<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге vladsarmat искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

З під-слідства в крісло в міністерстві

vladsarmat | 2014-12-14 05:56:52  
Сообщение прочтено 111 раз

Недавній фігурант кримінальної справи з «Укрпошти» Василь Веселий може зайняти високу посаду у профільному міністерстві.

 

Трохи більше місяця тому заступникові генерального директора «Укрпошти» з комерційних питань Василю Веселому було офіційно пред'явлено звинувачення у тяжкому злочині.

Суд встановив відповідний запобіжний захід – обмеження волі. Тож Василь Веселий ходив із спеціальним електронним браслетом, який не дозволяв йому втекти на час досудового розслідування та судового провадження.

В той же час Василь Веселий залишається на керівний посаді в державному підприємстві. Гендиректор Михайло Паньків не може обійтися без одного з головних організаторів злочинних схем - і тому Василь Веселий продовжував ходити в свій високий керівний кабінет і продовжував «потрошити» нещасну «Укрпошту».

Відверто кажучи, Веселому немає чого боятися, адже його опікують дуже поважні люди, в МВС і СБУ.  З таким «дахом» можна не тільки електронним браслетом нехтувати і визискувати на державному підприємстві старі корупційні схеми, але й запроваджувати нові. Чи може хтось знає іншу відповідь на питання - чому правоохоронні органи вже півроку вперто не реагують на зловживання в «Укрпошті», про які відкрито пишуть та показують українські мас-медіа?

І от виявилося: слідство по справі Василя Веселого припинили, обвинувачення зняли. Сам Василь Веселий не криючись, розповідав ТОП-менедрерам підприємства, що це обійшлося йому в кругленьку суму – 1 млн доларів.

Про усе це Василь Веселий говорив не криючись. А нещодавно він огородив своє найближче оточення новиною: з Нового року він міняє посаду і статус!

З’ясувалося, що Михайло Паньків лобіює призначення Василя Веселого на високу посаду в Міністерстві інфраструктури України.

Паньків сподівається, що впровадивши Веселого у міністерську структуру, він зможе розвивати корупційні схеми. А у випадку чого – Веселий прикриє Паньківа.

Невже у міністерстві на чолі з новопризначеним міністром Андрієм Пивоварським, погодяться з таким призначенням?

Міністерство інфраструктури України, як орган, який контролює «Укрпошту» має провести службове розслідування. І новий міністр Андрій Пивоварський, який добре знається на фінансових процедурах, припинить незаконну  діяльність керівництва «Укрпошти». Про це просять нового міністра десятки тисяч працівників, які бачать корупцію на вищих щаблях керівництва, і відкрито про це інформують.

Приводом для службової перевірки може стати й той факт, що Василь Веселий придбав «Бентлі», який коштує понад десять річних зарплат і премій Веселого. І не криючись, їздить в новенькому «Бентлі» Києвом.

 

 

Комментарии rss
Олег Михайлович | 18.06.2015 23:01 |

Ділок підпільного фармацевтичного ринку Вовк Геннадій Валерійович, 1982 року народження. До 2012 року фармацевт, провізор. Вовк працював на підприємствах, що здійснюють реалізацією медичних препаратів - за всіма місцями роботи має дуже негативні відгуки в інтернеті, в основному через невиплати заробітної плати та шахрайства. З 2012 - директор департаменту кур'єрської доставки; менш ніж за місяць - заступник директора «Укрпошти» з торгівлі. Працевлаштований на держпідприємство за рекомендацією Оксани Плотникової - на той момент генерального директора українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта». З Геннадієм Вовком Оксана Плотникова була знайома давно - у 2007-2009 роках вона працювала головою правління ВАТ «Біофарма», а Вовк працював її заступником з маркетингу. Через відділення Укрпошти Вовк організовував торгівлю контрафактним алкоголем і простроченими медпрепаратами. http://ukrpochta.blogspot.com/2015/06/Gennadij-Vovk-sobralsja-vozrozhdat-korrupcionnye-shemy-na-Ukrpochte.html

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены