<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати у блозі taras0300 шукати в постах/коментарях користувача
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Календар

 Березень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Четвер 22 лютого 2018
Повідомлення прочитано 185 раз
taras0300 | 2018-02-22 18:06:05

 

       В ніч на 4 лютого в Україні сталася дуже неприємна подія. В Ужгороді  підпалили офіс «Товариства угорської культури Закарпаття».  Про це повідомляє портал PolUkr.net з посиланням на ухвалу слідчих суддів Ужгородського міськрайонного суду. Слідчий зазначає, що в ході проведення слідчо-розшукових дій встановлено, що до вчинення вищевказаного кримінального правопорушення можливо причетні громадяни Республіки Польща, а саме: Марглевський Адріан, мешканець міста Краків, та Шимковяк Томаш Рафал, мешканець м. Бидгощ.

       Незрозуміло, чому  громадяни Польщі здійснили кримінально каране діяння  відносно угорського товариства на території України.  Спробуємо розібратися.

      Знайшовши профілі цих двох чоловіків у соціальній мережі Facebook, стало все зрозуміло. На їхніх сторінках прослідковується  великий інтерес до польської організації радикального спрямування «Фаланга», представники якої, починаючи з 2014 року, беруть активну участь у війні на сході України на стороні терористів .

       Виникає питання: “Хлопці вчинили підпал з особистих мотивів чи за завданням радикальної організації”.

       Діяльність «Товариства угорської культури Закарпаття»  спрямована на забезпечення культурних потреб угорців Закарпаття і захисту їх політичних інтересів. З ініціативи ТУКЗ в області встановлено багато пам’ятних знаків діячам угорської культури.

       Дана організація у своїй діяльності не займається справами, які могли б зачепити особисті інтереси двох молодиків. А от інтереси польської радикальної організації «Фаланга» цілком вірогідно.

       Польські радикали беруть участь у війні на сході України. Ця участь зумовлена не якимись певними політичними поглядами, а звичайною жагою до грошей. «Фаланга» активно співпрацює з проросійськими організаціями, які безумовно є розробками ФСБ Росії. Ні для кого не секрет, що РФ виділяє дуже великі кошти на підрив стабільності у Європі та Америці, створюючи проросійські організації та товариства на території інших країн.

       «Фаланга» також є польською радикальною організацією, проплаченою з кремлівських грошей. Вона бере активну участь у підриві національної державності України. Підтвердженням цього є підпал офісу «Товариства угорської культури Закарпаття».

        Адже на даний момент відносини між Україною та Угорщиною є напруженими. У 2017 році МЗС Угорщини заявило, що у відповідь на Прийняття Києвом закону «Про освіту» Угорщина блокуватиме подальший рух України до ЄС. «Угорщина, перебуваючи в Європейському Союзі, блокуватиме і буде накладати вето на будь-які кроки, які могли б бути подальшим прогресом у процесі європейської інтеграції України у дусі програми Східного партнерства», – йдеться у заяві МЗС. Закон, який мається на увазі, передбачає, що діти, які підуть у школи з 1 вересня 2018 року, матимуть можливість навчатися рідною мовою тільки в початковій школі – перші чотири роки. З п'ятого класу всі предмети повинні викладатися українською мовою.

На фоні цього Російська Федерації, підкидає «жару у вогонь». Кремлю вигідно розхитувати ситуацію на всій території України. Їхні спецслужби намагаються підкупити вищих посадовців у Європі, які в свою чергу будуть лобіювати прокремлівські інтереси.

       Московський «цар» Путін після анексії Криму зажадав більшого. Він зазіхнув на східні області України прямою військовою агресією. На іншій території України та Європи ми бачимо як РФ, за допомогою своїх спецслужб, намагається
Читать

Вівторок 13 березня 2018
Повідомлення прочитано 156 раз
taras0300 | 2018-03-13 16:45:01

 

      4 березня у  Львові відбулася смолоскипна хода праворадикальних організацій: «Правого сектору», «Національного корпусу», ВО «Свобода», приурочена до дня загибелі головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

     Вказаний захід, в якому взяло участь близько тисячі осіб, пройшов під гаслом «Львів - це не місто польських панів, це місто українців та патріотів».

     Як наголошували організатори, ці слова стосуються відомого скандального польського закону про Інститут національної пам’яті.

     Активісти заявляли, що вони в жодному разі не виступають проти польського народу, а виступають проти популістичної влади Польщі, яка ухвалила цей закон. Один із учасників Юрій Михальчишин у своїй промові заявив: «У міжвоєнний період українці у Львові відчували себе людьми другого сорту, студентів-українців виганяли з університетів, закривалися українські школи, знущалися над нашими національними традиціями. Польські шовіністи влаштовували акції проти українців і цей терор зупинив Роман Шухевич, який дав зрозуміти, що українці – це ті, хто ніколи не стає на коліна. Сьогодні нас знову намагаються поставити на коліна. Колись Спасителя продали за тридцять срібних монет, а нас сьогодні дехто у Львові хоче продати за 30 злотих».

     Закон про Інститут національної пам’яті повністю розкриває політику правлячої партії «Право і справедливість» щодо українсько-польських відносин в роки Другої світової війни. В цілому ми бачимо спроби встановлення монополії на історичну справедливість зі  сторони окремих радикально налаштованих представників правлячої верхівки РП.

      Українців та поляків об’єднує багатовікова історія, яка, не рідко, мала негативні моменти. Зокрема, згадаймо  «гайдамацький рух» , який згодом переріс у «коліївщину» - супротив українців проти  польського гніту, боротьбу за само визначеність як в національному, так і в релігійному плані. І подібних фактів можна навести безліч, однак помилково маніпулювати історією в міждержавних відносинах, особливо із сусідом, маючи спільні кордони.

     Зрозуміло, що подібними акціями українці дають відповідь праворадикальним структурам, політичним діячам та окремим керівникам РП, які під антиукраїнськими гаслами намагаються перекрутити історію та висунути територіальні та майнові претензії до нашої держави.

    Українці – нація, яка завжди намагається демонструвати виважену політику до сусідніх країн та народів. Майже всю свою історію державотворення Україна веде визвольну боротьбу, продовжуючи її до сьогодення.

     І коли українцям вдалося стати незалежними, ні Росія, ні Польща, ніхто інший не може нав’язувати їм статус меншовартості, навішувати ярлик нацистів та фашистів, тим більше зазіхати на її суверенітет.     

 

Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені