Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


коротко про вчора
Лялька | 2014-06-28 09:34:08
Сообщение прочтено 143 раз

1. квінтесенція казки про мого шефа звучить як "піди туди не знаю куди принеси те не знаю що". і ми це гордо називаємо "менеджмент". 

2. субординація якась дивна зі студентами-випускниками (спеціалісти) і студентами, яким ще півроку вчитись (магістри) - вчора на випускному спеціалістів облапали і ті й інші. навіть на їхні ще більш-менш тверезі голови. при цьому, звертаючись за ім'ям-по-батькові. з одного боку приємно що різниці в віці не помічають як мінімум з двома викладачками нашої кафедри (у нас, до речі, з нею і різниця в віці два місяці), а з іншого боку це страшенно дивне відчуття для жінки коли пристають хлопці на десять років молодші, та ще й свої ж студенти. а ще дивніше було коли вони пропонували палити з ними траву, робили зауваження що сигарети палити - це фу і намагались напоїти (наївні!Very Happy).

3. пообіцяли зайти на святкування на двадцять хвилин, а залишились на 6 годин. подарували "дітям" торт зі свічками. а що робити коли нас "кинули" і з усього викладацького складу кафедри нас двоє залишилось вітати випускників? а ще жаліються, що студенти не дружні. ще раз: менеджмент, ага.

4. багатьом хлопцям прийшли повістки. йти воювати ніхто не хоче, але якщо треба, то на бік сепаратистів готовий стати тільки один, але і він не за РФ, а за Україну. дивний якийсь... ну, то його справи. головне, що за Україну, а інше додумає потім.

5. а коли я запам'ятаю що я не п'ю?.. ну, або хоча б не змішую. 


Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :

Гад | 02.07.2014 22:21 | [Ссылка]

Я ще довго після інституту був "студентом"! Мушу визнати: мені то було по душі, і я і не думав позбуватися того звання. Але якось випало мені бути присутнім на забаві в студенській общазі: і нібито все було чудово, весело, як і в старі добрі часи, але... щось таки було не так! І раптом я зрозумів: студенти - це вони, не я! А я... я був ще не старшій, але і не юний...  но не студент, це точно. Гідке таке відчуття, пам'ятаю...