<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге taras0300 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
#

Записи

Четверг 22 февраля 2018
Сообщение прочтено 285 раз
taras0300 | 2018-02-22 18:06:05

 

       В ніч на 4 лютого в Україні сталася дуже неприємна подія. В Ужгороді  підпалили офіс «Товариства угорської культури Закарпаття».  Про це повідомляє портал PolUkr.net з посиланням на ухвалу слідчих суддів Ужгородського міськрайонного суду. Слідчий зазначає, що в ході проведення слідчо-розшукових дій встановлено, що до вчинення вищевказаного кримінального правопорушення можливо причетні громадяни Республіки Польща, а саме: Марглевський Адріан, мешканець міста Краків, та Шимковяк Томаш Рафал, мешканець м. Бидгощ.

       Незрозуміло, чому  громадяни Польщі здійснили кримінально каране діяння  відносно угорського товариства на території України.  Спробуємо розібратися.

      Знайшовши профілі цих двох чоловіків у соціальній мережі Facebook, стало все зрозуміло. На їхніх сторінках прослідковується  великий інтерес до польської організації радикального спрямування «Фаланга», представники якої, починаючи з 2014 року, беруть активну участь у війні на сході України на стороні терористів .

       Виникає питання: “Хлопці вчинили підпал з особистих мотивів чи за завданням радикальної організації”.

       Діяльність «Товариства угорської культури Закарпаття»  спрямована на забезпечення культурних потреб угорців Закарпаття і захисту їх політичних інтересів. З ініціативи ТУКЗ в області встановлено багато пам’ятних знаків діячам угорської культури.

       Дана організація у своїй діяльності не займається справами, які могли б зачепити особисті інтереси двох молодиків. А от інтереси польської радикальної організації «Фаланга» цілком вірогідно.

       Польські радикали беруть участь у війні на сході України. Ця участь зумовлена не якимись певними політичними поглядами, а звичайною жагою до грошей. «Фаланга» активно співпрацює з проросійськими організаціями, які безумовно є розробками ФСБ Росії. Ні для кого не секрет, що РФ виділяє дуже великі кошти на підрив стабільності у Європі та Америці, створюючи проросійські організації та товариства на території інших країн.

       «Фаланга» також є польською радикальною організацією, проплаченою з кремлівських грошей. Вона бере активну участь у підриві національної державності України. Підтвердженням цього є підпал офісу «Товариства угорської культури Закарпаття».

        Адже на даний момент відносини між Україною та Угорщиною є напруженими. У 2017 році МЗС Угорщини заявило, що у відповідь на Прийняття Києвом закону «Про освіту» Угорщина блокуватиме подальший рух України до ЄС. «Угорщина, перебуваючи в Європейському Союзі, блокуватиме і буде накладати вето на будь-які кроки, які могли б бути подальшим прогресом у процесі європейської інтеграції України у дусі програми Східного партнерства», – йдеться у заяві МЗС. Закон, який мається на увазі, передбачає, що діти, які підуть у школи з 1 вересня 2018 року, матимуть можливість навчатися рідною мовою тільки в початковій школі – перші чотири роки. З п'ятого класу всі предмети повинні викладатися українською мовою.

На фоні цього Російська Федерації, підкидає «жару у вогонь». Кремлю вигідно розхитувати ситуацію на всій території України. Їхні спецслужби намагаються підкупити вищих посадовців у Європі, які в свою чергу будуть лобіювати прокремлівські інтереси.

       Московський «цар» Путін після анексії Криму зажадав більшого. Він зазіхнув на східні області України прямою військовою агресією. На іншій території України та Європи ми бачимо як РФ, за допомогою своїх спецслужб, намагається
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены