<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Армагеддон искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

З наступаючим новим роком Україно!

xren2011 | 2010-12-30 18:05:10  
Сообщение прочтено 170 раз

Європейські демократи і гуманісти, які встигли побувати членами гітлер’югенду, вважають, що Україна має бути гідною Європи. Вони стверджують, ніби у нас замало демократії і свободи, що українці є європейцями тільки в географічному сенсі і їх слід “європеїзувати”.

У нас все не так - повільні темпи економічних реформ, скорочення озброєнь і навіть темпи вимирання населення. Давайте станемо європейцями і будемо вмирати ще швидше, ніж сьогодні! Давайте ще швидше!

Вам прикладів хочеться, панове читачі? Ось вам приклади: Франція співрозмірна Україні і за площею, і за населенням. У Франції 59 млн. мешканців, з них 5 млн. північноафриканців, тобто арабів. Це офіційні дані. А насправді там проживають ще зо три мільйони неофіційно. Разом 8 мільйонів. Отже, є протистояння 51 млн. французів і 8 млн. арабів. Приріст народжуваності європеоїдного населення становить 0,9%, а “магрибського” (так ще звуться північоафриканці) - 3,5%. Тож підрахуйте, через скільки років Франція стане арабською, навіть без політичного і військового тиску (а він теж можливий). Та по мені, хоч Франція буде арабською, Німеччина - турецькою, а правителька Сполученого Королівства розкішною мурзинкою. Плювати з Ейфелевої вежі, з котрої будуть молитись майбутні французькі муедзини в напрямку Мекки. А от на Україну мені, на відміну від європейських батьків демократії, не плювати.

Причина проста, як три копійки. Європа пережила три революції підряд: промислову, велику демократичну і сексуальну. А ми тільки одну - більшовицьку. І от наслідки: промислова започаткувала клас пролетаріату та його прошарок - люмпенство; демократична зробила цих нікчемних людей володарями держав та ідей, спотворила ідею Бога як Творця навколишнього світу; сексуальна - відвернула їх уже не тільки від Бога, а й від простих християнських цінностей - шлюбу, сім’ї, дітей, традицій.

Що робить звичайна європейська людина? Народжується (добре, якщо у батька з матір’ю, а не у батька з батьком) і починає думати про старість і смерть. Європейська людина їсть, спить, п’є, злягається, ходить, знову їсть і знову злягається (добре, якщо з протилежною статтю), а все думає про старість і смерть. Вона все життя працює на цей майбутній короткий відтинок, заощаджує на нього, свою молодість і середньоліття марнує на те, щоб краще жити на пенсії. Європеєць уже народжується старим. Тому його найважливіші проблеми: життя після смерті, евтаназія, ліки проти старіння, віагра тощо. От він зібрався жити, от і час настав, а життя його уже “за шеломянем єси”.

Ми повинні бути нацією молодості, навіть, якщо тобі особисто, шановний читачу, дев’яносто років. Тільки країна молодості та молода нація вистоять у боротьбі зі старінням.

Смерть дістане всіх, але старість можна обманути, якщо до неї не готуватися.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены