<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге taras0300 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Турист

taras0300 | 2018-09-14 10:29:46  
Сообщение прочтено 154 раз

Ось вже як четвертий рік на сході нашої країни продовжується війна з російським агресором, четвертий рік поспіль звичайні громадяни нашої з вами країни позбавлені можливості відвідувати своїх близьких та відпочивати на території Кримського півострова. Варто зазначити, що за ці роки відбулось повне перезавантаження влади, однак мало хто може погодитись, що такі заходи пішли на користь країні. Багато хто з числа т.зв. колишньої політичної еліти домовились вже з нині діючими керівниками та продовжують спокійно займати свої комфортабельні кабінети. Але наразі не про таких.

Зараз же, хотілось би поговорити і згадати того, чиє прізвище є відомим будь-кому на території Рівненської області. Про того, хто 2014 року спокійно, без зайвого галасу покинув посаду обласного очільника, прихопивши з собою не один мільйон «зелених» зароблених під час свого правління, а зараз спокійно, ні про що не думаючи витрачає ці «кровно зароблені» закордоном. Та й правда, якщо є можливості, а ще й і гроші, чому б і не скористатись?

Ну я думаю, що з вище прочитаних рядків можливо здогадатись, що сьогодні мова піде про колишнього губернатора Рівненської області, очільника обласних осередків ПП «Партія регіонів», а нині ПП «Опозиційний блок», а саме про Берташа Василя Михайловича.

Знаєте, завжди вважав, що успішний керівник повинен пройти усі кар’єрні щаблі. Так ось Василь Михайлович Берташ – яскравий приклад того, як реально розпочати свій трудовий шлях і пройти його починаючи від звичайного ділка типу купи-продай і закінчуючи головою Рівненської облдержадміністрації, а по сумісництву ще й займатись будівельним бізнесом заробляючи на цьому неймовірні кошти. Як то кажуть: «Хочешь жить, умей вертеться».

Останнім часом, містом ходять досить цікаві чутки, що наш шановний Василь Михайлович нещодавно повернувся з теплих країв і не аби звідки, а з Криму. Подейкують, що у Берташа в Криму є власний будинок на березі Чорного моря. Варто тільки уточнити, що як годиться для колишнього регіонал, будиночок цей не зовсім звичайний.

Ви колись чули про таке архітектурне чудо, як «Елінг»? Ось і я перший раз з ним стикнувся. Що ж це таке запитаєте ви? А це такий собі плавучий будинок з власним причалом для суден і тому подібне. Дане плавуче диво з кожним роком стає все дедалі популярнішим на території Кримського півострову і як результат серед можновладців Російської Федерації, котрі полюбляють проводити тут свій вільний час.

А чим гірші колишні регіонали, котрі все ще проживають на території України і займаються політичною діяльністю нібито відстоюючи державницькі інтереси? Правильно, нічим. Ось і Василь Михайлович прихильник тієї ж думки. Все одно ніхто про це і не дізнається, а будиночок відвідати потрібно, це ж рідне. 

Так що ось такі справи панове. Все ж таки варто задуматись хто реально прагне змінити країну, а хто лише відсиджується, сподіваючись, що прийде їх так би мовити зірковий час. А Василю Михайловичу після таких поїздок варто бути дуже обережним.

Комментарии rss
tormans5 | 14.09.2018 11:18 |

не четвёртый  а пятый год! идёт гражданская война, ведь укропские баты напали на граждан с ещё украинскими паспортами!

вчера сообщили, на укрТВ  что на Юго-Востоке, как и раньше, уверенно лидирует ОппоБлок! и хоть перевешайтесь все бандеры! ТУТ никогда не будет большинства у свобод, секторов, самодрочей и прочей лабуды мусорной...

Elan vital. | 14.09.2018 13:05 |

Преданность холопов своим хозяевам поразительная))) Сами возмущаються что им мало платят, что их дурят.. эти самые боссы из опоблока ( а кто ж еще , особенно там, на юго- востоке?)  и как бараны ходят и за этих боссов голосуют)))

tormans5 | 14.09.2018 13:37 |

А кто и где хозяева? Тут один хозян пока, и это президент  Украины! А крупные буржуа есть во всех областях. На предприятиях Ахметова зарплата достойная, если ты намекаешь на него, а гнобят работников на всяких ЧП и ЧАО...ну и ФЛП  жлобы на счёт оплаты труда...

lawr73 | 14.09.2018 19:49 | | " ЧП и ЧАО...ну и ФЛП"- вот где бандеровцы засели?
tormans5 | 15.09.2018 11:17 | | это как раз не бандеровцы, а кривая рожа недоразвитого
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены