Авторизация
Блог
Меню

Календарь
 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
3
4
9
15
18
20
22
24
25
28
29


Суббота 14 декабря 2019
Сообщение прочтено 13 раз
Найбільш дієвий спосіб висловити вашу підтримку - 4441 1144 4217 4494
 13 Декабря20:491282

Принаймні таке враження складається у будь-якої притомної людини після того, як вона дізнається про те, що Зеленський одразу після переговорів з Путіним, терміново подав Закон про зміни в Конституцію щодо децентралізації. Наразі ні тексту, ні публічного обговорення формулювань такої надважливої зміни у Конституції немає. До того ж, як і  більшість скандальних ініціатив Зеленського, все це вноситься тишком-нишком ввечері під кінець тижня.Про це свідчать даніВерховної Ради.

Як повідомлялось раніше  у ЗМІ, Зеленський заявив, що Україна виконує свої зобов’язання щодо надання особливого статусу ОРДЛО на постійній основі шляхом підготовки внесення змін до Конституції у частині децентралізації. Зокрема, він пояснив, що в "Мінську" чітко записано: зміни в Конституції України у зв’язку з тим, що пов’язано з децентралізацією. Розтлумачую - це називається по путінські "федералізація". Тепер зрозуміло, чому перед ОПой Зеленського на Банковій терміново "заливають каток". І чому так посміхався путін коли вийшов з перемовин віч-на-віч с Зеленським. Якщо сюди добавити безпідставні репресії проти ветеранів та волонтерів, які єдині, хто стоїть на завади змови Зеленського та Путіна - все стає чітким та зрозумілим.

А ось вам факт-чекінг від аналітика Informnapalm Alya Shandra:

САЙТ ПРЕЗИДЕНТА ОПУБЛІКУВАВ НЕВІРНУ ВЕРСІЮ ОСТАТОЧНОГО КОМУНІКЕ НОРМАНСЬКОЇ ЗУСТРІЧІ. Ми висловили інтерес не закон робити постійним, а особливий статус ОРДЛО взагалі, тобто і зміни в конституцію вносити.


Читать