Авторизация
Блог
Меню

Календарь
 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
3
4
5
7
8
9
10
14
18
19
24
28
29
30


Четверг 2 мая 2019
vgbasov | 2019-05-02 21:13:41 Газовый шантаж
Сообщение прочтено 24 раз
Andri y Kobolyev< /span>
2 ч. · 
 

Ну що ж, як ми і очікували, Москва почала переговори щодо продовження транзиту газу одразу після завершення виборів в Україні. Цей раунд провів російський президент з далекого Пекіну. Про потребу Росії у транзиті і готовність Газпрому укладати контракт на стандартних європейських умовах, звісно, не було жодного слова. Було про те, як Україна замерзне.

ЯКА ЗАРАЗ СИТУАЦІЯ?
Газпром не встигне побудувати і запустити обхідні газопроводи до кінця дії контракту.

Нагадаю, на відміну від 2009 року, Газпром не може перекрити Україні газ. Газпром винен гроші Нафтогазу, а не навпаки. Україна впровадила у себе законодавство ЄС, яке встановлює чіткі правила і вимоги користування газовою інфраструктурою. Власне, ані у Газпрому, ані у Нафтогазу значного поля для маневру немає.

ЩО ЦЕ БУЛО?
Слова очільника Кремля - артпідготовка перед наступними тристоронніми перемовинами у травні. В Єврокомісії і серед українських учасників переговорів ціну словам Путіна знають дуже добре. Справжня мішень цього виступу – ви.

Прокоментую два питання: ціну як таку та реверс.

ЦІНА
Читать


Сообщение прочтено 30 раз

Принимая решения, мы часто забывает предупреждение знаменитого американского комика Джорджа Карлина: «Не смейте недооценивать возможности тупых людей, собравшихся в большие группы».
...
Читать