Warning: fopen(/usr/local/apache/logs/blogs/blog_query_log): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/weblog/modes/friendlenta.php on line 5 Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/weblog/modes/friendlenta.php on line 6 Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/weblog/modes/friendlenta.php on line 7 Warning: fopen(/usr/local/apache/logs/blogs/blog_query_log): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/weblog/modes/friendlenta.php on line 5 Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/weblog/modes/friendlenta.php on line 6 Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /var/www/weblog/modes/friendlenta.php on line 7 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/weblog/modes/friendlenta.php:5) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "verabono". МетаБлог - сетевые дневники, блоги, сообщества.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге verabono искать в постах/комментариях пользователя verabono
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#
Избранное
Сообщества
Блоги

Читает блоги

#
Вторник 23 февраля 2010

 

Це проба вставити демку, не зважайте

 

Понедельник 21 сентября 2009

 

ПОВНИЙ РОЗПРОДАЖ!

Ціни ЗБІЛЬШЕНО ВТРИЧІ!


 Збірка оповідань "Вызывной канал" (російською) - Київ, 2003 - 264 ст.
ISBN 966-7505-38-3

В мене знайшлося кілька примірників книжки, які можу продати бажаючим.

Орієнтовна ціна 30 грн. Оплата вебманями.

Замовити і обсудити взаємозручний спосіб доставки в межах Києва та України можна в коментарях або за милом barcarola (завиванець) meta.ua . З темою листа "Вызывной канал".

Насправді більшість оповідань цієї книжки можна, якщо дуже захотіти, знайти в мережі. Одне з них навіть свого часу виграло конкурс мережевої літератури "Тенета-2002". В книзі вони лише зібрані під єдиною палітуркою і супроводяться передмовою Віктора Сильченка  й словничком морських термінів. Тож - на любителя паперових носіїв.

З помічених з часу виходу друком властивостей книжки можу сповістити таке:

  • В неї галіма марка палітурка, яку варто одразу чимось обгорнути. Поліграфісти сприйняли бажання автора відтворити пачку "Біломора" занадто буквально
  • Вона на скобочках і не розсипається після першого прочитання
  • Вона примушувала реготати в камері ув'язнених в очікуванні суду за скоєну аварію на транспорті капітанів у херсонській в'язниці
  • В жінок, які необережно починали читати оповідання "Херсон-Батумі" з поставленим на вогонь чайником, чайники википали і згорали, навіть якщо були зі свистками
  • Один її екземпляр обійшов довкола мису Доброї Надії
  • Вона писалася щось із десять років дієвим моряком, а не філологом
  • Карта на її обкладинці - не в Меркаторській проекції, і використовувати її для навігації заборонено, хоча в моряків і існує приказка "йдемо по пачці Біломора"

Кого зацікавило, контактуйте. Over.

ЩЕ. Заводити гаманець вебманів необов'язково. Можна сплатити через термінали поповнення рахунку мобільних операторів, вебмані там є.
ЩЩЕ. Термінали iBox, виявляється, в різних місцях беруть різну комісію, щось із 1.50 грн., але в різних варіаціях. Тому вгадати важко. Якщо сумма, яка в результаті переказалася, округлюється до 30, а не 29, не варто доплачувати ще раз. Усі переплачені копійки автор обіцяє передати музикам на Хрещатику.

 

Пятница 20 февраля 2009
19 лютого о 01:00 на 1+1 була Передача "Документ" за моєю участю.
Кого зацікавило, подивитися можна тут http://www.intv-inter.net/

В передачі два сюжети, мій - другий, починається десь з 29 хвилини.

На жаль, не можу дати прямий лінк на сюжет, вони там щось намудрували на сайті, і на прямий лінк вимагає логінитися. Тому потрапити можна лише через архів 1+1 за 19 число.

Дякую ведучим програми Анатолію Єремі та Ларисі Денисенко за цікаву бесіду.
Понедельник 2 февраля 2009

Є в музикантів такий термін — синдром другого альбому, коли друга музична збірка у житті творчого колективу значно слабша за першу. Саме на цьому етапі творчої кризи багато перспективних груп розпадається. Проводячи аналогію з романом «Весілля з Європою» Антона Санченка, слід наголосити на певному відхиленні від зазначеного правила: його нова книжка, яка має певні ознаки «другого альбому», є вже третьою після двох збірок морських оповідань.Читат

Суббота 24 января 2009

Продолжаем разговор

Антон Санченко
«Весілля з Європою»

К.: Факт,:

«Гей, пішла! Починай, Еріко», — стартует Антон Санченко. И почему-то сразу становится понятно, что книга будет хорошая. Что диалог с любимой печатной машинкой на самом деле превратится в беседу с читателем—душевную, остроумную, содержательную. Безусловно, прием не нов, а что сейчас ново? Не обязательно придумывать новые штучки—гораздо важнее уметь пользоваться старыми.


Читать
Пятница 23 января 2009
Антон Санченко "Баркароли", Факт, Київ 2008.

Якось по справах я перетнувся з людиною, яку не бачив багато років. Порозмовляли, поринули в спогади, трішечки похизувались своїми успіхами, серед яких, як водиться серед людей інтелектуальної праці, не останню роль відіграють всілякі дипломи, сертифікати, якими ми пообростали за роки радикальних змін роду занять, перекваліфікацій та переміщень по службових східцях. Зайшла тема, що ж з цього вантажу найцінніше і найкорисніше. "Знаєш", – казав я. "Найдорожчим для мене серед усіх цих свідоцтв і дипломів є диплом третього помічника механіка з електрообладнання". Того диплома я отримав від виїзної комісії одного з сибірських пароплавств перед початком навігації наприкінці радянської доби. Мій співбесідник подивився на мене як на ідіота. Не переконали навіть пояснення, що з цим дипломом мені довелося пройти по майже всіх основних річках Східного Сибіру, а в умовах неймовірної нестачі кадрів у сибірських пароплавствах (і з додаванням діжки солоних сибірських оселедців, виставленої капітаном судна інспектору Регістру), навіть виходити у північні моря, де побачити неймовірної краси пейзажі, дихати найчистішим повітрям, неможливим на курортах в інших місцях, нарешт отримати відчутті повної відповідальності не за папірці чи якісь виссані з пальця "обов'язки", а за реальну роботу судових систем, поломка яких у разі виходу в море можестати причиною загибелі судна з екіпажем.Читать
Вторник 6 января 2009
Сага про рід Чуприних
Антон Санченко   Весілля з Європою. – К.: Факт, 2008 – 248 с.

Колись давно, коли дерева були великими, а з фонтану «Самсон», що на Контрактовій площі у Києві, ще бігла вода, випивши якої людина назавжди ставала справжнім киянином, тіточці Тамарі з роду Чуприних заманулось вийти заміж за німця Дітера. Багатообіцяючий початок роману – про кохання? про родину? про життя? Так, про все це разом, і ще про значно більше. Адже в тіточки Тамари є племінник, а в племінника є друкарська машинка “Еріка”, і разом вони – письменник Антон Санченко. А ще є така дивна річ, як людська пам’ять, здатна ретельно зберігати те, чого вже й на світі нема. Наприклад, монструозні обчислювальні машини ЕОМ, які займали цілі поверхи радянських НДІ, старі київські трамваї, перші роздруківки романів братів Стругацьких. Приїзд Фрітьофа Нанесена в Україну 1923 року з метою порятунку її населення від голоду...Читать

Четверг 18 декабря 2008
Нова книга Антона Санченка «Весілля з Європою» заявлена як історія народу, написана через історію родини. У світовій літературі вже існує чимало родинних історій – згадати хоча б «Сагу про Форсайтів» Дж. Ґолсуорсі, а з українських, звичайно, безсмертну «Кайдашеву сім’ю» І. Нечуя-Левицького чи новітню історію «НепрОстих» Т. Прохаcька або «Таємницю» Ю. Андруховича. Проте тільки С. Рушді у романі «Опівнічні діти» трактує історію як родинно або особистісно геноцидну. Антон Санченко своєю чергою з’ясовує: історія його роду є актом не меншої вселенської трагедії, аніж геноцид вірмен 1914 року, Варшавське гетто чи Бабин Яр.

Композиція й жанр роману «Весілля з Європою» типово постмодерні. Погодьтеся,

Читать
Пятница 28 ноября 2008
barcarola | 28.11.2008 | barcarola

Інтерв'ю зі мною обіцяли показати по УТ-1 в програмі Книга.UA  в суботу 29-го , тобто завтра, о 17-45. Говорили години зо дві, добре, що в передачу потрапить не все. Хоча й цікаво, що саме.

Четверг 9 октября 2008

Вийшла рецензія Леоніда Тендюка в "Літературній Україні". Дуже приємно, тому що ніякий не Жуль Верн, а саме Тендюк був улюбленим письменником мойого дитинства та юності. Навіть в науково-дослідну, а не в рибопромислову  контору розподілявся з училища під враженням від його книжок, хоча знав, що заробітки там будуть менші. Щоправда, ще не здогадувався, наскільки менші :)

Рецензія під катом

Пісні моря


 

1234Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены