Авторизация
Блог
Меню

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
2
4
5
6
7
8
9
13
14
16
17
18
19
21
22
26
27
28
29
30
31


Суббота 25 января 2020
Сообщение прочтено 11 раз
25 Января 12:47 51 0
"Смотрящий" від Зеленського за судами це Андрій Богдан - Баканов (Аудіо)

Чергова порція аудіозаписів колишнього директора ДБР Труби та його багаточисельних співрозмовників. Цього разу ми чуємо розмову між Бакановим та Трубою, де Баканов розповідає про сьогодення судової системи від Зеленського. За його словами злочинців "обілєчівают" - поліція, потім прокурори та адвокати, безпосередньо судді, та голова ОПУ Зеленського Андрій Богдан.

Труба: В Адміністрації за судову систему відповідає колишній працівник з НАЗК?

Баканов: угу. Дайте списки.

Труба: Я маю на увазі, що є змога у цьому напрямку теж дивитися, працювати.

Баканов: Повинна бути перша справа проти якогось судді. Вони ж всі пишуться. Це ж не секрет. Вони всі в принципі зафіксовані. Але судова система працює таким чином, що вона потім всіх відпускає. Тобто опери всіх ловили, подавали в суд: бандюків, злодіїв в законі - а суд просто за хабаря відпускав.

Потім підключилися прокурори, сказали: що це за фігня, а де ми? Почали відпускати їх трішечки раніше. Суд сказав: так не піде – вони домовилися. Потім міліція сказала: шановні, вибачайте, тоді навіщо ми їх будемо взагалі ловити? Ми їх краще не будемо за гроші ловити. І вони домовилися вже втрьох.

Потім адвокати сказали: ви знаєте, шановні, а де тоді наш заробіток? Тому що ви багато чого порушуєте, коли неналежним чином виконуєте свої функції. І вони почали вчотирьох грабувати як бандюганів, так і чесних людей. Бо з’явилася корупційна зв’язка: адвокат, той хто розслідує, прокурор, суд.

Потім до них п’ятий долучився – це голова Адміністрації. Як смотрящий від… (каже Баканов, показуючи пальцем вгору).

 

 


Пятница 24 января 2020
Сообщение прочтено 10 раз
  24 Января16:07520

Перед нами постає новий Янукович. Відмінність лише в тому, що його прапори – зелені, в політиці він розбирається трохи гірше за «папєрєдніка», а ще він трохи ліберальніший і усміхненіший. Але для держави це не дає ніякого позитиву. Ми скочуємося на дно.

Нагадую про події, що відбулося протягом календарного місяця (можливо, комусь треба освіжити пам’ять):

  • «Обмін полоненими» – повністю на умовах Росії, Україна видає злочинців з «Беркуту», рятуючи їх від відповідальності за вбивства Небесної Сотні;
  • Влада продовжує готуватися до наступного нормандського саміту і планує відступ ЗСУ з ще 3-х пунктів, при цьому ніякого перемир’я нема, кількість убитих і поранених тільки за 3 тижні січня перевищує кількість загиблих за весь грудень;
  • Влада продовжує загравати з Путіним, говорячи про те, що це не війна з РФ, а «війна на Сході», вітаючи Путіна з Новим роком, проводячи неофіційні консультації з росіянами в Омані й при цьому відкладаючи виліт до Києва в умовах трагедії в Тегерані, загибелі громадян України;
  • Попри абсурдність «доказів» прокурорів і далі під вартою залишаються Яна Дугарь, Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко;
  • Заступником голови ДБР призначено адвоката Януковича Бабікова;
  • Намагаються посадити колишнього представника президента в Криму Бориса Бабіна (при чому в останні роки Бабін був критиком Порошенка, який користується особливою «любов’ю» влади);
  • Міністри і депутати піднімають собі зарплати, попри диру в бюджеті та стагнацію економіки.

І це далеко не повний перелік дій влади, які дуже нагадують політику «Фьодорича».

Тож робімо правильні висновки й готуймося до дії. Як діяти? Очевидно, що ми маємо добиватися дострокових виборів президента і парламенту. Або, принаймні, вимагати зміни в Конституції задля перетворення України на парламентську республіку, де у президента будуть суто церемоніальні
Читать


Четверг 23 января 2020
Сообщение прочтено 12 раз

Только что организация Transparency International обнародовала ежегодный рейтинг индекса восприятия коррупции за 2019 год, в котором Украина получила 30 баллов из 100 возможных и заняла 126 место из 180.

При этом, позиция Украины ухудшилась — в рейтинге за 2018 год, где она занимала 120 место и вернулась к показателям 2017 года. Ее соседями в рейтинге являются Кыргызия, Азербайджан и Джибути.

Мне кажется, что люди не понимают, что «восприятие коррупции» совсем отличается от самой «коррупции». Думаю, что такое явление, как коррупция, в Украине в значительной мере просто политизировано. Это страшилка, которой весьма выгодно пугать народ. Всё, как в анекдоте:

Март. На дорогу выпал снег. В машине двое.
- Ты зачем, чтобы повернуть налево, доехал аж до перекрестка?
- А ты, что, двойной полосы не видишь?
- Нет.
- И я не вижу, а она есть!
...
Читать


Сообщение прочтено 11 раз

Такої ганьби, як під час візиту коміка у Давос України не знала ніколи. Хочу вам навести приклад дослівної стенограми всього однієї відповіді Зеленського на питання ведучого. І ви самі все зрозумієте.

За текст дяка Victo ria Maximenko

Ведучий — Моє питання - які додаткові реформи важливі для вас у ближчому майбутньому?
— А... дякую за запитання. А... чесно кажучі, ви знаєте, я, а... працюю на посаді президента України, а... двісті сорок вісім днів. Ви розумієте яка це складна професія, тому що я точно знаю скільки днів я працюю. І десь біля ста п'ядитесяти днів працює наш новий парламент, починаючи з вересня. А... і ви знаєте, в середньому за цей час за чотири місяці, п'ять місяців десь так, а... ми прийняли новим нашим парламентом, Верховною Радою України, ми прийняли а... таку кількість а... законів важливих, дуже важливих, яких не можна було прийняти по різним причинам, справа не в президенстві, по різним причинам за багато років, які поліпшують а... дійсно бізнес клімат для України. Ми реформували, незважаючи не на́що, а... незва... ми реформували а... все, ми почали с... ви знаєте у нас дуже складна ситуація земельної реформи, але ми вже проголосували цю реформу мараторія землі, з продажу землі у першому читанні, це одна з найскладніших реформ для сучасної України. Ми а... проголосували концесії проголосували у нас зараз дійсно знаєте я можу дуже довго говорити про закони, які ми проголосували і попереду їх дійсно дуже бага-багато, дерегуляція, а... і... все це дуже важливі закони для кожного українця і ви знаєте я вам сказав про кількість днів скільки ми працюємо в середньому десь щодня, щодня наш працюючий новий парламент прийняв приймав один закон. А... це не про кількість законів, це про кількість викликів. І коли я вам сказав наприклад, що ми прийма... а... прийняли закон а... проголосували закон про концесію, це не проте щоби сказати - ми приймали, ми працювали і ось вам будь ласка, ні, у нас вже проходять конкурси, буде концесія, концесія портів, ми за ти, не через роки, а найближчі тижні ми будем знати хто переміг конкурси і до нас будуть заходити західні інвестори. Ми робимо а... великі зміни в правоохороній системі, ви знаєте а... що у нас була велика теж складна реформа перезапуск генеральної прокуратури ми теж проголосували і вже перезапустили. Готуємось до перезапуску служби безпеки України, ми запустити антікорупційний суд, починаючи з вересня він працює, наближаємось до а... запуску бюро фінансових розслідувань, тобто амбітні плани а... ми ставимо для себе задачі щоб щодня ти повертався додому і знав що ти не просто так працював президентом тому що, ще раз хочу сказати - я президент двісті сорок вісім днів і всі ці дні я працюю на державу Україну, і всі ці дні я дуже мало часу витратив на свою сім'ю тому щодня на посту президента я маю давати якихось важливий результат для країни, щоби хоча б це пояснити своїм дітям чому я не вдома...


Понедельник 20 января 2020
Сообщение прочтено 12 раз

Приходится мне вновь вернуться к премиям руководителям Нафтогаза. Это сделать заставило обращение Зеленского к Гончаруку «разобраться в этом вопросе».

Цена вопроса – 29 млн. «зелёных», которые составили 1% от того, что Нафтогаз получил от  Газпрома в качестве компенсации убытков по транзиту по договору, заключённого в 2009 году Тимошенко.  Знал ли Зеленский, что за свою работу группа специалистов Нафтогаза, готовящих документы, претензии и участвующих в Стокгольмском арбитраже получат 1% от суммы выигранной и полученной от Газпрома? Конечно, знал! Но молчал, так, как не был уверен в том, что выигранные средства удастся получить. 

Кстати, суд Стокгольма подтвердил нарушение Газпромом обязательств по объемам транзита и присудил Нафтогазу компенсацию в размере 4,63 млрд. долл. Это решение означало, что Газпром должен был заплатить Нафтогазу около 2,56 млрд. долл. с учетом окончательного расчета за газ, поставленный в 2014 и 2015 годах. Сумма в 2.9 млрд. долларов получилась из-за того, что Газпром должен был платить за просрочку уплаты этой суммы. Т.е. 340 млн. долларов Газпром уплатил сверх той суммы, которую выиграл Нафтогаз. 

Но, это понятно не всем. Популисты и « борцы за справедливость» стали бить во все колокола, обвиняя руководство Нафтогаза в том, что в бедной стране, где пенсионеры получают чуть больше 1.5 тыс. грн. раздавать миллионы долларов «в одни руки» - несправедливо. Плохо, что Зеленский «слышит» этих популистов. Он, оказывается, считает, что получать большие деньги за свою работу – зазорно. Похоже, что ему больше нравится, чтобы чиновники ничего не делали, заваливали работу, проигрывали суды России, но только не зарабатывали для страны деньги. Причём, какие деньги? Всего 1% от суммы того, что компания получила по решению суда! 

Не будьте жлобами. Все договора, особенно предусмотренные выплаты процентов по договору, надо исполнять. В противном случае, это не договор, а договорняк. 
То же можно сказать и о зарплатах в Оборонпроме. Если всё руководство концерна получает зарплаты в сумме не превышающей 1% от дохода предприятия, то не надо стонать, что их зарплаты заоблачные. Наоборот, необходимо переводить всех руководителей на оплату в соответствии с достигнутыми результатами, а не воровать с убытков.

Справедливость – это не тогда, когда все получают понемногу, а зарплата руководителя не отличается от зарплат подчинённых. Справедливость, это тогда, когда руководители заинтересованы в росте доходов предприятий, росте зарплат работников и увеличении сумм уплаты налогов в бюджет страны.

 


Среда 15 января 2020
Сообщение прочтено 12 раз

Послание путина - это важная ежегодная процедура, демонстрирующая единство народов России: раз в году все россияне дружно посылают путина. Вот беда, в Москве сорвалась трансляция послания путина на фасадах Центрального телеграфа и гостиницы «Космос».

Так, о чём же говорил путин?

Напомнил, что Конституцию приняли четверть века назад.  Но, необходимости в принятии новой Конституции нет. Предложил фактически распространить вертикаль власти на местное самоуправление (прописать в конституции). Также предложил в конституции закрепить МРОТ в размере прожиточного минимума и индексацию пенсий.

Согласился, что президент РФ не может занимать этот пост больше двух сроков подряд. Также, считает, что кандидат в президенты РФ должен прожить в стране не менее 25 лет, а госслужащие в РФ не смогут иметь иностранное гражданство либо вид на жительство. Предложил это закрепить в основном законе, как требования к главам субъектов федерации, депутатам, министрам, судьям и некоторым другим должностным лицам. Причём, мобилизация произойдет не через досрочные выборы, а через референдум, на который пакетом вынесут разные конституционные изменения.

Решил, что Россия продолжит отказ от доллара из-за агрессивной политики США.

Он сказал, что величие России неотделимо от благополучия каждого гражданина.  Объявил о широкомасштабной финансовой поддержке семей. Указал на необходимость «выбраться из демографической ловушки» и обратил внимание на программу материнского капитала. Решил выплатить мамочкам материнский капитал на первого ребёнка. Предложил закрепить в Конституции регулярную индексацию пенсий.

Всё новое – хорошо забытое старое. Предложил доплачивать учителям за классное руководство и заявил, что все ученики начальных классов в российских школах будут обеспечены бесплатным горячим питанием.

Анонсировал переход в 2020 году на новую систему оплаты труда медиков.

Предложил подготовить и реализовать проект «Доступный интернет» чтобы обеспечить бесплатный доступ к отечественным интернет-сервисам. Людям не придется тогда платить за трафик.

С 1 июля будет запущена модернизация первичного звена здравоохранения.

Заявил, что впервые за всю историю существования ракетно-ядерного оружия мы никого не догоняем.

А вот и бомба - Путин предложил квазипарламентскую республику: министров теперь будет утверждать Дума по представлению премьера, фактически без участия президента.

Народ шутит: «Но Путин же читает послание 2011 года.... Скажите там ему в зале». «Про реальный уровень бедности. Официальная цифра в 19-20 млн. - это не число бедных. Это число нищих. А бедных в стране - ещё 40-50 млн. человек. Так что реальный уровень бедности в путинской России – полстраны».

Ну, и новость пришла сразу за выступлением Путина!: Правительство России подало в отставку. Поблагодарил правительство Медведева за работу.


Воскресенье 12 января 2020
Сообщение прочтено 19 раз
  10 Декабря23:05240

 

Майже тиждень Україна жила в очікуванні нормандського «дива» (перемоги, зради). І дива як і очікувалось не сталось.

 

Не те, що це добре чи погано, просто іншого не могло бути в принципі. Тим, хто очікував перемоги і настання миру, і тим хто очікував перехід червоних ліній і зради - однаково потрібно переглянути своє бачення принципів функціонування міжнародної політики в сучасному непростому світі. Бо всі ви є, в більшій чи меншій мірі об’єктом маніпуляцій. Щоб зрозуміти це, потрібно зрозуміти основну мету зустрічі.

 

Зустріч в Нормандії була не зустріччю по врегулюванні воєнного конфлікту в Україні. Вірніше не зовсім це було основним питанням зустрічі, модерованій канцлером Меркель. Метою зустрічі був газ. Путіна цікавило лише питання газу.

Якщо пригадуєте, то за декілька днів до зустрічі Зеленський озвучив таку думку, що зустріч передбачається непростою, будуть підняті ряд складних питань, тому ми беремо з собою на зустріч також міністра енергетики Ержель та виконавчого директора Нафтогазу Вітренко.

І о чудо, Путін, також перейнявся складністю зустрічі і потягнув з собою в Європу голову Газпрому Міллера і міністра енергетики Новака.

 

І все це під модерацію давньої шанувальниці газового дурману – газову принцесу пані Меркель.

Вловили?


Підсумки роботи Нормандської четвірки були оприлюдненні в політичній площині, що для сторін зустрічі була не те щоб другорядною, а такою, як би то сказати м’якше – більш публічною площиною, в якій на сьогодні ключа вирішення як такого немає.

І майже ні слова про газові домовленості. Як відомо з відкритих джерел, сторони планували підписати багаторічний контракт про транзит газу в Європу. Називались терміни у 10 років. Росія планувала запропонувати Україні знижку на газ у розмірі 25%. І ще, ніби наші норманські лицарі вирішили, що якось не комільфо Росії платити свої судові борги грошима, нехай заплатить Україні газом за Стокгольмський арбітраж. Мені цікаво, запропонована Росією знижка, а саме маржа знижки, враховує цей борг?:))

Але виглядає на те, що щось не зрослось. Кобелев після зустрічі сказав, що по газу домовленості не досягнули. Росіяни взагалі
Читать


Суббота 11 января 2020
Сообщение прочтено 24 раз
  11 Января14:52530

- Володимир Володимирович?

- …. Олександрович.

- Какаяразніца?

…………………

2014 рік. Спочатку ми не вірили своїм очам, коли бачили як розстрілюють сотні мирних людей на Майдані. Потім ми не вірили своїм очам, коли кремлівський нелюдь віджав у нас Крим. Далі не хотіли вірити у війну на Донбасі. Бо таке не буває у «мирному» житті, не має бути. Від українців постійно чулося – «здається, що це сон, прокинешся – його вже не буде». Цей страшний сон триває шість років.

Існує такий стан сну, як «сон уві сні». Це коли сплячому сниться, що він заснув і бачить сон (зазвичай жахливий). Потім він уві сні «прокидається», заспокоюється із думкою, що це лише сон, і продовжує «спати» далі. Таку ж саму російську «матрьошку» зі сном нам влаштував Зеленський В.В., виконуючи роль Морфея, який прошепотів – «все добре, війни немає, ніяких жахів не було», та й Крим ніколи не був вашим, спіть далі». І український народ спить далі.

Проспав моно-зраду у ВР, ганебний відвід наших військових позицій на сході, підлабузницьку видачу терористів кремлю, розрив стосунків з МВФ, постійний пресинг патріотів і новорічне привітання ворогу…. Цей перелік бездонний. А головне, проспав посаду Президента (чи може замінити одну літеру в слові «проспав»?) Адже посада ця і досі вільна. Ніким не зайнята. Чекає на … ні, не на слугу, а на господаря, який би взяв на себе відповідальність за те, що відбувається в країні. Бо у слуги за визначенням не може бути відповідальності, бо це лише слуга (конкретної особи…) Але від «лірики» до справ.

А справи в нас настільки кепські, що пора вже запроваджувати Надзвичайний Стан – принаймні з того приводу, що в Україні немає Президента, в буквальному смислі цього слова. Бо не може керувати незалежною Державою смотрящий від країни-окупанта, тим більш, що ця незалежна Держава знаходиться у стані війни. Бо цей смотрящий завжди буде діяти на користь ворогу, задовольняючи нескінченні його вимоги та примхи, які невдовзі набудуть такого рівню, що «какаяразніца» разом із «новорічним привітанням кремлю» здадуться нам «квіточками». Тоді смотрящему «Морфею» доведеться заганяти наш народ ще в один «матрьошки» сон, вже в третій, або вічний…

Наостанок хочеться заспокоїти ту невеличку кількість прихильників В.В. Зеленського,
Читать


Пятница 10 января 2020
Сообщение прочтено 31 раз

 

Говоря об ушедшем, 2019 годе, мне вспоминаются слова А. Парубия на инаугурации В. Зеленского: «Было весело!»

Только весёлость эта была с большой долей грусти. Выказывая своё отношение к событиям, произошедшем в прошлом году я выделю десять моментов, которые, на мой взгляд, были определяющими для Украины.

 

Первое – и, на мой взгляд, главное событие – избрание Владимира Зеленского Президентом Украины. Именно оно было главным событием, которого ждали. Оно и определило всю дальнейшую цепь развития событий. Как следствие этого события – поражение на выборах Порошенко.

 

Второе – досрочный роспуск Верховной Рады Украины. Событие как ожидаемое, к которому политики готовились, так и неожиданное. Многие были удивлены: Как можно было наплевать на Конституцию и Законы Украины ради политической целесообразности? Но, Конституционный Суд Украины проглотил это надругательство над Конституцией и согласился с Президентом, в том, что он имеет право учитывать мнение людей при принятии такого решения. Как следствие – избрание на досрочных выборах монобольшинства, турборежим, отмена депутатской неприкасаемости и череда скандалов в самой большой фракции в Раде.

 

Третье – резкое укрепление гривны по отношению к мировым валютам. Так, к доллару гривна стала дороже больше, чем на 14%. Курс гривны был самым высоким за последние 5 лет. Как следствие – сокращение поступлений от экспортно-импортных операций, и недовыполнение бюджета по доходам на 35 млрд. грн. Причины такого резкого колебания курса гривны – хороший урожай с/хозяйственных культур, продолжающийся рост поступлений от украинцев, работающих за границей и «махинации» иностранных инвесторов с украинскими ОВГЗ.

 

Четвёртое – анбандлинг Нафтогаза Украины. То событие, о котором долго говорили, но которое получилось сделать только к концу года, наконец, произошло. Благодаря ему удалось не только получить от Газпрома выигранные в прошлом году доллары (2.9 млрд.), а и заключить транзитный договор на следующие пять лет. Ну, и параллельно этому событию, Правительство Гройсмана судорожно пыталось показать себя с выгодной стороны, снижая цены на газ для населения. Цена газа менялась ежемесячно, и что на неё влияло, даже было трудно понять. Пассажи Путина о низкой цене на газ совершенно не касались газа для населения. Хотя и для предприятий возможности закупки газа из России Рада так и не разрешила, оставив это решение за Кабмином.

 

Пятое – стремление Зеленского посмотреть в глаза Путина. Для меня, это желание было вообще не понятно. Было видно, как старается наш Президент услужить Путину, выполняя все его пожелания перед самой встречей. Непонятное согласие на имплементацию в украинском законодательстве «формулы Штайнмайера» по Донбассу. Развод войск, особенно, притом, что аналогичные действия со стороны российских оккупационных войск проверить не удавалось. В конце концов, встреча в Париже ничего не принесла. Даже договорённость об обмене по формуле «всех на всех», выполнилась частично.

 

Шестое – полная узурпация власти Президентом. Сегодня мне уже сложно говорить о независимых ветвях власти: Парламентской и судебной. Выражение «100%-й прокурор» – стало мемом. На всех должностях теперь бывшие кварталовцы, друзья, супруги и жены друзей,
Читать


Пятница 3 января 2020
Сообщение прочтено 44 раз

Народний депутат і лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук: 
Для мене справді є різниця де,

Для мене є різниця з ким, куди і звідки.

Все очевидно: хтось вперед іде,

А хтось стає навколішки й навшпиньки…

А щодо того, хто кому товариш, друг і брат,

На щастя кожного я право поважаю,

Але не поважаю я порад,

Як через пекло проповзти до раю.

І як підставити щоку, під чобіт зла,

І як закрити гідність у "каптерку",

І тих, хто молиться на голову козла,

І тих хто всує одягає "гімнастерку".

У кожного свій погляд на життя,

Свої слова, гріхи і протиріччя,

Старіють очі і від сміху, і від сліз,

Та не буває без очей облич.

Як не буває без облич людей,

І не буває без людей Держави,

Какая разница, под чем, под кем и с чем,

Коли овець зганяють вовкодави.

Коли нема зубів, вже все одно,

Жувати шоу, чи смоктати серіали,

Яка різниця — сало, чи попкорн,

Коли тебе на мило готували.

Ви
Читать


Комментарии (3)  
12Вперед | Указать страницу