<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Армагеддон искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Пятница 3 декабря 2010
Сообщение прочтено 222 раз
xren2011 | 2010-12-03 16:13:30
Сообщение прочтено 180 раз
xren2011 | 2010-12-03 15:11:29

 В порнокинотеатре вдруг билетерша слышит из зала сладострастный стон:
- О-о-о-о! А-а-а-а! У-у-у-х!
Она в зал входит, сразу мужика вычислила, подходит и говорит:
- Пожалуйста, сдерживайте себя, вы же здесь не один.
- А-а, отстаньте! О-о-о-о! А-а-а-а!
- Ну ведите же себя прилично! Если от эротики каждый будет тут...
- Да отвалите вы на... О-о-о-о! А-а-а-а!
- Ах так! Ну-ка дайте сюда ваш билет! Так у вас вообще место не здесь,
а на балконе!
- Да знаю я, дура старая! Я ж только что оттуда свалился.

.....

Бритни Спирс так болела за Англию, что сломала фаллоиммитатор.

.....

Идёт игра "Что? Где? Когда?", играет команда Алексея Блинова.
Раскручивается волчок и вопрос достается Александру Друзю.
Крупье: - Господин Друзь, представьте что Вы очутились в знойной
пустыне Сахара, и Вашего коллегу Блинова в член укусила пятнистая змея.
Каковы будут ваши действия?
Проходит минута обсуждения, Друзь даёт ответ:
- В этой ситуации нужно удалить яд из раны.
- Это неполный ответ, уточните пожалуйста...
Друзь, помявшись : - Хорошо, нужно отсосать яд из раны.
- Господин Друзь, дайте мне полный и корректный ответ!!!
Друзь, краснея : - В данной ситуации нужно отсосать яд из члена
Г-на Блинова.
Крупье : - Ваш ответ понятен... А теперь послушаем правильный ответ:
Во-первых, пятнистая змея никогда не кусает выше колена,
а если у Г-на Блинова член ниже колена, то он сам сможет его отсосать.

Сообщение прочтено 398 раз
xren2011 | 2010-12-03 14:38:02

 В Днепропетровской области обнаружен источник радиации в разы превышающий излучение от реактора на чернобыльской АЭС.

 

 

Им оказалась заброшенная урановая шахта на территории которой пасли коз, искали метал да и просто гуляли. Представляете, может и с вашим домом есть что-то подобное, а вы не знаете? Smile

Сообщение прочтено 124 раз
xren2011 | 2010-12-03 13:45:25

Влада нищить українських підприємців та запрошує китайських.


Добкін запрошує до Харкова китайських підприємців і обіцяє їм різноманітні пільги.Це відбувається під час масових акцій протесту українських підприємців проти нового податкового кодексу.


23 листопада, відбулась зустріч між делегацією китайських бізнесменів, яку очолює Хе Зіян (директор бюро з питань обробки землі та меліорації Міністерства сільського господарства КНР), та головою Харківської облдержадміністрації Михайлом Добкіним.

Китайські бізнесмени вивчають можливість інвестицій до сільськогосподарської та переробної галузі на Харківщині.

Михайло Добкін вітав наміри китайської сторони щодо інвестування в переробну промисловість – «ми також зацікавлені в будівництві переробних комплексів, м`ясокомбінатів, комплексів по фасуванню птиці, м`ясобоєн, консервних заводів. Все це буде в зоні пріоритетних інтересів, там ми будемо надавати різноманітні пільги.»

Ця зустріч проходила під акомпанемент протестів представників малого та середнього бізнесу, проти прийняття нового Податкового Кодексу. Останнім часом чи не щодня під стінами Харківської облдержадміністрації проходять мітинги підприємців, таксистів, екологів під гаслами «Геть грабіжницький Податковий Кодекс!».

Але місцева влада вперто не чує голосу своїх громадян, своїх підприємців. А ось іноземні підприємці – бажані гості для місцевого керівництва. Їх запрошують, заохочують, обіцяють і дійсно таки надають суттєві пільги!

Наші вітчизняні підприємці, навіть знаходячись під постійним тиском, піддаючись державному рекету, годуючи цілу купу корупціонерів, змогли підняти сільське господарство і переробну промисловість. А якби не було корупції на державному рівні, якби влада не створювала штучних перешкод?

А запрошуючи в Україну іноземних, і особливо китайських бізнесменів, надаючи їм пільги, влада остаточно знищить наше сільське господарство і нашу переробну промисловість. Не так давно дешевий але неякісний китайський ширпотреб майже знищив вітчизняну легку промисловість – на черзі харчова індустрія?

Не слід забувати, що слідом за інвестиціями до нас прийдуть громадяни Китаю – в якості спеціалістів, менеджерів, торгових представників, членів їх сімей. Тобто відкривається канал легальної чи напівлегальної імміграції до України.

Слід зауважити, що китайські інвестиції, на відміну від інвестицій з країн Європи, не несуть з собою нові технології, а мають на меті легалізувати міграційні процеси, заснувати китайські колонії в економічно привабливих регіонах.

Азаров і Тігіпко в особі Добкіна мають надійного союзника в боротьбі проти вітчизняних підприємців – вони давлять Податковим Кодексом, а пан Добкін підтримує іноземних конкурентів.

Четверг 2 декабря 2010
Сообщение прочтено 568 раз
xren2011 | 2010-12-02 18:36:10

Невідомо, чи зможе бюджет обійтися без податкового кодексу, але Янукович без Партії Регіонів – може.

Якщо десять років тому гаслом дня було «Україна без Кучми!», то нині - «Янукович без ПР!» Навіщо вона йому, якщо в нього вже є міліція, СБУ, прокуратура і стара Конституція?

Партія Регіонів формулює, голосує і захищає податковий кодекс, а Янукович накладає вето. І всі в партії розуміють, що це вето не на кодекс, а на партію. Перед цим Янукович дає публічну вказівку прокуратурі не зважати на партійну приналежність корупціонерів, тобто грести своїх.

Майданні конспірологи кажуть: це донецькі навмисно розіграли, щоб збити хвилю народного гніву.

Весела собі гра: Азаров у лайні, Клюєв у лайні, Єфремов у ньому ж таки, і тільки Чечетов гадає, що це крем-брюле. Заразом і Тігіпко, який йшов в уряд, як захисник інтересів бізнесу, виявився душителем бізнесу, бо бізнес здатен захистити тільки Янукович.

Два слова за нашу делікатну хвилю народного гніву.

Легальні акції протесту – мов волання зґвалтованої жінки: не зрозумієш, від чого кричить – від обурення, чи від оргазму. Азаров був впевнений, що від оргазму.

Добрих людей, які взялися організовувати протестний майдан можна зрозуміти: невпорядкована публіка поштовхається з «Беркутом», поб‘є кілька машин, а на допити тягатимуть тих, хто стояв на трибуні. Тому вожді зазвичай є найкращими помічниками міліції.

Саме на допомогу громадського активу завжди сподівалися есесівці в їхній важкій і відповідальній роботі – охороні концтаборів. Купки подвижників у чорній формі вистачало на багатотисячну юрбу в‘язнів. Потрібно було лише охороняти периметр. Все інше «унтерменші» робили самі – підтримували порядок у бараках, наглядали один за одним на роботах, забезпечували безперебійне функціонування газових камер.

Отже, якщо ви справді деструктивний елемент і готуєте втечу, вам спочатку доведеться відібрати мегафон у блок-капо на трибуні, який весь час закликає зберігати спокій, не піддаватися на провокації і не перешкоджати охороні крематорія. І вже тільки по тому братися за представників печерського районного управління есесівських справ.

Замість того, щоб лякати владу, підприємці вирішили її розчулити. Вони вдалися до тактики отця Федора з «12 стільців», який не наважувався відібрати гарнітур і не міг вкрасти, тому виплакав його. Підприємці виплакали вето. Це означає, що плакати доведеться довго. Бо сміятися собі дозволяють лише люди з протилежними поведінковими стереотипами. Як кажуть у нас у Єнакієво, «лучше крякнуть братком, чем кукарекнуть пєтушком».

Потроху зливаючи Партію Регіонів, Янукович перебуває в загальному есенгівському тренді: Лукашенку не потрібна правляча партія. Медведєва правляча партія виразно обтяжує. Вона потрібна Путіну, бо він вимушений тримати на президентській посаді Медведєва.

Правляча партія потрібна олігархам, які тримають президентом Януковича. Але правляча партія – ніщо без Януковича. В цьому зерно майбутнього конфлікту.

З усіх наполеонів справжнім наполеоном є той, кого визнає наполеоном головлікар психіатричної лікарні. В політиці не так: головлікар обирається загальним таємним демократичним голосуванням наполеонів.

Отже, змістом українського життя буде протиріччя між принципами клінічної психіатрії та мареннями вітчизняної політики, хоч як би вони не були подібні.

Сообщение прочтено 1321 раз
xren2011 | 2010-12-02 17:07:56

Я так зашел и почитал кто здесь чего пишет и сделал себе такой вывод:

в 9 из 10-ти постов какая-то хрень, муть воспаленного мозга или просто тупое гониво на уровне Ржавого и Башки.

Тут, по всей видимости, в основном собираются какие-то недоделанные интеллигенты, тем у кого или способности или удачи или мозгов не хватило стать полноценным.

Особенно жалостно наблюдать некого Дядю Гарига последний из изнасилований клавиатуры которого "Я УБЬЮ ТЕБЯ, МАМА!". Это шедевр дебилоидов и что самое интересное один из самых комментируемых (его читатели чувствуют в себе родственную душу).  Видимо его жизнь сложилась особенно неудачно, потому что родить такое способен человек находящийся в постоянном депрессивном состоянии. Прошвырнувшись по остальным его "перлам", я понял, человеку нужна помощь квалифицированного психиатра.

Назад12345 | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены