<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге vladsarmat искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Корупційні схеми в «Укрпошті» діють і зараз

vladsarmat | 2014-12-02 08:46:23  
Сообщение прочтено 68 раз

«Укрпошта» злила 21 мільйон на касові апарати «спаринг-партнеру» матері Арбузова. Нинішнього керівника «Укрпошти» Михала Паньківа давно пов’язують з оточенням екс-віце-прем’єра Арбузова.

 

Зокрема, відомо, що у січні 2014 року Паньків допомогав Арбузову вивозити його кошти до банків Китаю, зокрема, до фінансових установ у спец економічній зоні в місті Шанхай.

Днями Михайло Паньків теж їздив до Шанхаю. Це в часі співпало з тимчасовим скасуванням арешту на рахунки Арбузова.

Що цікаво, Михайло Паньків їздив у Шанхай не сам, а з коханкою Оленою Хмеленко, яка теж працює директором департаменту продажу послуг в «Укрпошті».

Там вони зустрічалися з представницею Арбузова із Росії Анастасією Ковальовою. Вони зустрічалися в готелі Grand Hyatt Shanghai у Шанхаї 28 листопада.

І ось новий корупційний скандал пов’язаний з Паньківим і Арбузовим.

 УДППЗ «Укрпошта» і в особі Інформаційно-розрахункової дирекції 17 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Систем Груп Україна» 20,77 млн грн. Про це повідомив сайт «Наші гроші».

Ясно, що без згоди Паньківа на цю оборудку, вона б не відбулася.

Замовлено 3 200 шт електронних контрольно-касових апаратів по 6 492 грн./од.

Незмінним власником фірми «Систем Груп Україна» є британська «Систем Груп Інтернешнл Лімітед», яка в свою чергу належить офшору «IFC Investment ltd» (Беліз). Наразі директором є Дмитро Андрієвський, його було призначено у серпні цього року.

Єдиним конкурентом було ТОВ «УБС лтд», власники Ігор Косухін з Одеси (10%) та Олена Гуденко з с.Крюківщина Київської обл. (90%). Фірма приписана за адресою масової реєстрації (Київ, Залізничне шосе, 47), має 20,5 тис грн. статутного капіталу.

Олена Гуденко раніше також була співвласницею фірми ТОВ «Іннова Лаб» (приписана за тією ж масовою адресою), поки її у вересні 2011 р. не переоформили на панамський оффшор «Грейнфілд Інк». Цей оффшор з вересня 2011 р. володіє в Україні ще однією фірмою – ТОВ «Базазіп» (стара назва «Камрі Україна»), який донедавна очолював у якості директора Сергій Антонович Михацький. Він же був директором «Систем Груп Україна» до Андрієвського.

«Систем Груп Україна» почала вигравати тендери наприкінці минулого року, за цей час отримала замовлень на 35,02 млн грн., зокрема в січні «Укрпошта» їй замовляла штрихкод-сканери. На іншом тендері «Укрпошти» також у січні компанія була єдиним допущеним до участі конкурентом фірми «Інфотакс плюс», що отримало підряд 21,24 млн грн. Ця компанія належала «Асоціації платників податків України», яку очолювала Валентина Арбузова, мати тодішнього в.о. прем’єр-міністра Сергія Арбузова. «Укрпошту» тоді очолював радник Арбузова.

21 листопада Печерський суд зняв арешт з рахунків Сергія Арбузова на суму 200 млн грн. через формальну підставу – чиновник, що втік після Майдану до Росії, не був офіційно повідомлений про підозру у вчиненні злочину.

Через три дні Генпрокуратура повторно внесла на розгляд суду заяву про арешт рахунків Арбузова. Однак скільки на них залишилось грошей на той момент – невідомо.

 

 

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены