Авторизация
Блог
Меню

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Блоги Сообщества Избранное
Понедельник 28 сентября 2020
Elan vital. | 28.09.2020 | Volonte generale
З ким ми ? Зважуємо "За" і "Проти "

Я думаю що вибір подальшого шляху (якщо такий вибір в нас є ) на даний час є найважливішим питанням. 

Вибір в нас невеликий. Зводиться до двох варіантів. Або приєднюватись до російських реваншистів і відновлювати якусь там імперію, або ж жити як більшість нормальних демократичних держав, з пріорітетом високого рівня життя. 

Для початку розглянемо перший варіант. По перше, що воно таке ? Як кажуть деякі росіяни що світ має бути багатополярним, і може бути і інша система, інший світогляд... Можна б погодитися, але, якщо конкретно, то яку систему і який світогляд, на противагу західним демократіям вони пропонують ? .. Для мене сіє есть тайна вєлікая...

Ми тут часто дискутуємо доброю чи поганою була радянська система. І чомусь виходить так що ті, хто хвалить радянську систему, зараз тягнуться до Росії. А якщо розібратися, то незрозуміло чому. Чи теперішні російські реваншисти відновлюють ті якості СРСР , за які багато хто досі хвалить ту систему ? Може в Росії відновлюється безоплатне медичне обслуговування ? Може в Росії надають роботягам безплатно квартири ? Може дітям російських робітників роздають путівки в піонерські табори на море ? (саме цим і розхвалюють радянську систему ). Відповідь очевидна. Нічого такого немає. І не передбачається , і навіть ніхто не обіцяє.  Те що є в нинішній Росії, то приблизно те саме що і в нас. Олігархи і злиденний народ, без пільг, без соціальних гарантій, без ... нічого..

Отож, неважливо добре чи погано було в СССР. Якщо навіть і добре, то на користь російського шляху це ніякого значення не має. Росія якщо і збирається відновлювати , то лише в територіальному розумінні. І , скоріше Російську Імперію ніж СССР.

І навпаки. В демократичному світі людина має достойний рівень медичного обслуговування. Просто страхові внески за це вона свідомо платить. Трудова людина може собі за життя , за свою зарплату купити квартиру чи збудувати дім. У трударів достойний рівень пенсійного забезпечення та інших соціальних гарантій. Різниця між багатіями і бідняками значно менша ніж в Росії.

Тому.. Я не розумію наших комуністів та інших "захисників трудящіхся " які чомусь ратують за російський шлях. Чому ? В західному світі інтереси трудового народу, за які вони нібито ратують, захищені значно краще...

Тепер подивимося на подальші результати від того чи іншого вибору. 

СРСР, маючи величезні арсенали озброєнь, будучи однією із наймогутніших країн в світі, дойшов до того, що всередині країни дефіцитом було все , аж до шкарпеток і цигарок і в кінцевому результаті розвалився без жодного пострілу. Дехто каже що основною причиною була гонка озброєнь. Не буду з цим сперечатися. Але, що може бути далі, якщо Росії вдасться зібрати під свої знамена республіки колишнього СРСР і створити свій "полюс" в новому неоднополярному світі ? 

Відповідь очевидна. Почнеться новий виток гонки... Якоїсь гонки. Що в цій гонці може запропонувати Росія ? Того що торгівлі ресурсами на гонку не вистачить уже довів досвід СРСР. А вони ще щось придумали ? Запропонували якийсь свій варіант ? Нічого такого не видно. 

Отож, зробивши такий вибір, ми, разом з іншими народами , яких угораздить потрапити до цієї нової "альтернативи західному світові" перенесемо всі тяготи і лішенія нової гонки (а гонка буде лише за рахунок наших тягот і лішєній, тут інших варіантів не видно ) і.. в черговий раз благополучно те все похєримо.. Інших варіантів розвитку подій не може бути в принципі. Ну..окрім хіба що затіємо війну , ядерну. Ну тоді...гаплик всім. Тому це не варіант. Хіба що для бажаючих з Путіним в рай )))

Ну і наявні приклади. Німеччина була зруйнована війною гірше від будь якої іншої країни. Японія перенесла ядерні удари. Подивіться на ці держави, на їх промисловість, економіку, життя людей...

Коли Корею поділили то  казали що промислова Північ і відсталий, аграрний Південь. Подивіться і порівняйте їх тепер. 

Це прості, очевидні приклади
Читать


Комментарии (28)  
Суббота 26 сентября 2020
До тех пор, пока в Украине есть армия бедных, всегда найдется "маршал Гречка"

До тех пор, пока в Украине есть армия бедных, всегда найдется "маршал Гречка", который будет осуществлять подкуп избирателей. Об этом в эфире ток-шоу "15" на телеканале ZIK очень метко выразился директор Института глобальных стратегий Вадим Карасев, поясняя аудитории, что такое электоральная коррупция

Известно всем, что с момента обретения независимости и до сегодня каждая предвыборная гонка, не взирая на уровень – будь то выборы в Верховную Раду, или же местные выборы - в Украине сопровождается активным процессом подкупа избирателей, который реализуется в самых различных формах и проявлениях – от продуктовых подачек и до конвертов с деньгами.

При этом объектами финансово-материальных устремлений политиков прежде всего является та часть населения, которую принято называть малоимущим или попросту бедным. А количество такого населения, увы, - преимущественное большинство, что существенно повышает шансы кандидатов на победу.Читать

Пятница 25 сентября 2020
Kozak | 25.09.2020 | kozak
дружба заради миру

Якщо хтось вважає, що дружба з росією це запорука миру і гарантія незалежності, то треба згадати долю Тувинської Народної Республіки, яка проіснувала з 1921 до 1944 року, яка першою підтримала СССР в боротьбі з Німеччиною. ТНР нпвіть відправляла своїх солдат на війну з німцями. Але в 1944, не зважаючи на всі дружні посили, Радянський Союз анексував ТНР, включивши її до складу росії. Тож коли проросійська вата виправдовує агресію росії, тим що Україна недостатньо добре схиляла голову, то навіть якби ми стали рачки, росіяни на нас би напали, бо це суть їхньої політики.


Комментарии (4)  
Вторник 22 сентября 2020
СБУ подозревает гендиректора завода в финансировании боевиков

Сотрудники СБУ сообщили о подозрении гендиректору промышленного предприятия Луганщины в масштабной уплате "налогов" в пользу террористов.

 Читать

В Закарпатской области разоблачили интернет-агитатора, призывавшего к насильственной смене власти страны

В Закарпатской области сотрудники Службы безопасности Украины блокировали деятельность интернет-агитатора, который призывал к физическому устранению руководства государства, сообщает пресс-центр СБУ.

 Читать

Четверг 17 сентября 2020
Теория лжи и практика манипуляций: как РФ вбрасывает фейки в украинское инфопространство

Когда на прошлой неделе во время рейтингового политического ток-шоу народный депутат Украины Андрей Николаенко вполне серьезно ссылался на распространенный в соцсетях российский фейк (причем неоднократно опровергнутый) о девушке 25 лет, якобы занявшей генеральскую должность в аппарате СБУ (на самом деле сайты-мусорники распространяют фото тезки сотрудницы СБУ), я в очередной раз задумался над проблемой, о которой много говорят, но очень мало делают, чтобы ее решить.

Кто-то из классиков современной политической мысли метко сказал: «В условиях демократии информация играет такую же роль как насилие в условиях репрессивных режимов».

Трудно не согласиться на фоне достаточного количества примеров, когда умело используя информацию, можно влиять на поведение людей не хуже, чем используя насилие или угрозы его применения. Более того, с помощью информации можно влиять на поведение значительно большего количества людей, чем с помощью непосредственно физического насилия, и стоит это значительно дешевле, потому что содержание репрессивного аппарата – недешевое удовольствие. А главное, в отличие от насилия, никто не будет спорить о легитимности использования таких инструментов.

 Читать


Понедельник 14 сентября 2020
Elan vital. | 14.09.2020 | Volonte generale
Які цінності відстоює Росія і яка логіка російської пропаганди і проросійських ватніків.

Джерело влади - народ. Владою можна бути лише отримавши рішення народу. (більшості ) . Якщо хтось отримує владу попри рішення народу - то і є державний переворот. Отож , отримання , чи утримування влади всупереч волі народу , фальсифікуючи , або спотворюючи волю народу - державний переворот. Думаю що це логіка мала б бути зрозумілою всім. 

Тепер, з огляду на очевидність вищенаведених істин, подивимося як мислить російська пропаганда ( і наші проросійські атніки, які хоч ніби відхрещуються від російської пропаганди, але , дивним чином все що вони пишуть чи говорять співпадає з тим, що пише і говорить російська пропаганда. ). 

В Україні вони розгледіли держпереворот, хоча після усунення від влади (втечі в Росію) президента і уряду (спосіб не передбачений законодавством , просто не передбачений, не більше того.) новий уряд був призначений легітимним парламентом, а президента було обрано в визначений законом термін (3 місяці). А ще через кілька місяців було переобрано і парламент. Тобто , в ситуації яка склалася, при усунені (втечі) влади, нова влада отримала свої повноваження від джерела влади. 

В "ЛНР" кілька років тому , коли "глава республіки" зник в невідомому напрямку і новий глава зайняв посаду по записці зниклого глави, і десь з рік утримував владу поки не були призначені "вибори" на яких він і "переміг" вони державного перевороту якось не помітили, і продовжують називати ті новоутворення "возмутівшіміся госпєрєворотом"...

В сьогоднішій ситуації в Білорусі , де цілком очевидно (при 80% "за" неможливі площі "проти", це - аксіома ) що вибори було сфальсифіковано, тобто  очевидний держпереворот, вони також чомусь того держперевороту не помітили і "тягнуть мазу" за того, хто власне той держпереворот і здійснив...

Дивна логіка. Хоча.. нема там ніякої логіки, окрім того що Росія взяла на себе роль жандарма по утриманні прихильних до неї режимів при владі в різних країнах світу...


Комментарии (62)  
feya | 14.09.2020 | до перемоги
Муки вибору

це наше сьогодення. не ваше, а конкретно моє і моєї дитини. щовечора ми з нею готуємось до затрашнього дня: продумуємо зачіску, вибираємо з наявних стап'ятисот резиночок ті кілька штук, які підійдуть до платтячка, колготок, лосин, кросівок чи туфельок... а колготики в тон платтячка, а лосини з блискитками чи з кицями, мишками, єдинорожками, Ельзами, Аннами... отаке воно життя сучасного дівчиська. наступного року вже йти до школи, навіть боюсь уявити, що буде далі)) 

пригадую себе у її віці: резинки з лопнувшої кульки або оті чорні з камери чи шини - з чого вони були? колготи прості у рубчик незмінного  коричневого кольору. якщо мамі пощастить десь втридорога у спекулянтів  урвати загранічні безрозмірні колготи - то кольорові і на свята. бо вони, собаки, рвались у перший же день))) але тоді зашивали і капронки навіть дорослі баришні, що вже казати про малечу

мораль сєй басні: щястя, воно у відсутності вибору, в обмеженні, в шорах 

і стареча недоумковатість і злобність саме від того)))

і ніхто не доведе, що я неправа)))


Комментарии (18)  
Четверг 10 сентября 2020
В Одессе задержали интернет-пропагандиста, который поддерживал российских наемников

СБУ задержала интернет-агитатора, который в соцсетях призывал к созданию на территории Одесской области и других южных областей Украины чего-то вроде террористической организации "ЛНР/ДНР".

 Читать

Среда 9 сентября 2020
Каждому феодалу по району. Кто получит контроль над Украиной после децентрализации

17 июля Верховная Рада втрое сократила количество районов в Украине — с 490 до 136. Разделение Украины на новые районы — это не только попытка улучшить координацию госорганов на местах, но и стремление власти взять под контроль регионы, не поссорившись с местными элитами, желающими сохранить влияние.

Сокращение количества районов стало неожиданностью как для авторов административно-территориальной реформы, начинавших ее в 2014 году, так и для экспертов в сфере децентрализации и представителей объединенных территориальных громад.

Во-первых, на карте появились районы, существование которых вызывает опасения с точки зрения национальной безопасности страны.Читать

123...130813091310Вперед | Указать страницу