивілізованому світу".
"Росія підбурює, спрямовує та скеровує такий собі міжнародний клуб диктаторів, який, як клуб божевільних самогубців, вирішив кинути виклик цивілізованому світу", - заявив Порошенко.
"Але у той же час ми розуміємо, що терпіння цивілізованого світу не безмежне і всі, хто стоїть за злочинами проти людяності у цій багатостраждальній країні, повинні таки понести за них відповідальність", - додав глава держави.
Навіть сирійські діти записали відео звернення до російського народу зі словами: «Россия, твои пилоты убивают нас!». У цьому відео зверненні вони прохають російські війська зупинити бомбардування, в результаті яких гине мирне населення.
Але, на жаль, це малоймовірно, що протверезить режим Асада та Путіна. Ці два «лідера» надто засліплені самолюбуванням та самовпевненістю.
Російські ЗМІ працюють на повну силу, висвітлюючи реальність через власну викривлену призму світосприйняття. Вони поширюють фейкові новини, у результаті яких підбурюють російське населення до ворожнечі з світовим співтовариством, зокрема і з Україною.
Тому всім цивілізованим країнам потрібно об’єднатися для спільної мети – зупинити цих двох тиранів, поки вони не знищили світовий порядок.
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены