<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге vladsarmat искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Вторник 25 ноября 2014

Листоноші збунтувалися і відкрито розповіли всю правду про доставку продуктів «Укрпоштою». Проблеми існують не в одній області, а по всій Україні.

 

Протухнула ковбасу, оселедець та інші продукти не першої свіжості продають тепер листоноші. Їх змушують це робити. Керівництво їх штрафує, якщо вони не приносять достатні суми грошей у касу. Якщо погано торгує - позбавляють премії. У селі роботи немає, і листоноші тримаються за свої місця за всяку ціну. Вони не хочуть, але змушені працювати на злочинну схему.

Схему впроваджують нинішній гендеректор «Укрпошти» Михайло Паньків та його комерційний директор Василь Веселий.

«В Черкаській області товаром пошти завалені, поштарям набридло його продавати. Літом на велосипедах з сумками продуктів та газет, а зимою ще тяжче, хто на санках везе хто пішки. Термосумок не бачила в жодного поштаря, та й у відділеннях холодильників немає. А якщо відділення поряд з магазином то навіщо людям купувати дорожче на пошті? Крім продуктів ще й посуд завозять, а якщо тарілка тріснута чи побита то свої кревні платять поштові працівники. В них зарплата не така вже й велика щоб тратити на непродану ковбасу та інші товари які не купують. Хтось наживається а вони крайні», - розповіла поштарка з Черкащини.

Така система діє по всій Україні.

Сьогодні на «Укрпошті» існує жорстка централізація торгівлі та від генеральної дирекції на регіональні дирекції йде чітка установка, чим їм торгувати і, головне, З КИМ. Прибутковість дирекцій падає, зате особисті прибутки тандему Паньків-Веселий стрімко підвищуються. Дивного тут нічого немає, оскільки у вартість реалізованого товару закладається відсоток їхнього заробітку (від 20 до 30%), плюс Веселий змушує продавати по селах прострочені товари, навіть доводили плани.

Ще один вид заробітку для тандему Паньків-Веселий полягає в відкатах. Постачальникам, які не входять в коло їх бізнес інтересів, призначена такса за повернення платежів від 5 до 15% від суми товарного кредиту.

Понедельник 24 ноября 2014
Сообщение прочтено 147 раз
vladsarmat | 2014-11-24 09:25:42
Не довго перебував у СІЗО звинувачений шефом СБУ Валентином Наливайченком у корупції, один з керівників поштового відомства Олександр Полінський. Аж 7 днів. 

Необхідність боротьби з корупцією стала тим магнітом, тієї об'єднавчою ідеєю, яка привела наш український народ на Майдан! Ця мета згуртувала українців і змусила нас з вами на час забути про особисте на користь великої суспільної мети.

Проте, виявилося, що є чимало охочих поспекулювати на ідеях Майдану і Революції Гідності.

Державне підприємство «Укрпошта», несподівано опинилася в руках нікому раніше невідомих людей.

Сумнівні львівські підприємці, яким віддали на відкуп величезне держпідприємство, не привнесли нічого нового ні в культуру ні в технологію обслуговування клієнтів. Єдине, що вони принесли – нові корупційні схеми. Та й про старі схеми вони не забули. За дев’ять місяців вони не здійснили ніяких реформ, ніхто не помітив ніяких позитивних змін.

Сьогодні правоохоронці висувають звинувачення чиновникам «Укрпошти» у корупції та хабарництві. Зверніть увагу - не старим працівникам, а керівничкам з «нової хвилі». Об'єктами кримінальних розслідувань стають виключно нові призначенці з обойми тих самих, маловідомих, львівських підприємців з одіозною фірми «Міст-Експрес», нинішнього гендиректора Михайла Паньківа та комерційного директора Василя Веселого.

Генеральний директор Національного оператора поштового зв'язку України Михайло Паньків - це колишня «шістка» контрабандиста.

І от, 11 листопада 2014 заарештовано за корупцію тимчасового директор ДОПП «Укрпошти» Олександра Полінського. А вже 18 листопада невідомі люди заплатили за нього грошову заставу, забрали його зі слідчого ізолятора на поруки і привезли його знову на роботу!

18 листопада Олександр Полінський ходив широким впевненим кроком по величезних цехах державного підприємства, голосно лаявся начальницьким матом і звільняв неугодних йому працівників ...

А знаєте, хто відкривав ворота, коли викритий працівниками СБУ хабарник Полінський, прямо з нар слідчого ізолятора, в'їжджав як господар на територію режимного підприємства Укрпошти?

Це була Надія Зубарєва - легітимний, на той момент, керівник філії. Із завмиранням серця, весь персонал ДОПП з вікон на це божевілля. Вона змушена була це зробити, бо управи на Паньківа і Веселого немає.

І тут виникає питання: яка ціна словам Михайла Паньківа, який при журналістах ніби то звільнив Полінського.

«Укрпошта» відсторонила затриманого за хабар директора Дирекції оброблення та перевезення пошти УДППЗ «Укрпошта» Олександра Полінського. Про це йшлося у повідомленні прес-служби «Укрпошта» після затримання.

«12 листопада створена комісія з перевірки інформації про вимагання неправомірної вигоди керівництвом Дирекції оброблення та перевезення пошти УДППЗ «Укрпошта». Зараз Полинский А. Н. звільнений від виконання обов'язків директора ДОПП», - йдеться в повідомленні.

«Боротьба з корупцією є одним з пріоритетних напрямків реформування «Укрпошти». Ми будемо всіляко сприяти слідству для встановлення фактів. Якщо інформація про вимагання буде підтверджена, винуватці повинні понести покарання у повній мірі», - заявив тоді керівник «Укрпошти» Михайло Паньків.

І, звісно ж, обманув громадськість, правоохоронців, СБУ, прокуратуру. 

Суббота 22 ноября 2014
Сообщение прочтено 71 раз
vladsarmat | 2014-11-22 06:41:18

У річницю Революції Гідності багато людей підводить певний моральний підсумок року. Звіряючи свої вчинки з долею України.

 

Зовсім нема чим гордитися нинішньому керівництву «Укрпошти». Його призначили у квітні 2014 року. На зміну «старому» керівництву. Бо вважалося, що «старе» керівництво перебувало під впливом Арбузоваю

Це й було одним із основних мотивів призначення.

Але, як то кажуть, поміняли шило на мило.

Замість Арбузова данину з «Укрпошти» тепер знімає нардеп Андрій Іванчук, наближений до Яценюка.

А на кого замінили керівництво в «Укрпошті»? Це особистості колоритні. Це видно по тому, як вони діялм під час Євромайдану.

Нинішній ген директор «Укрпошти» Михайло Паньків був одним з керівників конкуруючої компанії «Міст-експрес». Під час революції у грудні-лютому він втік з України і подорожував по Китаю і Канаді. Чекав, чим все закінчиться…

Комерційний директор Василь Веселий очолював Львівську пошту. Він змушував поштарів поширювати компромат на учасників Майдану, забороняв працівникам під страхом фізичної розправи виходити на майдан у Львові та райцентрах. Формував загони тітушок, яких особисто возив на анти майдан. Після Майдану зібрав з бізнесменів понад мільйон доларів, на хабарі для нового керівництва. За ці хабарі відкупився від переслідувань і отримав нинішню посаду.

Ще один заступник гендиректора  Олександр Кліонський, особистий друг Арбузова, вивозив його гроші за кордон. За допомогою Кліонського всі активи «Укрпошти» були переведені в офшори на рахунки Арбузова.

Павло Гуртовий допомогав Кліонському в цьому. Обналічував всю виручку «Укрпошти» і теж розміщував її на рахунках Арбузова за кордоном.

Директор Одеської дирекції Гурков возив тітушок в Київ, запускав їх на анти майдан в Одесі.

Тендерний директор Тригуба в дні революції шахраював на тендерах, збирав гроші для анти майдану і сім’ї Януковича.

В цей час люди мерзли на Майдані, протестуючи проти Януковича. А потім гинули за Україну.

А нинішнє «нове» керівництво «Укрпошти» тепер жирує, і робить все,щоб довести підприємство до банкрутства.

От такі «революційні» зміни в «Укрпошті». 

Пятница 21 ноября 2014
Сообщение прочтено 119 раз
vladsarmat | 2014-11-21 08:40:59

Павло Гуртовий потрапив в центральний офіс «Укрпошти» з Чернігова при Януковичі. Там він отримав перші уроки відкатів.

 

Гуртовий, свого часу, навчався у досвідченого заступника директора з торгівлі Чернігівської дирекції. Перейнявши досвід і отримавши підвищення, він разом з Вовком в короткий час «з'їв» свого вчителя, навідріз відмовився працювати за грабіжницькими схемам свого учня.

Сьогодні Павло Гуртовий точно копіює образ «гламурного покидька» і, не соромлячись обдирають комерсантів, просить у них «рада» яку яхту йому придбати.

Позаочі Гуртового у відомстві прозвали «королем туалетного паперу» і «повелителем сірників і спецій пошти». Ви навіть не уявляєте, скільки грошей може приносити торгівля в масштабах «Укрпошти» цими дешевими товарами.

А Гуртовий має нахабство, працюючи одним з керівником в дирекції з торгівлі «Укрпошти», вганяти її в борги через контрагентів підприємства, до яких він має особисте і безпосереднє відношення.

Одне з них - ТОВ «Компанія Спецпроект» (ОКПО 38704968) поставляючи товар зі стовідсотковою націнкою, не пропускаючи конкурентів на дирекції, не дозволяє збільшувати обсяг продажів. А адже з такою ціною, що виставляє дана компанія, покупцям дешевше купувати товар у найдорожчому маркеті України. І про який прибуток для «Укрпошти» і держави можна говорити ?! Звичайно ж, будуть мати місце багатомільйонні збитки.

Художества Гуртового не могли залишити байдужим останнього генерального директора (призначеного за квотою Сергія Арбузова) Костянтина Кривенка. Однак, і він, замість підключення правоохоронців, вирішив, що таланти «злодійкуватого тандему» можуть йому послужити.

Служив йому Гуртовий вірою і правдою. Як, до речі, зараз він вірно служить комерційному директору Василю Веселому і гендиректору Михайлу Паньківу. Втілює корупційні схеми при новій владі.

В «Укрпошті» нічого не змінилося ...

Назад12 | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены