<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге vladsarmat искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

В «Укрпошті» шахраюють і під час перевірок

vladsarmat | 2014-12-15 20:25:12  
Сообщение прочтено 87 раз

Останнім часом «Укрпошту» перевіряє міністерська комісія із 20 осіб. Її члени безвилазно сидять у Будинку зв’язку на Хрещатику, перевіряючи тони і гігабайти фінансових звітів та іншої інформації. Але це  зовсім не заважає керівникам «Укрпошти» займатися свавіллям і красти.

 

Не задовго до початку міністерської перевірки під час отримання хабара СБУ затримало двох керівників з дирекції доставки. Ясно, що ці люди брали гроші не для себе, а для ген.  директора «Укрпошти» Михайла Паньківа, його підлеглих і корупціонерів з найближчого оточення Василя Веселого, Олександра Кліонського, Романа Стасіва, Олени Хмеленко…

Але скандал «зам’яли». Все керівництво вийшло сухим із води.

Фігурантом іншої справи став вже комерційний директор Василь Веселий. Його затримали, надягли навіть електронний браслет, справу готували до суду… але вона розвалилася, після того, як Веселий «заніс» куди треба один мільйон доларів.

Уже під час перевірки Паньків з своєю коханкою Оленою Хмеленко змоталися у Китай. Побували у Пекіні та Шанхаї. Добре повеселилися, світ побачили, себе показали. Привезли з Китаю туманні обіцянки про перспективу співробітництва.

Теж під час перевірки комісією, фінансовий департамент перерахував сумнівному банку 57 мільйонів гривен, за іншою – 62 мільйони. Ніби то на депозит. І тут, Златобанк, якому перерахували гроші, НБУ об’явив ризикованим (фактично – банкрутом). І це Паньківу зійшло з рук.

Днями Василь Паньків придбав «Бентлі», який коштує стільки, що йому на нього чесно працювати треба три життя! І тут же пройшла інформація, що Веселого проштовхують у керівне крісло міністерства інфраструктури.

Може там новопризначений міністр Андрій Пивоваров поцікавиться у Веселого, де той взяв гроші на «Бенттлі»?

А щоб веселіше було ставити запитання Веселому, Паньківу та Кліонським-Стасівам, спеціально для міністра Пивоварова повідомляємо про те, як «тисне» Паньків на своїх підлеглих.

Річ в тому, що у жовтні між Михайлом Паньківим та директором Чернігівської обласної дирекції Рутарем стався «неприємний обмін думками» у кабінеті Паньківа.

Після цього Рутаря прямо з кабінету з серцевим нападом забрала швидка. Але Паньків все ж заставив написати заяву про звільнення. Заява залишилася у Паньківа в кабінеті. Але на заяві не було дати і підпису. Така дрібничка не завадила пустити заяву в хід і звільнити Рутаря.

І Рутар подав до суду.

«Мені невідомо, яким чином було заповнено пропущене місце в залишеному мною Паньківу недооформленому документі, - прокоментував ситуацію незаконно звільнений з посади в.о. директора Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ярослав Рутар. - Мені невідомо, яким чином непогоджений мною строк звільнення за угодою сторін був одноособово погоджений на 10 жовтня».

І Деснянський районний суду м. Чернігова від 12 грудня 2014 року, після неправомірного звільнення, поновив на посаді в. о. директора Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ярослава Рутара. 

Це ще один штрих до того, які Михайло Паньків використовує методи у своїй роботі.

Можливо в Міністерстві інфраструктури зважать і на це?

Комментарии rss
Олег Михайлович | 17.06.2015 22:14 |

Довідка: Вовк Геннадий Валерьевич, 1982 года рождения. До 2012 года фармацевт, провизор. Вовк работал на предприятиях, занимающихся реализацией медицинских препаратов – по всем местам работы имеет очень негативные отзывы в интернете, в основном по факту невыплаты заработной платы и мошенничества. С 2012 - директор департамента курьерской доставки; менее чем через месяц - заместитель директора «Укрпочты» по торговле. Трудоустроен на госпредприятие по рекомендации Оксаны Плотниковой – на тот момент генерального директора украинского государственного предприятия почтовой связи «Укрпочта”. С Геннадием Вовком Оксана Плотникова была знакома давно - в 2007—2009 годах она работала председателем правления ОАО «Биофарма», а Вовк работал там в должности ее заместителя по маркетингу. Через отделения Укрпочты Вовк организовал торговлю контрафактным алкоголем и простроченными медпрепаратами. http://ukrpochta.blogspot.com/2015/06/Gennadij-Vovk-sobralsja-vozrozhdat-korrupcionnye-shemy-na-Ukrpochte.html

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены