<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге vladsarmat искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Які зв’язки налагоджує «Укрпошта» у Китаї?

vladsarmat | 2014-12-01 04:49:08  
Сообщение прочтено 343 раз

Керівництво держпідприємства «Укрпошта» в особі генерального  директора Михайла Паньківа говорить, що налагоджувати зовнішні зв’язки.

 

Така версія керівника державної компанії була б прийнятною. Зараз всі шукають нові ринки збуту товару і послуг, перспективи для розвитку тощо. Але, якщо взяти до уваги, що обсяг поштових відправлень між Україною і Китаєм не збільшується, і у майбутньому збільшення не передбачається (через складні економічні і зовнішньо політичні обставини), то що ж робити керівництву у Китаї?

Вірно,  розширювати зв’язки! Рити вглиб, як то кажуть!

І все було б вірно, якщо б не одна деталь.

Гендиректор Михайло Паньків поїхав до Китаю з директором департаменту продажі послуг Оленою Хмеленко. І це б було цілком зрозуміло і логічно, якби не пікантність: гендиректор та його підлегла перебувають у давніх та міцних стосунках.

Ідилія майже сімейна, якщо не брати до уваги, що Паньків – пан одружений, а Хмеленко – пані заміжня.

Тож, складається враження, що керівники «Укрпошти» будуть у Китаї не тільки розширювати зовнішні зв’язки, а й плідно поглиблювати внутрішні. У найінтимніших їх проявах.

Здавалося б – кому яка справа до походеньок двох високопоставлених поштарів? І дійсно, якби Паньків і Хмеленко працювали у приватній структурі (наприклад у «Міст-експрес»), де Михайло Паньків трудився до призначення в «Укрпошту», було б нічого.

Але Михайло Панків та Олена Хмеленко – керівники державного підприємства. Яке, до речі, в останній час не радує державу прибутками. То навіщо витрачати гроші держави на розваги двох високопоставлених коханців?

Останній раз Олена Хмеленко виходила в соціальні мережі з готелю Grand Hyatt Shanghai у Шанхаї (один з найдорожчих готелів). І як написала вона у Фейсбуці:

«чувствовала себя в чудесном настроении!»

Є ще й такий факт: під час подій на Мадані Михайло Паньків перебував у Китаї. І теж у Шанхаї. За публікаціями на сайтах – прилаштовував там гроші Арбузова. І перечікував Майдан.  А тут, тільки Печерський суд відмінив арешт на кошти Арбузова, як Паньків одразу з вирушив до Китаю. Чи не підозріло?

Комментарии rss
Олег Михайлович | 01.12.2014 18:54 |

Тю... це все квіточки!
Оце читайте! http://ukrpochta.blogspot.com/2014/12/Chomu-Ukrposhtu-ne-turbue-shcho-komertciynyi-dyrektor-shakhrai.html 

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены