Авторизация
Блог
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
3
4
8
9
10
11
14
15
16
22
23
24
25
26
27
28
29


Блоги Сообщества Избранное
Вторник 25 февраля 2020
kotati | 25.02.2020 | Притчі
25 лютого - День інженерно-авіаційної служби авіації Збройних Сил України!

Будьмо!


 


Комментарии (4)  
kotati | 25.02.2020 | Притчі
Перший офіційний Державний герб України

Перший офіційний Державний герб України

   З історії відомо, що з найдавніших часів символ тризуба шанувався як своєрідний магічний знак, оберіг. 
Це зображення археологи зустрічали у багатьох пам’ятках культури, датованих першими століттями нашої ери. 
Відомий серед народів Сходу і Середземномор’я з найдавніших часів, на українських землях з II ст. 
Існує до 30 теорій походження і значення тризуба, на приклад: сокіл, якір, символ триєдинства світу тощо.
За часів Київської Русі тризуб був родовим знаком Рюриковичів. Його зображення археологи знаходять на монетах, печатках, посуді, цеглі, настінних розписах.
   25 лютого 1918 року в Коростені Українська Центральна Рада прийняла Тризуб за офіційний герб УНР.
   З 22 січня 1919 року згідно з законом про Злуку Тризуб став використовуватися і як герб Західної області УНР. Залишався він гербом гетьманської держави П. Скоропадського, а також Директорії.
   Уперше спроба конституційно оформити Тризуб як державний герб була зроблена у травні 1920 у проекті Конституції, розробленому Всеукраїнською Національною Радою, а вдруге — спеціальною «Урядовою Комісією по виготовленню Конституції Української Держави» 1 жовтня того ж року.
   Сучасний герб держави Україна, один із чотирьох її офіційних символів поряд з прапором, гімном і Конституцією, було затверджено 19 лютого 1992 року.

   Слава Україні!

Понедельник 24 февраля 2020
kotati | 24.02.2020 | Притчі
В Нидерландах заявили об очевидце по делу о сбивании рейса MH17 над Донбассом.

   Международная Совместная следственная группа (JIT) заявила о наличии свидетеля запуска ракеты по малайзийскому Boeing рейса MH17 в небе над Донбассом в 2014 году.

 Такую информацию озвучил нидерландский следователь, председатель JIT Фред Вестербеке во время американского общественно-политического телешоу «60 минут» на канале CBS (чтобы посмотреть видео, доскролльте новость до конца).

«Я бы сказал, что у меня есть очевидец. Но не сказал, сколько их», – подчеркнул Вестербеке на вопрос о том, действительно ли у следствия есть «свидетели запуска ракеты».

 По его словам, нет сомнений в том, что ракетная система «Бук», с помощью которой был произведен выстрел, принадлежала именно 53-й бригаде вооруженных сил Российской Федерации.

 Нидерландский следователь также заявил, что Россия вообще не помогала в расследовании на протяжении последних пяти лет. При этом отметил, что россияне должны были предоставить им всю информацию и доказательства, которые нужны в этом сложном расследовании.

Нидерландские следователи заявили о свидетеле запуска российской ракеты "Бук"

 Нидерландские следователи заявили о свидетеле запуска российской ракеты «Бук»

«Они должны были сказать нам на второй день после того, как это произошло… Сказать: «Мы сделали ошибку» или «То, чего не должно было случиться». Выйти вперед. Это то, что они должны были, но никогда не делали», – подытожил Вестербеке.
Нидерландские следователи заявили о свидетеле запуска российской ракеты "Бук"

 

Нидерландские следователи заявили о свидетеле запуска российской ракеты «Бук»

 

 

 


kotati | 24.02.2020 | Притчі
Почалося повернення смердючого, голодного, обірваного “совка”

   Оксана Забужко заявила, що нинішня риторика влади України свідчить про те, що країну повертають у радянську епоху.

   Таку думку вона озвучила в інтерв’ю “Апострофу”, обурившись тим, як українцям намагаються підмінити цінності й орієнтири.

   Це можна побачити тут, в ленті МЕТА, як деякі совководрочери долбятся в зад СССР.

   “В Україні зараз формують “шлунково-кишкову” національну ідентичність. Це поворот у СРСР. Молоде покоління не знає про Радянський союз в його останні десятиліття, не відбувається ця, так би мовити, трансмісія пам’яті. Нас тягнуть у 1970-1980-ті й намагаються нам створити уявлення як про “золотий вік”, коли все було “добре і якісно”. 
   Якщо зайти на будь-який паблік у соцмережах з радянськими фото, ви одразу отримаєте цілу хвилю ботів, які розповідають про те, “яку країну проср*ли”. Це ще один мем – вони бувають не тільки сучасні. “А яке все було якісне. А морозиво яке смачне, а ГМО не було”, – обурилася письменниця.
   З тією ж метою, на її думку, на українському телебаченні протягом 20 років показували “Іронію долі”: щоб люди впадали в ностальгію за часами молодості, забуваючи про злидні й вічні черги тієї епохи. Забужко підкреслила, що подібні відгомони вона побачила і в гучній новорічній промові президента Володимира Зеленського.

    “Ця новорічна промова препизде нта, де не було ні прапора, ні будь-яких символів, із меседжем: “Яка різниця, як називається вулиця, якщо вона заасфальтована”, – це риторика брежнєвської епохи. 

   Це риторика всіх тодішніх фільмів. 

   Це головна аксіома на рівні мему. 

   Це те, що в кінці фільму “П’ять вечорів” пафосно вимовляє Людмила Гурченко, дивлячись красивими очима в кадр: “Тільки б не було війни! Тільки б не було війни! Тільки б не було війни!” – провела паралелі письменниця.

   Це говорилося з усіх екранів, всіх репродукторів: “Яка різниця?! Хлібчик є? Головне, щоб війни не було! Спасибі партії та рідному радянському уряду за турботу!” І ще випустять якусь ткалю на сцену, яка розповість, що їй квартиру дали, – і люди сидять, слухають, опустивши очі, й думають, коли їх додому відпустять”, – додала вона.


Читать


Комментарии (6)  
kotati | 24.02.2020 | Притчі
ДВА СИНХРОННИХ РІШЕННЯ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙСУДУ З ОДНАКОВИМИ ПОМИЛКАМИ ЩОДО ПОРОШЕНКА І ДБР ВІДКРИТО СВІДЧАТЬ ПРО ЗЛОЧИННУ ЗМОВУ

   Два визначення Печерського районного суду Києва про виклик Петра Порошенка на допит у Державне бюро розслідувань ухвалені з однаковими грубими процесуальними і орфографічними помилками, що свідчить про явний політичний характер цих рішень. Крім того, це порушення законів здійснювалось з відома генерального прокурора України Руслана Рябойшапки.

Про це повідомив адвокат п’ятого президента України, лідера партії "Європейська Солідарність" Петра Порошенка Ілля Новіков.

"Що з цими рішеннями не так? Майже все:

- традиційно для ДБР не той суд, Печерський замість Шевченківського; 

- клопотання подано слідчим, яка не має повноважень; 

- неправдиві відомості про ухилення Порошенко від явки по викликах та ін.

   Але для розуміння механіки як це координували і проводили через суди, найважливіше - це порушення нової, прийнятої в грудні 2019 року статті 482-прим-два КПК. Вона приймалася в рамках переходу до нової моделі депутатського індемнітету, і передбачає, що судове рішення про примусовий привід депутата на допит приймається суддею а) за клопотанням слідчого, погодженим особисто генпрокурором або його в.о., і б) тільки в присутності самого депутата, якого повинні завчасно сповістити про засідання", - написав Новіков у Facebook.

   За його словами, у даному випадку генпрокурор Рябошапка погодив обидва клопотання - і він, і слідчі, які подали їх в ОГПУ на узгодження, зрозуміло, віддавали собі звіт, що Порошенко депутат, а не приватна особа, інакше ця частина процедури просто не була б потрібна. Але в клопотаннях поданих до Печерського суду і в рішеннях слідчих суддів Вовка і Константинової згадки про депутатський статус Порошенко немає.

   "І ніхто його не повідомляв. Слідчі зробили вигляд, що як би забули, а судді - що як би не знали, що мова йде про народного депутата. Ми очікуємо, що саме так вони будуть пояснюватися в Вищій раді правосуддя. І зрозуміло, чого такі пояснення стоять. Це політично мотивовані взаємно узгоджені судові рішення в рамках кримінального провадження. Зараз нам набагато простіше довести це, ніж раніше", - додав адвокат.

   Новіков підкреслив, що основною помилкою опонентів Порошенка є як раз їхня синхронність.

   "Чи можна якось пробувати пояснити, що в одному випадку суддя замотався, зрозумів ситуацію, щось переплутав без злого умислу. Два рази, двоє суддів одночасно, за одним сценарієм і з однаковими помилками ("професійно" замість "професійну", "провадження" замість "провадженнях") - так не буває. Це вже цілком явно маркує злочинну змову, причому брали участь в цій змові з повним розумінням, що підготовляють і виносяться неправосудний судові акти і судді, і слідчі,
Читать


Комментарии (4)  
kotati | 24.02.2020 | Притчі
СЕРЕДНЬОВiЧЧЯ – ЦЕ ТВОЯ ЗЕЛЕНA ВЛAДA!

 ЗЕЛЕНСЬКИЙ, глянь, як ти, вже не сaм згaньбився нa увесь свiт, a згaньбив укрaїнське селище, укрaїнцiв

Середньовiччям в унiсон, одночaсно, укрaїнцiв нaзвaли двi особи – 

кремлiвськa шльондрa Мaрiя Зaхaровa й місцевий блаЗЕнь Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ! 

Як так співпало? Машка тобі партитуру для твого роялю малює?

Просто подивiться що про нaс нaписaли в свiтових ЗМi, спiвстaвте з тим, що розповiдaє очевидець i зробiть репост цiєї aфери! Як тепер достукaтись до тих свiтових ЗМi, aби змiнити нaслiдки цiєї скaженої брехнi??? 

Їб*лaн ти вовкa!!!! i влaдa твоя їб*лaнськa, середньовiчнa! Тaкa ж як вся росiя!

Ось що про ситуaцiю в Нових Сaнжaрaх писaли iноземнi ЗМi:

   CNN: «Протестувaльники нaпaли нa конвой aвтобусiв, що перевозили укрaїнських громaдян тa iноземцiв, евaкуйовaних iз китaйського мiстa Ухaнь, порaнивши дев’ятьох прaцiвникiв полiцiї тa одного цивiльного в четвер. Коли розповсюдилися глобaльнi побоювaння тa хибнi уявлення щодо спaлaху коронa вiрусу, протестувaльники перекрили дороги в укрaїнському селищi Новi Сaнжaри, де протягом двох тижнiв у медичному центрi стежитимуть зa 72 евaкуйовaними. В Укрaїнi немaє дiaгностовaних випaдкiв появи нового коронaвiрусу. Мiнiстерство внутрiшнiх спрaв Укрaїни зaявило, що «aгресивнi громaдяни» почaли зaкидaти aвтобуси кaмiнням, a один чоловiк нaмaгaвся вдaрити мaшину полiцiї».

   ВВС: «Десятки протестувaльникiв в укрaїнському селищi нaпaли нa aвтобуси, що перевозили евaкуйовaних людей iз урaженого коронaвiрусом Китaю. Евaкуйовaних привезли до оздоровчого сaнaторiю в Новi Сaнжaри, що в Полтaвськiй облaстi, де вони перебувaтимуть нa кaрaнтинi 14 днiв. Президент Володимир Зеленський зaкликaв протестувaльникiв проявити спiвпереживaння. Службa безпеки Укрaїни зaявилa про фaльшивий електронний лист iз зaявою вiд Мiнiстерствa охорони здоров’я, де непрaвдиво стверджується, що деякi евaкуйовaнi люди зaрaзилися вiрусом. У четвер 45 укрaїнцiв тa 27 iноземних громaдян вилетiли з Ухaня у Китaї, епiцентру смертельного спaлaху, до Хaрковa нa сходi Укрaїни. Потiм шiсть aвтобусiв вiдвезли їх до оздоровчого сaнaторiю в Новi Сaнжaри, де їх зустрiли демонстрaнти, якi зaпaлювaли бaгaття тa кидaли кaмiння. У мaленькому мiстечку було помiчено бронетехнiку. Пiсля нaпруженого протистояння полiцiя тa Нaцiонaльнa гвaрдiя розблокувaли дорогу до будiвлi, де евaкуйовaнi проведуть 14 днiв».

   Associated Press: «Зусилля Укрaїни вiдпрaвити нa кaрaнтин понaд 70 людей, евaкуйовaних з Китaю через новий вiрусний спaлaх, у четвер перетворилися нa хaос, коли мiсцевi мешкaнцi, якi виступaють проти переїзду, кидaли кaмiння нa евaкуйовaних тa вступaли в сутичку з полiцiєю. Чиновники зaсудили нaсильство, мiнiстр охорони здоров’я крaїни пообiцялa приєднaтися нa двa тижнi нa кaрaнтин до евaкуйовaних, нaмaгaючись зaспокоїти протестувaльникiв, якi бояться, що вони будуть зaрaженi».

   The Guardian: «Укрaїнa: жорстокi сутички, коли мiсцевi жителi кидaють кaмiння в aвтобуси евaкуйовaних
Читать


Комментарии (2)  
kotati | 24.02.2020 | Притчі
Гончарук рассказал о единственном шансе купить квартиру.

   В эфире передачи "Реальная политика" на телевизионном канале "Украина 24", премьер-министр Украины Алексей Гончарук говорил об ипотеке в стране. Так, он сообщил о том, что они являются на данный момент недоступными для простых украинцев. Он обронил неосторожное заявление о том, что чтобы оплачивать ипотеки, нужно продавать наркотики, или оружие. Само собой, данное высказывание растащили на цитаты местные средства массовой информации и представители оппозиционных сил.

   Так, это высказывание подметил и член парламентской фракции "Европейская солидарность" Алексей Гончаренко. Тот сообщил, что для того, чтобы делать подобные заявления на должности премьер-министра, нужно самому покупать наркотики.

Правительство уебанов и наркоманов, от гаранта до гидранта!


Комментарии (2)  
Четверг 20 февраля 2020
kotati | 20.02.2020 | Притчі
«Це була перша сотня, яка стала на захист України» – у Празі вшанували Героїв Небесної сотні

   У столиці Чехії Празі представники української громади зібралися на Ольшанському цвинтарі, 

щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної сотні. 

До кладовища українці, які нині живуть у Празі, прийшли із квітами та свічками. 

Хвилиною мовчання вони вшанували тих, хто загинув під час подій на Майдані, 

і тих, хто нині віддає своє життя за незалежність України на війні.

У Празі вшанували Героїв Небесної сотні – відео
«Російська війна проти України почалася саме 20 лютого. 
Власне, цього не приховує і сам Путін, який на «медальках», які він роздавав окупантам, написав саме цю дату. 

Небесна сотня – це була перша сотня, яка стала на захист України проти російської агресії 
і полягла у боях із російським окупантом», – 
сказав у своїй промові після хвилини мовчання посол України в Чехії Євген Перебийніс.

Місце вшанування пам’яті обрали не випадково. 

На Ольшанському цвинтарі встановлено символічний меморіал «Героям і жертвам терорів в Україні». 

У 2015 році силами української громади його було доповнено пам’ятною дошкою на честь Героїв Небесної сотні.

«Ми дивимося вперед, і для нас, людей, які живуть за кордоном, це дуже важливо. 

Адже тут народжуються наші діти. І вони теж за покликанням є українцями. 

Ми б дуже хотіли, щоб наші діти не забували це, і тому ми їм про це розказуємо. 

Зокрема, і про події лютого 2014 року», – розповіла Радіо Свобода голова товариства українців у Чехії «Берегиня» Марійка Скиба.

На Ольшанському цвинтарі у Празі також поховано чимало видатних українців. 


Читать

Комментарии (1)  
Среда 19 февраля 2020
kotati | 19.02.2020 | Притчі
Німеччина представила в ООН порушення Росією Мінських угод
Німеччина представила в ООН порушення Росією Мінських угод

   Постійний представник Німеччини при ООН Крістоф Хойсген

КИЇВ. 19 лютого. УНН. Постійний представник Німеччини при ООН Крістоф Хойсген на засіданні Ради безпеки по пунктах озвучив порушення Росією мінського комплексу угод, передає кореспондент УНН.

"Мені хотілося б повернутися до основної тези, озвученої моїм російським колегою, оскільки він звинуватив Україну і сказав що Україна не виконує комплекс Мінських угод, - сказав Хойсген.

Він нагадав, що перший пункт комплексу заходів вимагає негайного, всеосяжного припинення вогню, з 15 лютого 12:00 він повинен діяти.

"15 лютого російські сили як і раніше активно наносили удари, вели обстріл Дебальцевого, який був стратегічною точкою. Тобто з самого початку Росія не виконувала Мінські угоди. Всі виклики, з якими потім зіткнувся уряд України, потім в Раді щодо прийняття закону по його здійсненню, все це виникло, бо не довіряли Росії, оскільки Росія порушила перший пункт Мінського комплексу заходів. Потім, відведення важких озброєнь на рівновіддалених відстань обома сторонами. Що ми почули сьогодні? ", - запитав дипломат.

Він висловив жаль у зв'язку з жертвами після атаки бойовиків близько Золотого у вівторок.

"Потім, третій пункт Мінських угод - забезпечення ефективного моніторингу і перевірки режиму припинення вогню ОБСЄ і т.д. Ми регулярно знайомимося з повідомленнями ОБСЄ. З них чітко випливає що обмеження пересування ОБСЄ в основному відбуваються через те, що роблять сепаратисти ... сьомий пункт - забезпечення безпеки, надання гумдопомоги. Також на нормандському саміті було погоджено, щоб був повний доступ до всіх районів України, однак до цього дня немає доступу за лінією дотику, знову з вини сепаратистів", - підкреслив постпред.

Він зазначив, що виведення всіх іноземних збройних формувань з окупованих територій України також не здійснюється.

"Дозвольте на завершення згадати ще одну ключову тезу, згадану російським колегою - відмінність між Росією, Донецьком і Луганськом. Десять днів тому керівник "ДНР" на своєму веб-сайті сказав, що пан Пашков буде чинним прем'єр-міністром Донецька. До цього він був віце-губернатором Іркутської області Росії", - нагадав Хойсген.

Також він згадав "паспортизацію" Росією жителів окупованого Донбасу.

Нагадаємо, Росія в ООН вистав ила умови для наступної "нормандської зустрічі".


Комментарии (1)  
kotati | 19.02.2020 | Притчі
Кислиця показав Радбезу ООН юнака, убитого в бою біля Золотого
Кислиця показав Радбезу ООН юнака, убитого в бою біля Золотого

   Сергій Кислиця з фото вбитого бійця Максима Хитайлова

КИЇВ. 19 лютого. УНН. Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця на засіданні Ради безпеки ООН продемонстрував фото 22-річного бійця ВСУ Максима Хитайлова, який загинув 18 лютого в результаті ворожої атаки на Донбасі, передає кореспондент УНН.

"Росія намагається виставити жертву агресії агресором, що є однією з відмінних рис інформаційної війни, яку вона розв'язала проти України. Ці марні спроби спотворити правду можна було б сприймати як безпорадні або навіть смішні, якщо б це не було цинічною образою пам'яті тисяч моїх співвітчизників, які віддали життя, захищаючи свою землю ... Пам'яті 22-річного Максима, якого вбили сьогодні кулями, що забезпечила Росія", - заявив Кислиця, демонструючи фото.

Він згадав, що вбитий на Донбасі боєць був однолітком його власного сина.

Нагадаємо, бій поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний на Донбасі закінчився - серед українських захисників є один загиблий, четверо отримали легкі поранення.


123...126912701271Вперед | Указать страницу