Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге vladsarmat искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Понедельник 15 декабря 2014
Сообщение прочтено 96 раз
vladsarmat | 2014-12-15 20:25:12

Останнім часом «Укрпошту» перевіряє міністерська комісія із 20 осіб. Її члени безвилазно сидять у Будинку зв’язку на Хрещатику, перевіряючи тони і гігабайти фінансових звітів та іншої інформації. Але це  зовсім не заважає керівникам «Укрпошти» займатися свавіллям і красти.

 

Не задовго до початку міністерської перевірки під час отримання хабара СБУ затримало двох керівників з дирекції доставки. Ясно, що ці люди брали гроші не для себе, а для ген.  директора «Укрпошти» Михайла Паньківа, його підлеглих і корупціонерів з найближчого оточення Василя Веселого, Олександра Кліонського, Романа Стасіва, Олени Хмеленко…

Але скандал «зам’яли». Все керівництво вийшло сухим із води.

Фігурантом іншої справи став вже комерційний директор Василь Веселий. Його затримали, надягли навіть електронний браслет, справу готували до суду… але вона розвалилася, після того, як Веселий «заніс» куди треба один мільйон доларів.

Уже під час перевірки Паньків з своєю коханкою Оленою Хмеленко змоталися у Китай. Побували у Пекіні та Шанхаї. Добре повеселилися, світ побачили, себе показали. Привезли з Китаю туманні обіцянки про перспективу співробітництва.

Теж під час перевірки комісією, фінансовий департамент перерахував сумнівному банку 57 мільйонів гривен, за іншою – 62 мільйони. Ніби то на депозит. І тут, Златобанк, якому перерахували гроші, НБУ об’явив ризикованим (фактично – банкрутом). І це Паньківу зійшло з рук.

Днями Василь Паньків придбав «Бентлі», який коштує стільки, що йому на нього чесно працювати треба три життя! І тут же пройшла інформація, що Веселого проштовхують у керівне крісло міністерства інфраструктури.

Може там новопризначений міністр Андрій Пивоваров поцікавиться у Веселого, де той взяв гроші на «Бенттлі»?

А щоб веселіше було ставити запитання Веселому, Паньківу та Кліонським-Стасівам, спеціально для міністра Пивоварова повідомляємо про те, як «тисне» Паньків на своїх підлеглих.

Річ в тому, що у жовтні між Михайлом Паньківим та директором Чернігівської обласної дирекції Рутарем стався «неприємний обмін думками» у кабінеті Паньківа.

Після цього Рутаря прямо з кабінету з серцевим нападом забрала швидка. Але Паньків все ж заставив написати заяву про звільнення. Заява залишилася у Паньківа в кабінеті. Але на заяві не було дати і підпису. Така дрібничка не завадила пустити заяву в хід і звільнити Рутаря.

І Рутар подав до суду.

«Мені невідомо, яким чином було заповнено пропущене місце в залишеному мною Паньківу недооформленому документі, - прокоментував ситуацію незаконно звільнений з посади в.о. директора Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ярослав Рутар. - Мені невідомо, яким чином непогоджений мною строк звільнення за угодою сторін був одноособово погоджений на 10 жовтня».

І Деснянський районний суду м. Чернігова від 12 грудня 2014 року, після неправомірного звільнення, поновив на посаді в. о. директора Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ярослава Рутара. 

Це ще один штрих до того, які Михайло Паньків використовує методи у своїй роботі.

Можливо в Міністерстві інфраструктури зважать і на це?

Воскресенье 14 декабря 2014
Сообщение прочтено 116 раз
vladsarmat | 2014-12-14 05:56:52

Недавній фігурант кримінальної справи з «Укрпошти» Василь Веселий може зайняти високу посаду у профільному міністерстві.

 

Трохи більше місяця тому заступникові генерального директора «Укрпошти» з комерційних питань Василю Веселому було офіційно пред'явлено звинувачення у тяжкому злочині.

Суд встановив відповідний запобіжний захід – обмеження волі. Тож Василь Веселий ходив із спеціальним електронним браслетом, який не дозволяв йому втекти на час досудового розслідування та судового провадження.

В той же час Василь Веселий залишається на керівний посаді в державному підприємстві. Гендиректор Михайло Паньків не може обійтися без одного з головних організаторів злочинних схем - і тому Василь Веселий продовжував ходити в свій високий керівний кабінет і продовжував «потрошити» нещасну «Укрпошту».

Відверто кажучи, Веселому немає чого боятися, адже його опікують дуже поважні люди, в МВС і СБУ.  З таким «дахом» можна не тільки електронним браслетом нехтувати і визискувати на державному підприємстві старі корупційні схеми, але й запроваджувати нові. Чи може хтось знає іншу відповідь на питання - чому правоохоронні органи вже півроку вперто не реагують на зловживання в «Укрпошті», про які відкрито пишуть та показують українські мас-медіа?

І от виявилося: слідство по справі Василя Веселого припинили, обвинувачення зняли. Сам Василь Веселий не криючись, розповідав ТОП-менедрерам підприємства, що це обійшлося йому в кругленьку суму – 1 млн доларів.

Про усе це Василь Веселий говорив не криючись. А нещодавно він огородив своє найближче оточення новиною: з Нового року він міняє посаду і статус!

З’ясувалося, що Михайло Паньків лобіює призначення Василя Веселого на високу посаду в Міністерстві інфраструктури України.

Паньків сподівається, що впровадивши Веселого у міністерську структуру, він зможе розвивати корупційні схеми. А у випадку чого – Веселий прикриє Паньківа.

Невже у міністерстві на чолі з новопризначеним міністром Андрієм Пивоварським, погодяться з таким призначенням?

Міністерство інфраструктури України, як орган, який контролює «Укрпошту» має провести службове розслідування. І новий міністр Андрій Пивоварський, який добре знається на фінансових процедурах, припинить незаконну  діяльність керівництва «Укрпошти». Про це просять нового міністра десятки тисяч працівників, які бачать корупцію на вищих щаблях керівництва, і відкрито про це інформують.

Приводом для службової перевірки може стати й той факт, що Василь Веселий придбав «Бентлі», який коштує понад десять річних зарплат і премій Веселого. І не криючись, їздить в новенькому «Бентлі» Києвом.

 

 

Пятница 12 декабря 2014
Сообщение прочтено 425 раз
vladsarmat | 2014-12-12 19:39:43

Ім’ям видатних людей називають вулиці, парки, пароплави, міста і навіть планети. А от Василь Веселий назвав своїм іменем автомобіль.

 

Все б було б добре, якщо б Василь Веселий не був би комерційним директором державної компанії «Укрпошта». І якби за Василем Веселим не тягнувся хвіст сумнівних справ і оборудок.

Не в ладах із законом Василь Веселий був ще тоді, коли очолював Львівську обласну дирекцію «Укрпошти». Тоді його журналісти і громадські діячі з міста Лева неодноразово ловили на різноманітних дрібних оборудках. А найгучнішою справою у львівській кар’єрі Веселого стала підтримка і організація тітушок на анти майдан.

І от що прикро: у лютому перемогла Революція Гідності, а Василь Веселий не зникнув в потоці люстрації. Навпаки, він сплив у новій якості – комерційного директора державного підприємства.

З квітня по нинішній час Василь Веселий під прикриттям нинішнього шефа – ген директора «Укрпошти» Михайла Паньківа, впроваджував і розвивав корупційні схеми, які вже були в арсеналі керівництва «Укрпошти».

Втрати «Укрпошти» після приходу до керма Василя Веселого і його шефа Михайла Паньківа склали у 2014 році, порівняно з 2013 роком,  100 мільйонів гривень.

За частину із цих грошей Василь Веселий і придбав собі гламурний білий «Бентлі» з епатажним номером «VASIA1».

Восени цього року над Василем Веселим почали скупчуватися хмари. СБУ розпочало низку кримінальних впроваджень проти керівництва «Укрпошти». В поле зору в першу чергу потрапили Василь Веселий і Михайло Паньків. Проти Веселого навіть суд виніс обмеження у пересуванні – Василю Веселому правоохоронці начепили на руку електронного браслета.

Проте, це не зупинило нахабне розкрадання «Укрпошти». Василь Веселий «вирішив» всі справи з правоохоронцями за 1 млн «зелених» і справа розвалилася. З Васі зняли браслета. Він тепер і далі їздить на своєму «Бентлі», і обмірковує: що ще б витягнути з «Укрпошти». 

Сообщение прочтено 68 раз
vladsarmat | 2014-12-12 15:29:04

Керівництво державної компанії «Укрпошта» вклало значні кошти на депозит Златобанку. Банк регулятором невдовзі після цього був визнаний банкрутом.

 

Нинішні керівники «Укрпошти», генеральний директор Михайло Паньків і комерційний директор Василь Веселий вклали понад 60 млн грн. на депозитний рахунок у Златобанку.

Ці гроші мали б піти на розвиток інвестиційних та інфрастуктурних проектів державного підприємства «Укрпошта».

Але за особистою вказівкою керівників компанії Паньківа і Веселого, 60 млн грн. були розміщені на довгостроковий депозит Златобанку.

І через кілька днів після розміщення грошей «Укрпошти» НБУ оголосив про банкрутство банку.

Офіс Златобанку знаходиться у  Київ, вул. Б.Хмельницького, 17/52. Бізнес-центр «Леонардо». Його керівництво пов’язують особисті стосунки з керівниками «Укрпошти» Паньківим і Веселим.

За інформацією з джерел у банку, корупційна складова розміщення грошей «Укрпошти» становить від 6 до 10 млн грн.

Тобто, за рахунок розміщення депозиту, Михайло Паньків і Василь Веселий отримали на особисто від трьох до п’яти мільйонів гривень кожний.

Відомо, що Національний банк України (НБУ) склав перелік із понад десяти дрібних і середніх за розміром фінустанов, які необхідно вивести з ринку, і передав його керівництву Фонду гарантування вкладів фізосіб.

В перелік «щасливчиків» потрапили: Златобанк, Всеукраїнський банк розвитку (ВБР), CityCommerce Bank, Піреус Банк, Бм Банк, Банк Камбіо, Юнісон Банк, Омега Банк, Легбанк, Астра Банк і ще кілька банків.

Якщо фізичні особи, після довготривалих процедур і судів, зможуть отримати частину з вкладених коштів, то «Укрпошті» доведеться розпрощатися з ними.

Зате керівники компанії Паньків і Веселий стали за одну таку оборудку багатші на 3-5 мільйонів кожен.

 

Сообщение прочтено 102 раз
vladsarmat | 2014-12-12 09:23:40

«Укрпочта» останется без новых сортировочных центров в Киеве, Львове и Днепропетровске. Тендер по выбору проекта для будущих почтовых хабов признан недействительным.  

Причина – недопущение к участию в конкурсе японской корпорации Toshiba. Японцы направили жалобу: и тендер… отменили. Уж слишком явными были нарушения процесса его проведения.

По словам директора украинского представительства корпорации Сергея Билоченко, за день до проведения конкурса условия серьезно изменили: добавили требования, которые невозможно было выполнить в такой короткий срок. 

Стоит отметить, что японцы с самого начала считались фаворитами тендера. Именно специалисты Toshiba разработали концепцию и техническое задание для строительства сортировочного комплекса. Чего же тогда добивалось руководство «Укрпочты», решаясь на такой шаг? Снять с конкурса наиболее вероятного победителя, чтобы отдать выгодный контракт «своим» поставщикам? Но «продавить» решение вряд ли бы удалось. Ситуация была слишком очевидной: все понимали, что Toshiba не станет молчаливо теперь столь явный беспредел. Что же тогда?

 Cоздание сортировочных центров позволило бы значительно сократить сроки доставки отправлений и повысить конкурентоспособность «Укрпочты». Ведь в настоящее время госпредприятие - едва ли не единственный в Европе национальный оператор почтовой связи, где посылочная почта сортируется вручную. Техническое отставание уже давно негативно сказывается на показателях «Укрпочты»: доля ее посылочных отправлений  в прошлом году снизилась на 19 %, состав всего 23 % от общего объема посылок. Хотя еще недавно некогда монополисту принадлежала более половины рынка.

Бывший руководитель Киевской дирекции «Укрпочты» Андрей Хорошевский считает, что «Укрпочте» намеренно «подрезают крылья», лишая возможности развития. Дело в том, что нынешний глава предприятия Михаил Панькив еще недавно занимал пост заместителя председателя совета директоров частной львовской курьерской компании «Мист Экспресс» (СМИ связывают его назначение с «куратором» госпредприятия - соратником Арсения Яценюка Андреем Иванчуком, имеющим тесные отношения с владельцем «Мист Экспресса» Ростиславом Киселем). По словам Андрея Хорошовского, после прихода Панькива  большинство заказов крупных корпоративных клиентов стали «таинственным образом уходить от госпредприятия к «Мист Экспрессу»».

Попытки отстаивать интересы предприятия привели к тому, что Хорошевского уволили, пригрозив физической расправой.

О том, что «Укрпочту» уничтожают, говорит не только бывший руководитель Киевской дирекции.

«За развитие направления международной почтовой связи на госпредприятии отвечал специальный отдел по взаимодействию с международными клиентами, но после назначения гендиректором Михаила Панькива он был расформирован»,  - утверждает бывший заместитель генерального директора «Укрпочты» Геннадий Вовк.

С открытым письмом к руководству страны с просьбой освободить Михаила Панькива с занимаемой должности обратился коллектив предприятия. «С момента его прихода в руководящее кресло в апреле текущего года,  - отмечается в обращении, - все самые прибыльные направления, которые приносили «Укрпочте» львиную долю доходов — обслуживание крупных корпоративных
Читать

Четверг 11 декабря 2014
Сообщение прочтено 96 раз
vladsarmat | 2014-12-11 08:00:27

В отделениях связи «Укрпочты» появятся точки приема услуг конкурента государственной компании. «Укрпочту» в такой способ намеренно лишают преимуществ.

 

«Укрпочту» намеренно лишают перспектив, препятствуя развитию госпредприятия. Такое мнение выразил экс-руководитель киевской дирекции «Укрпочты» Андрей Хорошевский, комментируя то, что предприятие не смогло выиграть тендер на проект строительства сортировочных центров в Киеве, Львове и Днепропетровске, которые могли бы сократить сроки доставки отправлений и повысить конкурентоспособность предприятия.

 

По его словам, после прихода на пост гендиректора «Укрпочты» Михаила Панькива, большинство заказов крупных корпоративных клиентов стали уходить от госпредприятия к курьерской службе «Мист Экспресс», где Панькив ранее занимал руководящую должность.

 

Бывший заместитель генерального директора «Укрпочты» Геннадий Вовк считает, что в результате действий нынешнего топ-менеджмента у предприятия останутся лишь малоприбыльные, а то и вовсе убыточные направления - вроде подписки на периодику или пенсионные выплаты.

 

Эксперты прогнозируют: если государство не вмешается, отделения «Укрпочты» в крупных городах уже в следующем году отойдут «Мист Экспрессу», а менее "привлекательные" отделения «Укрпочты» в провинции могут быть закрыты.

 

Несмотря на экономический кризис, владельцы курьерской службы «Мист Экспресс» открыто заявили о планах по созданию собственной сети. До мая 2015 г. должно открыться более 2,5 тысяч отделений. В «Мист Экспрессе» называют появление своих «точек» в отделениях государственного оператора «общемировой практикой».

 

Ранее коллектив госпредприятия уже обращался к прежнему руководству Мининфраструктуры с требованием дать оценку действиям Михаила Панькива, однако реакции не последовало. В «Укрпочте» надеются, что назначение нового министра Андрея Пивоварского дает надежду, что Украине удастся сохранить предприятие в будущем.

 

Понедельник 8 декабря 2014

Керівник держкомпанії «Укрпошта» заборонив своїм розпорядженням працівникам користуватися Інтернетом і коментувати свої дії.

 

Офіційно заборона ген директора «Укрпошти» Михайла Паньківа пов’язана ніби з тим, що працівники компанії багато спілкуються в соціальн6их мережах, замість того, щоб плідно працювати на благо компанії.

Розпорядження про заборону користування Інтернетом Михайло Паньків розповсюдив факсограмою у всі обласні дирекції підприємства та по іншим підрозділам держкомпанії.

Але самі працівники пошти пояснюють заборону Паньківа зовсім іншими мотивами.

Спочатку у ЗМІ та на антикорупційних сайтах почали з’являтися матеріали про корупційні схеми, які продовжує здійснювати нинішнє керівництво «Укрпошти».

Згодом з’явилася інформація про те, що керівник «Укрпошти» Михайло Паньків їздив у Китай зі своєю коханкою Оленою Хмеленко, яка теж працює в «Укрпошті».

Пікантність ситуації полягає в тому, що Паньків і Хмеленко перебувають у законних шлюбах.

Це повідомлення викликало жваве обговорення у соціальних мережах аморальної поведінки керівників.

У відповідь на це, Паньків вирішив заборонити працівникам користуватися Інтернетом в робочий час.

Ніби вони цього не можуть зробити після роботи…

 

Среда 3 декабря 2014

Скандал за скандалом в последнее время сотрясает государственное предприятие «Укрпочта».

Сначала последовали обвинения его руководства в колоссальных растратах и присвоении имущества, затем - в агитации за некоторых кандидатов на президентских и парламентских выборах.

Но кому, казалось бы, какое дело, с кем спит генеральный директор государственного предприятия Михаил Панькив? В принципе – все равно, с кем. Если бы не много «потому что».

Предприятие – государственное, огромное, с тысячами рабочих мест и многомиллионной прибылью. Когда Панькив крутил шуры-муры со своей подчиненной Еленой Хмеленко в кабинетах и на тайных встречах в столичных ресторанах, то на это еще как-то закрывались глаза. Но когда генеральный директор за счет компании слетал со своей возлюбленной в командировку в Пекин, терпение некоторых сотрудников накалилось до предела. Ведь на предприятии проблемы, открыты несколько уголовных производств по финансовым преступлениям, идут многочисленные проверки СБУ по фактам агитации на выборах за «нужных» кандидатов. А тут Панькив с Хмеленко без стыда и совести, за счет предприятия, в постели за границами кувыркаются! Может, кто-то и завидует такой сладкой жизни господина Панькива, но не автор этой заметки. Гадко смотреть на подобную человеческую непорядочность и двуликость.

Вторник 2 декабря 2014
Сообщение прочтено 73 раз
vladsarmat | 2014-12-02 08:46:23

«Укрпошта» злила 21 мільйон на касові апарати «спаринг-партнеру» матері Арбузова. Нинішнього керівника «Укрпошти» Михала Паньківа давно пов’язують з оточенням екс-віце-прем’єра Арбузова.

 

Зокрема, відомо, що у січні 2014 року Паньків допомогав Арбузову вивозити його кошти до банків Китаю, зокрема, до фінансових установ у спец економічній зоні в місті Шанхай.

Днями Михайло Паньків теж їздив до Шанхаю. Це в часі співпало з тимчасовим скасуванням арешту на рахунки Арбузова.

Що цікаво, Михайло Паньків їздив у Шанхай не сам, а з коханкою Оленою Хмеленко, яка теж працює директором департаменту продажу послуг в «Укрпошті».

Там вони зустрічалися з представницею Арбузова із Росії Анастасією Ковальовою. Вони зустрічалися в готелі Grand Hyatt Shanghai у Шанхаї 28 листопада.

І ось новий корупційний скандал пов’язаний з Паньківим і Арбузовим.

 УДППЗ «Укрпошта» і в особі Інформаційно-розрахункової дирекції 17 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Систем Груп Україна» 20,77 млн грн. Про це повідомив сайт «Наші гроші».

Ясно, що без згоди Паньківа на цю оборудку, вона б не відбулася.

Замовлено 3 200 шт електронних контрольно-касових апаратів по 6 492 грн./од.

Незмінним власником фірми «Систем Груп Україна» є британська «Систем Груп Інтернешнл Лімітед», яка в свою чергу належить офшору «IFC Investment ltd» (Беліз). Наразі директором є Дмитро Андрієвський, його було призначено у серпні цього року.

Єдиним конкурентом було ТОВ «УБС лтд», власники Ігор Косухін з Одеси (10%) та Олена Гуденко з с.Крюківщина Київської обл. (90%). Фірма приписана за адресою масової реєстрації (Київ, Залізничне шосе, 47), має 20,5 тис грн. статутного капіталу.

Олена Гуденко раніше також була співвласницею фірми ТОВ «Іннова Лаб» (приписана за тією ж масовою адресою), поки її у вересні 2011 р. не переоформили на панамський оффшор «Грейнфілд Інк». Цей оффшор з вересня 2011 р. володіє в Україні ще однією фірмою – ТОВ «Базазіп» (стара назва «Камрі Україна»), який донедавна очолював у якості директора Сергій Антонович Михацький. Він же був директором «Систем Груп Україна» до Андрієвського.

«Систем Груп Україна» почала вигравати тендери наприкінці минулого року, за цей час отримала замовлень на 35,02 млн грн., зокрема в січні «Укрпошта» їй замовляла штрихкод-сканери. На іншом тендері «Укрпошти» також у січні компанія була єдиним допущеним до участі конкурентом фірми «Інфотакс плюс», що отримало підряд 21,24 млн грн. Ця компанія належала «Асоціації платників податків України», яку очолювала Валентина Арбузова, мати тодішнього в.о. прем’єр-міністра Сергія Арбузова. «Укрпошту» тоді очолював радник Арбузова.

21 листопада Печерський суд зняв арешт з рахунків Сергія Арбузова на суму 200 млн грн. через формальну підставу – чиновник, що втік після Майдану до Росії, не був офіційно повідомлений про підозру у вчиненні злочину.

Через три дні Генпрокуратура повторно внесла на розгляд суду заяву про арешт рахунків Арбузова. Однак скільки на них залишилось грошей на той момент – невідомо.

 

 

Понедельник 1 декабря 2014
Сообщение прочтено 354 раз
vladsarmat | 2014-12-01 04:49:08

Керівництво держпідприємства «Укрпошта» в особі генерального  директора Михайла Паньківа говорить, що налагоджувати зовнішні зв’язки.

 

Така версія керівника державної компанії була б прийнятною. Зараз всі шукають нові ринки збуту товару і послуг, перспективи для розвитку тощо. Але, якщо взяти до уваги, що обсяг поштових відправлень між Україною і Китаєм не збільшується, і у майбутньому збільшення не передбачається (через складні економічні і зовнішньо політичні обставини), то що ж робити керівництву у Китаї?

Вірно,  розширювати зв’язки! Рити вглиб, як то кажуть!

І все було б вірно, якщо б не одна деталь.

Гендиректор Михайло Паньків поїхав до Китаю з директором департаменту продажі послуг Оленою Хмеленко. І це б було цілком зрозуміло і логічно, якби не пікантність: гендиректор та його підлегла перебувають у давніх та міцних стосунках.

Ідилія майже сімейна, якщо не брати до уваги, що Паньків – пан одружений, а Хмеленко – пані заміжня.

Тож, складається враження, що керівники «Укрпошти» будуть у Китаї не тільки розширювати зовнішні зв’язки, а й плідно поглиблювати внутрішні. У найінтимніших їх проявах.

Здавалося б – кому яка справа до походеньок двох високопоставлених поштарів? І дійсно, якби Паньків і Хмеленко працювали у приватній структурі (наприклад у «Міст-експрес»), де Михайло Паньків трудився до призначення в «Укрпошту», було б нічого.

Але Михайло Панків та Олена Хмеленко – керівники державного підприємства. Яке, до речі, в останній час не радує державу прибутками. То навіщо витрачати гроші держави на розваги двох високопоставлених коханців?

Останній раз Олена Хмеленко виходила в соціальні мережі з готелю Grand Hyatt Shanghai у Шанхаї (один з найдорожчих готелів). І як написала вона у Фейсбуці:

«чувствовала себя в чудесном настроении!»

Є ще й такий факт: під час подій на Мадані Михайло Паньків перебував у Китаї. І теж у Шанхаї. За публікаціями на сайтах – прилаштовував там гроші Арбузова. І перечікував Майдан.  А тут, тільки Печерський суд відмінив арешт на кошти Арбузова, як Паньків одразу з вирушив до Китаю. Чи не підозріло?

12Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены