<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Stairway to heaven искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Макуха друг человека!

tormans5bis | 2018-10-10 15:36:15  
Сообщение прочтено 58 раз

Вот это открытие! Дайте  нам макуху в АТБ! Срочно!

Вчені встановили, що речовина, яка міститься у канабісі, може допомогти позбутися від залежностей.

Каліфорнійські вчені з Науково-дослідного інституту Скріппса встановили, що канабідіол (КБД) – речовина, що міститься в рослині конопель, – допомагає наркоманам і алкоголікам позбутися від залежності. Про це повідомляє "Вокруг Света".

Вчені провели досліди на щурах і виявили, що канабідіол призводить до відвикання від наркотиків і алкоголю. На шкіру тварин, яким до цього давали кокаїн і спиртне, наносили гель, що містить КБД, після чого у них знижувалася тяга до опіатів. Крім того, лікування гелем з КБД значно зменшує ризик рецидивів під впливом стресу. При цьому ефект виявився досить тривалим: навіть через п'ять місяців результати все ще було видно.

"Очевидно, справа в тому, що канабіс діє як психоактивна заміна, – каже доктор наук Аманда Рейман. – Ви хочете зловити кайф від речовини А, але замість цього ви ловите кайф від речовини Б. Це досить спрощений спосіб пояснити це. Якщо зануритись у це трохи глибше, ви побачите, що канабіс має особливі властивості, які можуть допомогти при відвиканні від інших речовин. Наркотична абстиненція від таких препаратів, як опіати і алкоголь включає в себе нудоту, тремор, проблеми зі сном, а канабіс дійсно добре усуває всі ці синдроми".

Таким чином, вчені прийшли до висновку, що КБД має більше переваг, ніж інші медичні препарати, націлені на боротьбу з алкогольною та наркотичною залежністю, оскільки запобігає рецидивам.

Комментарии rss
tormans5bis | 10.10.2018 15:43 |

В штате Вашингтон вступил в силу закон, фактически узаконивающий марихуану. Отныне любой человек старше 21 года имеет право хранить до унции (28,4 г) «травки», до 16 унций (около 0,5 кг) продуктов с марихуаной и до 72 унций (2,4 кг) марихуаны в жидком виде и, естественно, употреблять ее. До полной легализации марихуаны остался один шаг: курить «травку» по новому закону можно только дома. Впрочем, за курение в общественных местах нарушителей теперь ждет не тюрьма, а всего лишь штраф. К тому же не такой уж и большой – 100 долларов. В медицинских целях применение марихуаны в Вашингтоне разрешено еще с 1998 года. Теперь же ее можно курить и для получения удовольствия.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены