<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге vertoljot искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
2
15
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Среда 6 июня 2018
Сообщение прочтено 89 раз
vertoljot | 2018-06-06 07:41:21

Як заробити мільйон гривень у селі за два місяці

Заробити майже мільйон гривень за два місяці у селі – цілком реально! Наприклад, продаючи лохину.

Бізнес з вирощування цієї ягоди зараз набирає обертів в Україні. І при цьому не потрібно мати величезні ділянки землі, і вирощувати ягоду в промислових умовах. Наші наступні герої – проста родина, яка за кілька років, маючи невелику ділянку землі, створила прибуткову ягідну ферму. Вже за мить реальний досвід аграріїв і секрети лохинного бізнесу.

Поступово за 5 років свого ягідне господарство аграрії вклали ще 40 тисяч доларів. На що ж йдуть такі гроші? Ярослав і Валентин розповідають: перш за все, на саму ягоду. Вартість 2-річного куща стартує від 50 гривень. Кроєм того витрати на грунт і добрива.

Крім постійної «підживлення» ягідних кущів – на плантації необхідно встановити систему поливу.

А ще витрати на охорону. Ягода припадає до смаку не тільки людям, а й птахам.

Але всі ці труднощі стоять того, кажуть фермери. У минулому році 1 кілограм лохини вони продавали за 200 гривень. Ось з цього поля, зараз воно вже займає майже гектар, в цьому сезоні – з липня до середини серпня – планують зібрати близько 5 тонн ягід.

Свій урожай лохини сім’я Мовчун продає тільки через соціальні мережі в Інтернеті. Ягоду можна замовити з доставкою додому.

Весь урожай лохини розлітається за сезон і його навіть не вистачає, каже Ярослав. Все тому, що більшість фермерів продають свою ягоду на експорт. А внутрішній ринок України при цьому не заповнений. Так що лохина зараз, на думку експертів аграрного ринку, одна з найперспективніших культур для вирощування. Тому Ярослав і Валентин вже в найближчому майбутньому планують розширювати свою сімейну ягідну ферму.

https://agronews.ua/content/yak-zarobyty-milyon-gryven-u-seli-za-dva-misyaci

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены