Авторизация
Блог
Меню

Календарь
 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
10
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Блоги Сообщества Избранное
Четверг 14 ноября 2019
kotati | 14.11.2019 | Притчі
Ветераны "наехали" на Зеленского из-за заявления Коломойского

   Ветераны АТО возмущены заявлением Коломойского

   Движение ветеранов Украины обратилось к президенту Владимиру Зеленскому из-за заявления Игоря Коломойского касательно мира со страной-агрессором Россией. Ветераны считают, что заявления Коломойского подпадают под статью 111 УК "Государственная измена". Об этом организация сообщила на своей странице в Facebook.

   Недавно Коломойский дал интервью для The New York Times, в котором призвал отказаться от Запада и "повернуться обратно в сторону России". По его словам, Россия сильнее и сотрудничество с ней является самым лучшим вариантом для Украины.

   Ветераны заявили, что после интервью Коломойского прошло уже много времени, чтобы как-то отреагировать на заявление Коломойского. Они также отметили, что такие заявления неприемлемы для ветеранской общественности и проукраинского населения Украины.

   Ветераны требуют от Зеленского, чтобы он официально отреагировал относительно заявлений Коломойского и дал надлежащую оценку его словам. Также они хотят, чтобы органы начали следствие по ст. 111 "Государственная измена".


Комментарии (1)  
kotati | 14.11.2019 | Притчі
Головний висновок Бюджету 2020: ЗЕленський не виконує жодної своєї соціальної обіцянки. Що, ЗЕбільники, доголосувалися?

   - Рівень мінімальної заробітної плати у порівнянні з бюджетом поданим на перше читання не змінився.

З 1 січня мінімальна заробітна плата складатиме 4723 гривні. Мінімальна зарплата зросте на 550 грн., або на 13%.

Нагадаємо, що за три роки з 2017 по 2019 рік мінімальна заробітна плата зросла на 2573 грн.

   - Прожитковий мінімум у порівнянні з бюджетом поданим на 1 читання не змінився.

У І півріччі 2020 року Уряд взагалі не планує переглядати прожитковий мінімум. З 1 січня 2020 року і до 1 липня 2020 року прожитковий мінімум збережено на рівні грудня 2019 року – 2102 гривні (для працездатних осіб), 1638 гривень (для осіб, які втратили працездатність), 1779 грн. (для дітей віком до 6 років), 2218 гривень (дітей віком від 6 до 18 років). Тобто всі соціальні виплати, які прив’язані до параметрів прожиткового мінімуму будуть заморожені.

   - Підвищувати пенсії та здійснювати передбачену законом індексацію Уряд у І півріччі 2020 року не збирається.

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб, що формує мінімальну пенсію зросте у 2020 році на 8% лише починаючи з липня 2020 року (до 1769 грн.).

   - Громадян чекає зменшення субсидій.

Уряд у порівнянні з проектом поданим на 1 читання додатково зменшив обсяг видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг на 58.8 млн.грн.


kotati | 14.11.2019 | Притчі
Раптом щось пішло не так: Пристайко хоче піти з команди Зеленського.

   Глава МЗС в конфіденційних бесідах з міністрами зізнається, що йому дуже складно працювати при нинішньому президенті і він за власним бажанням може подати у відставку.

   “Розповідають, що міністр закордонних справ Вадим Пристайко в приватних розмовах з іншими міністрами зізнається, як йому важко працювати при нинішньому президенті. І питає колег, чи не час йому піти у відставку, тому що кожен день ускладнює його позиції

Зовнішню політику підім’яли Андрій Єрмак і Ігор Новіков. Останнього багато навіть в оточенні Зеленського позаочі називають не інакше як аферистом. 

Одним словом, професіоналам в оточенні шахраїв працюється несолодко“, – написав телеведучий.


Elan vital. | 14.11.2019 | Volonte generale
Про землю і референдуми.
Зараз як я бачу питання землі для багатьох стало такою собі фішкою для піару. Помітно багато маніпуляцій.
Раніше я в це не вникав. Напряму це мене ніяк не стосується. Але... тепер це вийшло на такий рівень гучності, що ігнорувати вже неможливо.
 Тому, спочатку про маніпуляції.
Чомусь в нас прийнято брати якийсь уривок з чогось, який виривається з контексту і піднімається з нього страшна буча. Так і в цьому випадку. Вчепилися за цифру 0,5% земель, вирахували що це 200000 гектарів і про це кричать. З тим щоби в людини що це чує виникала перед очима картина , ніби куски землі по декілька районів скуповуються в одні руки. Про те що разом з тим про що кричать існують ще обмеження в третину земель територіальної громади і 8 % земель області, чомусь мовчать... А це дуже істотно. Це означає що для того, аби набрати оті 200000гектарів, тим одним власникам треба купувати землю по багатьох областях, і в дуже багатьох районах. 
Тобто не буде місцевих монополій. І вже точно не буде загальнодержаної. Хоча.. як на мою думку ці цифри варто б ще знизити. Але не так це вже й катастрофічно як малюють. 
А тепер про референдум.. От поставлять питання  " за" чи " проти" ринку землі.. Я й не знаю як відповідати.
Тому що в принципі ринок землі вкрай необхідний. Те , аби референдумом взагалі закрити питання з впровадженням ринку землі , і щоб не впроваджувати його ніколи , вигідно лише групі шахраїв, які досі використовують всі ресурси майже задаром. ( напевне в їх інтересах і працюють крикуни) 
І.. як мені сильно здається, ті що зараз нібито активно збираються його впроваджувати, можливо мають ту саму ціль, що й ті, які проти нього активно виступають. 
Бо, основне питання не в тому, впроваджувати чи ні, а як впроваджувати. 
Отож, виписавши заздалегідь програшні умови впровадження, і зігравши в піддавки з противниками впроваження в справі роз'яснення населенню... Можна поставити питання на референдум і провалити цю , вкрай потрібну справу дуже надовго...

Вторник 12 ноября 2019
kotati | 12.11.2019 | Притчі
Наших хлопців вивезли в поле, де вони риють окопи, а росіяни залишилися в бетонних бліндажах. Це хіба розведення? Це наші війська відійшли з нашої території!

   На території розведення військ на Донбасі українські і російські війська перебувають у нерівних умовах. Про це в етері програми "ІнфоДень" на "5 каналі" заявив колишній керівник військово-цивільної адміністрації Попаснянського району Луганської області Сергій Шакун.

   "Ми відвели свої війська. Росія залишилася на українській території. Наших хлопців вивезли в поле, де вони риють окопи, а росіяни залишилися в бетонних бліндажах. Це хіба розведення? Це наші війська відійшли з нашої території", – зазначив Шакун.

   Він додав: "У когось було бажання показати, що ми відвели наші війська. Це не дуже добре. Я говорив з проукраїнськими людьми з Первомайська і вони кажуть, що в сторону Золотого стріляти заборонено. А на інші населені пункти продовжують вести вогонь. Там йде війна. Ось вам і розведення".

   Повне відео розмови в етері "5 каналу" дивіться за посиланням: 

 

   Нагадаємо, що в районі Золотого відбувається розмінування навколишньої території

   Там обстежили 14 гектарів землі і вилучили 20 вибухонебезпечних предметів.


Комментарии (16)  
kotati | 12.11.2019 | Притчі
То, что сейчас происходит – это демонтаж государства.

   Все реформы, добытые кровью и потом, летят к чертям.

   Все достижения обесценены и засунуты в задницы тупой толпе.

   Герои превратились в преступников.

   Страну превратили в низкопробное шоу, тупые комики заняли должности, о которых ещё год назад не могли даже подумать.Комментарии (18)  
Понедельник 11 ноября 2019
kotati | 11.11.2019 | Притчі
ДРГ ОККУПАНТОВ В «СЕРОЙ ЗОНЕ» УЖЕ МИНИРУЮТ ТЕРРИТОРИЮ. ЧТО ТАК БУДЕТ, ПОНИМАЛИ ВСЕ. КРОМЕ ПРЕЗИДЕНТА.

 Российские оккупанты продолжают направлять в «серую зону» на линии разграничения на Донбассе диверсионные группы для минирования местности и обстрелов украинских позиций.

Об этом на брифинге сообщил спикер Министерства обороны Украины Максим Праута, ссылаясь на информацию Главного управления разведки оборонного ведомства.

«Командиры передовых подразделений российско-оккупационных войск продолжают практику бесконтрольного направление в т.н. «серую зону» диверсионно-разведывательных групп, сформированных из числа прибывших в ходе последней ротации наемников, для минирования местности и обстрелов позиций Объединенных сил», — отметил Праута.

Отдельно он сообщил, что «на оборудованных на временно оккупированной территории в Донецкой и Луганской областях полигонах под руководством инструкторов из подразделений специального назначения вооруженных сил Российской Федерации проводится интенсивная боевая подготовка разведывательных подразделений соединений и частей 1-го (Донецк) и 2-го (Луганск) армейских корпусов».

В частности, оккупанты планируют провести «соревнования разведчиков».

«Характерно, что с целью навязывания личному составу ложных традиций и усиления антиукраинских настроений, церемонию награждения победителей этих соревнований запланировано провести 5 ноября — во время торжественных мероприятий по случаю очередной годовщины основания советской разведки», — сообщил Праута.

 


kotati | 11.11.2019 | Притчі
Станьте рядом с ЗЕленским... Чувствуете, как воняет страх..?

   …”ты Пороха тоже не идеализируй” …

   А я и не идеализирую ….я утверждаю, шо это единственный лидер в этой галактике, который открыто сказал путину, шо он х.йло и Україну он не получит.

   И не просто сказал, а дал в рыло московитским басмачам.

   Все остальные президенты, премьеры, канцлеры, султаны, шейхи, короли и королевы просто шакалы с языками в ж@пе закормленные по самые гланды московитским баблом…

   А Порох волчара... мудрый, умный, опытный, смелый, хитрый вожак стаи...

   С таким вожаком рядом... то похер, кто стоит напротив!

   А теперь станьте рядом с зеленским... Чувствуете, как воняет страх..?

   – Якби був обраний на другий термін, то збулися б слова Суркова, який казав, що другий термін Порошенка Росія не витримає. Могли б за 5-10 років бути в Євросоюзі і в НАТО. А так дуже допомогли Путіну обираючи як не зека, то клоуна.

Oleg Helgiv:

Главное вовремя признатся!

Министр Милованов и премьер Гончарук признались, что на президентских выборах голосовали за Порошенко.

Ату их, они дблы! Закричали экзальтированные Слуги Народа.

Нет ребята, дблы – это вы. 

А они просто начали понимать, чем весь этот ваш балаган закончится.

Через год окажется, что большинство Слуг и зелефанов – голосовало за Пороха!


Комментарии (17)  
kotati | 11.11.2019 | Притчі
Бюджет на оборону і безпеку зменшили на 123 млрд грн!
Згідно з рішенням РНБО від 25 квітня 2019 року де на ці потреби було заплановано 

368 млрд грн.

А в цю суботу, 2 листопада, уже новий склад РНБО зменшив видатки на оборону і безпеку до

245 млрд грн.

Ось посилання:   https://ua.interfax.com.ua/news/economic/622304.html

368 – 245 = 123!

Ну что ЗЕбільники доЗЕбілілись!

Це еще не все!

До конца текущего года украинцам стоит готовиться к существенному подорожанию продуктов питания. Цены изменятся на ряд продуктов из социальной корзины. Об этом пишет УНН.


kotati | 11.11.2019 | Притчі
Російська Федерація вперше в історії відповість за порушення міжнародного права.

   Заступник голови Міністерства закордонних справ Олена Зеркаль після винесення рішення Міжнародного суду ООН заявила, що Російська Федерація вперше в історії відповість за порушення міжнародного права.

   "Далі буде розгляд по суті. Суд повинен провести аналіз того, скільки буде потрібно Росії для підготовки їх до меморандуму, та прийняти протокольний наказ. Після цього РФ повинна буде подати свій меморандум, у якому викладе власну позицію за всіма пунктами, за якими Україна надала факти порушення конвенцій. І після цього розпочнуться слухання", – заявила Зеркаль.

   "Росія вперше відповідатиме за порушення міжнародного права та порушення прав людини, за всі наші звинувачення, включаючи MH17", – заявила заступник глави МЗС.

   Нагадаємо, сьогодні Міжнародний суд ООН відхилив заперечення Росії щодо юрисдикції у справі про тероризм.


Комментарии (3)  
123...126512661267Вперед | Указать страницу