Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Valera081 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#
Избранное
Сообщества
Блоги

Читает блоги

#
Понедельник 1 февраля 2021

Пишу на русском , в первую очередь для того, чтобы предельно понятно было тем, кому это предназначено.
Прелюдия , побудившая меня к написанию этого поста здесь
http://blog.i.ua/user/12174893/2351849/?p=8#advA_advC_2351849_27708397 Смотреть коментарии с 84 по 88 . Или , если кто желает углубиться то там 69-й и дальше по цепочке .
Ответ на повторенный моим оппонентом вопрос " в чем неравноправие?" Я даю отдельным постом, поскольку это ответ вообще многим. И на многое. Ответ прежде всего на вопрос откуда появилось во всех республиках бывшего СССР это "русскоязычное население ".

...
Читать

Вторник 26 января 2021

Подивився сьогодні соціологію і деяку реакцію на неї .. І сильно здивувався. Соціологи як видно поставили собі за мету заспокоїти проукраїнську частину населення. Переконати що нічого гіршого в будь якому випадку не буде. в другий тур Зеленський проти Порошенко виходять. І... ну в гіршому випадку ще раз виграє Зеленський... А може й Порошенко..
Та, вони дещо зманіпулювали. Вони поставили в список претендентів і Бойка і Медведчука. Я не можу собі уявити що опозажопники зроблять нам такий подарунок. Тому... Зрозуміло що буде один з них, який отримає все що зараз соціологія показує обидвом. А це разом 20% . Тобто вихід в другий тур. При даній соціології , проти Зеленського. Тому.. якщо б вибори були зараз , то патріотична, проукраїнська частина має розуміти , що ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАЛИШИТЬСЯ ПРЕЗИДЕНТОМ ДЛЯ НАС В КРАЩОМУ ВИПАДКУ, А НЕ В ГІРШОМУ , як нам навівають махінатори від соціології..
Щоправда, то скоріш за все так і буде, бо в другому турі опозажопник проти Зеленського може добрати голоси зіба що від Шарія. Прихильники всіх решта кандидатів по більшій частині проголосують за Зе...
Якщо ж Порох все ж таки пробється ( хоча при цій соціології воно мало вірогідно) то проти опозажопника в нього шанси великі. Бо знову же опозажопник візьме лише голоси Шарія і ще деяку частину голосів Зеленського ( який і вашим і нашим , тому в нього багато виборців можуть і за проросійськими піти) І все...
Взагалі опозажопник в другому турі проти Зеленського може набрати десь 30%. Проти Пороха може 40 , а то і більше, навііть з деякими шансами на перемогу...
Якщо ж все таки станеться чудо ( Порох проти Зе) тоді зрозуміло що виборець опозажопника і Шарія голосує за Зе. Виборці всіх решти невдах першого туру розділяться. Шансів більше таким чином все таки в Зе.
Висновок: Пороху краще б в другому турі боротися з опозажопником.
Висновок другий... Нам краще б найти якогось нового і більш достойного кандидата ніж Порох. Але, поки не видно.
Тому... нічого хорошого не бачу...

Вторник 19 января 2021
В деякій логіці автору того відеоролика не відмовиш. . Я просто спробую розвинути тему і прикинути як би воно мало бути, якщо цей Дальнобой правий.
Отож, що ми маємо ?
Реваншистська операція близька до краху. Росія в багні. Російська влада робиться нерукопожатною, економіка тріщить. Що робити якщо воно так ? (я поки не стверджую що саме так вже є, але допускаю )
Ніякого виходу окрім як змінити керівництво, і якось зробити його рукопожатним , не видно.
Як це зробити ? Просто піти на вибори і комусь там програти ?
Не вихід. Тому прийдеться ще довго доказувати що він не верблюд, а країна продовжуватиме перебування під пресом...
Як зробити так, аби наступник отримав всі індульгенції одразу ?
І отут Паша Дальнобой влучив в 10-ку. Треба аби наступником став гонимий одіозною владою мученик...

Тому .. Версію що російська влада ТРАВИЛА НАВАЛЬНОГО АБИ ЗРОБИТИ ЙОГО НАСТУПНИКОМ вважаю і я дуже вірогідною.
Як передати йому владу ? Тут також.. якщо просто пустити його на вибори (а з чого б, якщо раніше не пускали, а тепер , коли ще статей на нього навішали , і раптом пустити на вибори ..) Буде підозріло і викличе настороженість.
Тому.. Можливо , наприклад такий варіант. Якщо Путін не в темі , то його усунуть, а якщо в темі то... "я устал, я ухожу" Призначають нові вибори. Прійомніком (так як Кучма обьявляв Януковича, а Єльцин - Путіна ) обьявляють якогось одіозного представника теперішньої еліти. Шойгу там, чи взагалі Кадирова (завдання не виграти, а викликати гнів )Вибори нагло фальсифікувати, аби знову ж викликати гнів народу. Далі, коли почнуться акції протестів - розганяти ,жорстоко, напоказ, але так, аби роззадорити, але ніяк не розігнати..
Приблизно як це в п. 2 та 4. в тому моєму опусі http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3068854/
Далі .. народний герой- мученик злочинного режиму входить в Кремль на плечах народу під гучні оплески Європи і Америки... Ну як проти такого продовжиш санкції ? Як такому руку не потиснути ?...
Далі буде спектакль покаяння... Памятаєте як в кінці 80-х на початку 90-х каялися за злочини тієї імперії зла ? Могут павтаріть. Вони це вміють...
Щодо реальних речей.. Може з Донбасу підуть, залишивши всі нароблені ними пакості на наші шиї..
З Криму.. Навряд чи.. Безумовно що спробують не йти. Крим же не бутерброд... Але, якщо притисне то... Можуть і піти... Важливо інше. Важливо зберегти ресурси. Аби відсидітися з десяток років, піднагуляти жирку і... Далі взятися за старе. По іншому бути не може. Поки існує цей послідовник Золотої Орди - по іншому не буде...
Отож, відповідаючи на запитання заголовку. Навальний буде другим Єльциним , в очікуванні зручного моменту для приходу нового Путіна...

Отаке:

Вопрос! (stopstartja, комментариев: 100)

 

Вопрос!
stopstartja | 2021-01-17 20:00:56
Сообщение прочтено 316 раз

І таке

 

Ответ (Elan vital., комментариев: 74)

 

Ответ
Elan vital. | 2021-01-17 22:04:54
Сообщение прочтено 497 раз

 

Знаєте про що це говорить ? 

Коментів то стайка сектантів свідєтєлей рускаго міра наштампувала, але... Небагато людей вже на їхню маячню увагу звертають. Зібралися там своїм гуртком і ганяють ватку по колу ))) І нехай собі ганяють...

Как я поступлю если покупатель спросит продавца на русском и продавец на русском ответит ?

Никак. Какое мне дело на каком языке разговаривают двое других людей?

И каждый нормальный украинец  отреагирует так же. И никакого нарушения пресловутого закона " про мову" в этом нет.  

А если кто то поступит иначе, то будет по закону не прав.

Прекратите распостранение страшилок российской пропаганды. Никаких запретов русского или какого другого языка не существует. Есть нормальные, принятые и в других нормальных демократических ( и не очень демократических, как та же Россия) странах правила по обеспечению функционирования государственного языка.

Воскресенье 17 января 2021
Для идиотов ставящих вопрос без вопросительного знака.
 
Вопрос рядышком в ленте постов . Вот он:

- Где ещё в мире заставляют продавцов в магазине продавцов говорить только на государственном языке под угрозой чуть ли не тюрьмы.
 
Вопросительного знака там нет, поскольку грамота русского языка , борцам за этот самый русский язык неведома.
Начнем с того что в вопросе два подленьких подвоха. В одном то  предложении )))
1. Очень хитрое преувеличение. Поскольку юридического понятия "чуть ли" не существует, то не скажешь что это ложь, но и правдой не назовешь..
 
2.А вот формулировка что заставляют говорить только на государственном - ложь. Если покупатель обращаеться на другом языке, которым владеет продавец, то продавец может разговаривать с этим покупателем на том языке.
 
Исходя из этого ответ :
Так как поставлен вопрос нет прежде всего в Украине. Есть ли где в мире - не знаю.
А так как есть на самом деле- в любой нормальной стране мира.
 
  Разве в России вы зайдя в магазин , спрашивая по русски , встретите что продавец будет отвечать по армянски ? 
Может быть в Франции, спрашивая у продавца на французском вы можете ожидать что он ответит на немецком ?
 Или в Германии вы спросите на немецком а вам ответят на английском ?
Нет такого ?
 Но, почему то хотят чтобы в Украине покупатель спрашивал на украинском, а продавец отвечал на русском. 

Четверг 7 января 2021


Не буду тут порівнювати чи Трамп краще чи Байден.. Зрештою то не наша справа. Ми не громадяни США...
Але, спробую прикинути чим та ситуація що склалася там, може відобразитися на нас.
Отож. Що ми маємо.
В США пройшли президентські вибори. Відповідно підрахункам голосів їхніх відповідних органів, більшість виборщиків у Байдена.
Трамп оскаржував результати виборів в багатьох судових інстанціях і .. всі програв.
Не дивлячись на це все Трамп і його прихильники стверджують що вибори сфальсифіковано і перемогу Трампа вкрали.
Я не буду входити в дискусії щодо того хто каже правду. Я просто покажу висновки , які мали б зробити українці .. та й мешканці багатьох інших держав.
Якщо Трамп і його прихильники праві, і в США фальсифікують вибори, то чим США відрізняється від тієї ж Росії, чи Білорусі ?
Якщо Трамп і його прихильники праві , то це значить що в США ангажовані і корумповані суди, в яких неможливо добитися справедливості. То чим США відрізняється від Росії, України чи там якихось казахстанів - білорусій ?

Всі ці висновки нам і так навязували прихильники русского міра. Трампісти ці їхні твердження повністю підтверджуть.
США - флагман демократії, борець за права людини , громадянські свободи, верховенство права... Українці саме за ці цінності воюють, аби не потрапити в лабети русского міра, де цим усім нехтують. Але.. Якщо трампісти праві то... За що воюємо ? Аби з одного міра несправедливості, фальші і обману, потрапити до іншого, такого самого ?
Якщо трампісти праві , тоді праві і ті що "какая разніца "
А якщо Трамп неправий, якщо його прихильники морочать народу голови, то... Осмілюсь допустити що твердження про те, що він кремлівський ставленник правильні. І зараз він пробує зробити Кремлю останню послугу... Для того, аби люди в нас робили такі висновки, як описано вище. Для того , аби противники Путіна в самій Росії і противники Лукашенка в Білорусі подумали собі
:- "а, какая разніца"

Среда 6 января 2021

Вопрос прежде всего к сторонникам Оппозажопы, которые убеждают нас что лучше покупать у России напрямую... Только честно. Почитайте ниже текст и не переходя по ссылке угадайте чьи это слова ))))

В 2010 году "Нафтогаз" получил "скидку" в $100 на тысячу куб. м (обнуление российской экспортной пошлины) в обмен на продление пребывания российского военного флота в Крыму.

Несмотря на "скидку", цена российского газа для Украины в 2011-2012 годах равнялась или была выше его стоимости для некоторых европейских стран, хотя "плечо доставки" топлива в Украину значительно меньше.

Так, закупка газа в Европе в конце минувшего года обошлась "Нафтогазу" дешевле, чем в России. По данным государственной службы статистики, средняя цена природного газа, импортированного в ноябре 2012 года НАК из Германии, составила $425 за 1 тыс. куб. м, тогда как российский газ обошелся госхолдингу по цене около $430.

htt ps://inter fax.com.ua /news/econ omic/14530 8.html

https://interfax.com.ua/news/economic/145308.html

Пятница 11 декабря 2020

Хоча формально Царьов не входить в ту жопоплатформу, але ж мета в них одна. Аби була жопа. Хитріші про те промовчать, але час від часу отакі дурники проговорюються.
Так в Україні треба втримати російський вплив, аби і далі Україна продовжувала бути в жопі, бо інакше, як Україну допустити аби вона з тієї жопи вилізла, то і російське ватне стадо може щось запідозрити..

 

Среда 9 декабря 2020

Можливо воно нас не стосується, оскільки то в Росії ? Але, думаю що далі всім зрозуміло буде що стосується і нас. І не тільки нас.

Я вже давно дійшов висновку що прихід Путіна до влади не був якимось там ривком до особистого збагачення його і його друзів з кооперативу Озеро, як дехто пробує представити. То був початок імперської реваншистської операції , яка триває і досі і невідомо доки триватиме і які будуть результати

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4102837/ ( посилання на мій пост де я виклав цю свою версію. Даю також і на інші де вона розвивалася http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i4128461/

 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i3068854/

 

 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6296887/

 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i6384417/

 

Після приходу до влади реваншисти спочатку провели значну роботу в середині Росії Зачистили інформаційне поле. Практично всі менш- більш значимі ЗМІ стали послушним інструментом в їх руках.

Також зачистили крупний бізнес. Олігархи які не захотіли грати в їх ігру..

Згадаємо що Б. Березовський до приходу Путіна до влади всіма своїми можливостями цьому приходу сприяв. Але, він напевне сподівався потім отримати долю в подальшому дєрібані . А насправді затівалось дещо інше. В чому для Абрамича місце не передбачалось.. Також були усунуті Гусинський, Ходорковський та деякі інші....

Путінські прихильники скажуть що таким чином йшла боротьба з олігархією і усувалась злодійня . Але... Інші олігархи позостались. І крадуть ніяк не менше..

Путінські " противники"

httpp://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i5544396/ будуть казати що просто банда нової злодійні доривалася до корита аби... ну яхти, вілли і тому подібне....

Є і яхти і вілли. Все це мільйони. Десятки мільйонів. Сотні мільйонів..

А крали мільярди, десятки мільярдів, сотні мільярдів, трильйони..

 

Друге питання. А звідки фінансуються всі оті " іхтамнєти" , ЧВК, тролеферми, втручання в вибори в європейських державах і навіть США , підтримка " друзів Путіна" в різних державах і т.п.?

В бюджеті таких секретних фондів не передбачиш. Тоді ті секретні фонди будуть співрозмірними з рештою бюджету.. І явно коштів не виділиш . Бо ж ...іх там нєт...

В той же час американці чомусь обкладають санкціями тих чи інших російських олігархів . Інкримінують їм ті чи інші дії.. Здавалось би .. Ну бізнес, ну крадуть навіть... Не в Америки ж крадуть. Що піндосам до того.?

А тут проскакує час від часу інфа і про те, хто фінансує ЧВК, і про те чиї тролеферми.. Навряд чи неправдива ..

І постійно йде інфа, скільки в Росії стирили з Роскосмосу, скільки наварили від фіктивної продажі якоїсь компанії самій собі і т.д. Прикладів можна наводити безліч і суми будуть вражаючі. Яхти і вілли там.. Як для нас з вами пачку сірників купити...

Висновок випливає простий і логічний:

ВСЕ ЦЕ МАСОВЕ ЗЛОДІЙСТВО Є , В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПЕРЕВЕДЕННЯМ КОШТІВ З ОФІЦІЙНИХ ДЕРЖАВНИХ , В УМОВНО ПРИВАТНІ КИШЕНІ ДЛЯ ВИВЕДЕННЯ ЇХ З ПІДЗВІТНОСТІ І ЗНЯТТЯ З ДЕРЖАВИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПОДАЛЬШЕ ЇХ ВИКОРИСТАННЯ. Так наприклад : - ЧВК "Вагнер" ? Так то не Росія, не держава, то ...какой то повар.

Також можу допустити що на реванш працюють не лише російські олігархи . Дуже вірогідно що й українські. Створювалась же та вся олігархія в нас по тим же лєкалам

 

http://blog.meta.ua/users/i3311925/posts/i1173154/

 

Але то вже дещо інша тема. Нам треба просто одне памятати. Коли нам розказують різні антізомбі як в Росії страшно все розкрадають, то нам не треба ручки потирати, радіючи що того грабежу Росія не витримає, а треба очікувати на те, що то вкрадене в російського народу скоро прилетить на чиюсь голову у виді якихось сепаратистських рухів, тероризму, а то і прямо в бомбах і ракетах....

123...201202203Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены