<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге taras0300 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

"Рука Кремля" чи радикалізм польської "Фаланги"

taras0300 | 2018-02-22 18:06:05  
Сообщение прочтено 286 раз

 

       В ніч на 4 лютого в Україні сталася дуже неприємна подія. В Ужгороді  підпалили офіс «Товариства угорської культури Закарпаття».  Про це повідомляє портал PolUkr.net з посиланням на ухвалу слідчих суддів Ужгородського міськрайонного суду. Слідчий зазначає, що в ході проведення слідчо-розшукових дій встановлено, що до вчинення вищевказаного кримінального правопорушення можливо причетні громадяни Республіки Польща, а саме: Марглевський Адріан, мешканець міста Краків, та Шимковяк Томаш Рафал, мешканець м. Бидгощ.

       Незрозуміло, чому  громадяни Польщі здійснили кримінально каране діяння  відносно угорського товариства на території України.  Спробуємо розібратися.

      Знайшовши профілі цих двох чоловіків у соціальній мережі Facebook, стало все зрозуміло. На їхніх сторінках прослідковується  великий інтерес до польської організації радикального спрямування «Фаланга», представники якої, починаючи з 2014 року, беруть активну участь у війні на сході України на стороні терористів .

       Виникає питання: “Хлопці вчинили підпал з особистих мотивів чи за завданням радикальної організації”.

       Діяльність «Товариства угорської культури Закарпаття»  спрямована на забезпечення культурних потреб угорців Закарпаття і захисту їх політичних інтересів. З ініціативи ТУКЗ в області встановлено багато пам’ятних знаків діячам угорської культури.

       Дана організація у своїй діяльності не займається справами, які могли б зачепити особисті інтереси двох молодиків. А от інтереси польської радикальної організації «Фаланга» цілком вірогідно.

       Польські радикали беруть участь у війні на сході України. Ця участь зумовлена не якимись певними політичними поглядами, а звичайною жагою до грошей. «Фаланга» активно співпрацює з проросійськими організаціями, які безумовно є розробками ФСБ Росії. Ні для кого не секрет, що РФ виділяє дуже великі кошти на підрив стабільності у Європі та Америці, створюючи проросійські організації та товариства на території інших країн.

       «Фаланга» також є польською радикальною організацією, проплаченою з кремлівських грошей. Вона бере активну участь у підриві національної державності України. Підтвердженням цього є підпал офісу «Товариства угорської культури Закарпаття».

        Адже на даний момент відносини між Україною та Угорщиною є напруженими. У 2017 році МЗС Угорщини заявило, що у відповідь на Прийняття Києвом закону «Про освіту» Угорщина блокуватиме подальший рух України до ЄС. «Угорщина, перебуваючи в Європейському Союзі, блокуватиме і буде накладати вето на будь-які кроки, які могли б бути подальшим прогресом у процесі європейської інтеграції України у дусі програми Східного партнерства», – йдеться у заяві МЗС. Закон, який мається на увазі, передбачає, що діти, які підуть у школи з 1 вересня 2018 року, матимуть можливість навчатися рідною мовою тільки в початковій школі – перші чотири роки. З п'ятого класу всі предмети повинні викладатися українською мовою.

На фоні цього Російська Федерації, підкидає «жару у вогонь». Кремлю вигідно розхитувати ситуацію на всій території України. Їхні спецслужби намагаються підкупити вищих посадовців у Європі, які в свою чергу будуть лобіювати прокремлівські інтереси.

       Московський «цар» Путін після анексії Криму зажадав більшого. Він зазіхнув на східні області України прямою військовою агресією. На іншій території України та Європи ми бачимо як РФ, за допомогою своїх спецслужб, намагається розхитати ситуацію у свій бік, щоб потім провести «чесний» референдум з явкою у 105%.

       За підривом тісних дружніх стосунків між Україною та деякими країнами Європейського Союзу «стоїть » Кремль, на чолі з Путіним та ФСБ. А пішаками є різноманітні проросійські організації, пронизані «агентами Росії», які здійснюють свою діяльність на території всього світу. Однією з таких організацій і є «Фаланга», учасники якої, за рахунок російських грошей, здійснили підпал «Товариства угорської культури Закарпаття».

Комментарии rss
Гера | 22.02.2018 20:42 |
кремль кругом!кохаємось!
nomad101 | 22.02.2018 20:43 |

Запомни сынок! За всей парашей в мире стоит ВАШИНГТОН!!!  И сами янки про это снимают фильмы, как они планируют свержения, перевороты, майданы, войны и тд ... Бросай мультики смотреть Evil

gthtrhtcn | 22.02.2018 22:31 |

!!!

Elan vital. | 22.02.2018 22:58 |

Только ли янки ?? 

Помню, был у меня период в жизни, когда я увлекался чтением современной российской ширпотребной литературы. Уж не помню что там у кого читал, но .. к примеру Корецкий довольно много по этому поводу писал (его серии "оперативный псевдоним" , роман "по следу черта"... ) это то что вспомнил, а вообще немало в российской литературе, да и фильмах соответствующего уровня, говорит о том что советские и впоследствии российские именно этим и занимались.. Верить ли им ? Можно и не верить. Но зачем тогда всерьез воспринимать американское то же самое ?

retyuiops | 23.02.2018 02:54 |

Только в России об этом пишет криминальные детективы Корецкий, и на этом все заканчивается. А США в самом деле свергают и назначают правительства. А кино - пропаганда, объясняющая непонятливым, что американцы в очередной раз спасали мир.

Elan vital. | 23.02.2018 15:51 | | Ты говорил о фильмах, я о книгах... На самом деле этим
nomad101 | 23.02.2018 10:28 |

что было раньше, яйцо или курица? когда США родились (кстати благодаря победе сепаров), а когда СССР?  вот и считай кто главный террорист в мире

Elan vital. | 23.02.2018 16:22 | | Ну.. тогда можно уходить в обсуждение  Римской
retyuiops | 23.02.2018 02:57 |

Так всё же, можливо причетни, или здийснылы? Это две большие разницы. Доказательства у вас есть? А вот по поводу, кто расшатывает в Украине ситуацию, я думаю, в этом деле за самими украинцами никому не угнаться. Да и зачем? Патриоты прекрасно справляются.

Elan vital. | 23.02.2018 15:59 |

Вряд ли украинцы это делают сами по себе. Как и поляки и прочие..вдруг все как белены вдруг обьелись.. Вся эта картина происходящего создает впечатление разыгрываемой , хорошо спланированной операции. 

По моему мнению это операция российского реванша.

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4102837/

За спиной которого может стоять другая сила 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i2997303/

Что касаеться доказательств.. Не бывает доказательств в таких делах. И вы когда свою благую чушь о пиндосах и мировой закулисе несете, тоже доказательствами особо не балуете.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены