<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге taras0300 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Чи стане марш у Львові уроком для поляків?

taras0300 | 2018-03-13 16:45:01  
Сообщение прочтено 258 раз

 

      4 березня у  Львові відбулася смолоскипна хода праворадикальних організацій: «Правого сектору», «Національного корпусу», ВО «Свобода», приурочена до дня загибелі головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

     Вказаний захід, в якому взяло участь близько тисячі осіб, пройшов під гаслом «Львів - це не місто польських панів, це місто українців та патріотів».

     Як наголошували організатори, ці слова стосуються відомого скандального польського закону про Інститут національної пам’яті.

     Активісти заявляли, що вони в жодному разі не виступають проти польського народу, а виступають проти популістичної влади Польщі, яка ухвалила цей закон. Один із учасників Юрій Михальчишин у своїй промові заявив: «У міжвоєнний період українці у Львові відчували себе людьми другого сорту, студентів-українців виганяли з університетів, закривалися українські школи, знущалися над нашими національними традиціями. Польські шовіністи влаштовували акції проти українців і цей терор зупинив Роман Шухевич, який дав зрозуміти, що українці – це ті, хто ніколи не стає на коліна. Сьогодні нас знову намагаються поставити на коліна. Колись Спасителя продали за тридцять срібних монет, а нас сьогодні дехто у Львові хоче продати за 30 злотих».

     Закон про Інститут національної пам’яті повністю розкриває політику правлячої партії «Право і справедливість» щодо українсько-польських відносин в роки Другої світової війни. В цілому ми бачимо спроби встановлення монополії на історичну справедливість зі  сторони окремих радикально налаштованих представників правлячої верхівки РП.

      Українців та поляків об’єднує багатовікова історія, яка, не рідко, мала негативні моменти. Зокрема, згадаймо  «гайдамацький рух» , який згодом переріс у «коліївщину» - супротив українців проти  польського гніту, боротьбу за само визначеність як в національному, так і в релігійному плані. І подібних фактів можна навести безліч, однак помилково маніпулювати історією в міждержавних відносинах, особливо із сусідом, маючи спільні кордони.

     Зрозуміло, що подібними акціями українці дають відповідь праворадикальним структурам, політичним діячам та окремим керівникам РП, які під антиукраїнськими гаслами намагаються перекрутити історію та висунути територіальні та майнові претензії до нашої держави.

    Українці – нація, яка завжди намагається демонструвати виважену політику до сусідніх країн та народів. Майже всю свою історію державотворення Україна веде визвольну боротьбу, продовжуючи її до сьогодення.

     І коли українцям вдалося стати незалежними, ні Росія, ні Польща, ніхто інший не може нав’язувати їм статус меншовартості, навішувати ярлик нацистів та фашистів, тим більше зазіхати на її суверенітет.     

 

Комментарии rss

)))......и вновь продолжается бой-спутали Садовому- все карты..

пора его переименовать в духе времени в СадомазовогоRazz

Пора,йому- до Києва їхати..

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены