Авторизация
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Четверг 22 ноября 2007
yurpaco | 2007-11-22 13:44:40 дні за днями
Сообщение прочтено 715 раз
Щойно  повернувся з Парижа і зразу  їду в Кременчук.
 23- зустріч зі студентами в  універі о 16 год.
24го - автографсесія в книгарні теж о 16 год.В місті є афіші.
Про Париж напищу  потім.Сьогодні ще два записи на  телебаченні.

А в   Кременчузі  колонія ,де  мене чекає   мій Максим.Туди  ще потрапив і "хуліган Зайчик"герой моєї повісті.І ще 200 пацанів,які про мене знають і чекають.

Настроение у меня: занятое    Слушаю музыку: нема часу
Комментарии (1)  
Четверг 8 ноября 2007
yurpaco | 2007-11-08 12:35:09 без темы
Сообщение прочтено 1346 раз

Мистецьке об’єднання «Остання барикада» повідомляє про свої найближчі літературно-музичні фестивалі:

9-10 листопада-місто Луцьк. Літературно-музичний фестиваль «Луцька барикада»

7-8 грудня –місто Харків. Другий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Харківська барикада»...
Читать

Комментарии (2)  
Вторник 6 ноября 2007
yurpaco | 2007-11-06 17:56:59 дні за днями
Сообщение прочтено 1329 раз
 Я намагаюсь триматись в стороні від політичних розборок,В революцію своє зробив а ці   нинішні політичні \"междусобойчики\" мені бридкі ,бо чимдалі всі виглядають однаково.
 Але коли відбувається якесь подонство на рівному місці ,то вже не лишишся в стороні.
 Я думаю ім\"я \"гаспадіна Чєрнавєцкава\", який на на сьогодні  волеюздлї долі лишиться у пам\"яті нащадків  просто  проклятим.Один за  за одним скандали довкола продажі київської землі і забудов кожного вільного майжанчика чи заленого парку вже стали простро традиціцєю.
   Але коли йдеться про викидання з Хрещатика книгарень як \"Планета\" і зараз \"Знання\" лишатися байдужим просто не можна.У всьому світі книгарні прикрашають столичні центри.
   Подивіться на Париж.Десяток книгарень працюють у столиці  до ночі,аби людина йдучи на прогулянку ввечері ,зайшла до книгарні і книжку придбала і  занурилась у  світ культури.А в нас на місці  зниклих осередків культури з\"являються  іноземні салони-магазини з дорогою косметикою і жіночим вбранням тощо.
 За  місце в центрі іноземна фірма платить великі гроші.Це нинішнього київсьогоголову  якраз і  цікавить.І тільки.Та він же банкір,нащо йому стільки грошей? На той світ усе не забере!
Думаю столичний мер не читав жодного українського письменника ,якщо взагалі в останні роки що-небудь читав.
 Його обличчя втомленого наркомана ,який часом двох слів не може зв\"язати всклад на прес-конференції( це видно на екранах телевізорів) , але  вперто гне  свою  антикультурну  лінію , саме  свідчить не тільки про байдужість до будь-яких виявів культури а й просто брак душі у цієї  особи,якихось справді людських почуттів.
 Процес знищення  культурних установ у Києві,викидання їх з традиційних   осередків ,де вони існували вдже понад  півстоліття продовжується незупинно.Так знищується видавництво \"Дніпро\" біля Золотих воріт на Володимирській,історичний будинок,в якому бували  всі класики української  літератури 20го століття ,про що свідчать меморіальні дошки ,видавництво \"Мистецтво\" і так далі.

Завтра 0 13 годині  письменники і діячі  культури збираються у поки що все ще існуючій книгарні \"Знання\" на Хрещатику ,щоби створити імпровізований мітинг-літературну акцію з читанням поезій.

О 15-й годині в \"Купідоні\" буде прес-конференція діячів культури також присвячена цим та аналогічним питанням.
Я буду на обох акціях. 

А це мої пацани з Прилуцької колонії


Настроение у меня: возбужденное    Слушаю музыку: кантрі
Комментарии (5)  
Суббота 3 ноября 2007
yurpaco | 2007-11-03 09:25:37 дні за днями
Сообщение прочтено 1782 раз
     8-9 листопада у Києві буде проходити черговий книжковий ярмарок \"Медвін\" і 8го листопада  я буду з 12ї години по 13-ту ь там  на стенді видавництва \"Фоліо\" підписувати  куповані відвідувачами  свої книжки.Це тепер називається автограф-сесія.Так що прошу ,хто хоче зі мною побачитись,приходьте в Інститут фізкультури (метро\"Республіканський стадіон)   Медвін традиційно там.

  Одразу після того я виїжджаю машиною до Луцька. Бо там 9-10 листопада ОлесьДоній  з мистецьким об\"єднанням \"Остання барикада\" проводитть перший на Волині літературно-музичний фестиваль \"Луцька барикада\".Я маю на ньому кілька виступів.Крім мене будуть ще Сергій Жадан,Сашко Ірванець і ще багато інших поетів.А  поза всім я виріс в Луцьку,там  є моя батьківська хата,школа №1,яку я закінчив ,і там поховані батьки. дід з бабою і брат.Так що поза  фестивалем я до рідної хати і на цвинтар.

Я й так збирався відвідати рідне місто (хоч я народився в Кременці на Тернопільщині) бо  попри все  я дуже люблю Луцьк.А тут  ще така нагода.

Настроение у меня: задумчивое    Слушаю музыку: джаз
Комментарии (4)  
Пятница 2 ноября 2007
yurpaco | 2007-11-02 12:35:22 без темы
Сообщение прочтено 675 раз

Зранку сиджу над творами своїх вихованців з Прилуцької колонії.Оце зробив перерву.
Звичайно ,такі  таланти як отой мій Максим нечасто зустрічаються.Але  прості наївні,часто примітивні слова про мамуі і  свободлу зворушують.Оце моє досягнення - в мене півзони вірші пише, такі  пацани,що ща інших обставин  ніколи  б у житті  і не подумали щось писати.І от тиснуть із себе якісь поетичні слова - і  нехай  хоч би в цю мить,але душа цього  хлопця тягнеться до світла.Я спробую щось тут вмістити з таких творів наступного разу.


Комментарии (1)  
Четверг 1 ноября 2007
yurpaco | 2007-11-01 12:43:06 дні за днями
Сообщение прочтено 1746 раз
       Я в колонію  їзджу багато років так що знайти мене з конкретними пропозиціями ніколи не пізно.До Кременчуга збираюсь 17-18 листопада .Подзвоню перед  тим обов"язково.
   Вчора на телеканалі "сіті" мав  розмову про малоліток ,бо приїхали голландці і привезт програму і  нібито гроші на неї. Я сказав ,що не треба нас вчити жити ,краще допо можіть матеріально.Голландці приїжджали минулого року ,наобіцяли купу всього - і по цей день.А зараз знов з програмою приїхали,яку  випробували на десятьох своїх пацанах.І семінар для наших виховників пропонують.Та в нас є такі практичні працівники,що тим голландцям і не снилось.Я був у кількох західних країнах в установах для малоліток.Що тут говоритим - рівень життя  в країні все і визначає.А в на передовсім треба у школах ПТУ запровадити і  працевлаштування після 9ти класів забезпечити - от і вся головна програма по зменшенню  підліткової злочинності.

Настроение у меня: занятое    Слушаю музыку: Ерік Клептон
Комментарии (4)  
yurpaco | 2007-11-01 11:11:40 дні за днями
Сообщение прочтено 701 раз
Вчора на телебаченні(Сіті) спитали мене,що я думаю про голландців ,які приїхали з програмами виховання  кримінальни підлітків і влаштували для  працівників колоній семінар.Я сказав - не треба нас вчити жити,краще допоможіть матеріально.А то вони минулого року приїжджали в нашу Прилуцьку колонію,наобіцяли золоті гори, потім писали листи з обіцянками  фінансової допомоги ,і минув рік - з нічим.У нас практичні працівники   працюють з таким контингентом,що ще б і тих голландців навчили дечому.Може там є  і щось корисне ,але ж фінансові можливості різні.От їм уряд  дає гроші,вони розробляють проекти на десятьох пацанах у комфортних  голандських тюрмах( я бував  у виправних закладах для малоліток у кількох західних країнах) і  приїжджають нас вчити.При цьому і самі непогано заробляють на цих розробках.

Настроение у меня: занятое    Слушаю музыку: Майлс Девіс
Среда 31 октября 2007
yurpaco | 2007-10-31 23:54:05 дні за днями
Сообщение прочтено 1014 раз
Якщо хтось хоче мені допомогти,а точніше пацанам у колонії,зберіть чоловічу одежу вживану,бо є у кожного таке,що і сам не носить і лежить невідомо скідьки,а особливло т реба взуття і зараз  холоднішає - теплішу одежу,светри .
Мене знайти легко - в Купідоні лишіть на моє ім"я записку (в барі) з телефоном і конкретними пропозиціями -  домовимось і зустрінемосью
Щодо одежі -  хлопці в колонії ті самі,що на вулиці ,вони  зовсім лахміття не вдягнуть ,крще  мерзнути будуть.Це підлітки,яким і в колонії хочеться виглядати не зовсім чуханами. Ті ,що заслужили  мою увагу просять часом дезодорант ао крем  для обличчя ,коли починають голитисяюВони живуть і хочуть вийти і виглядати на свободі добре.всі хочуть на волю а  в колнії вони тимчасово..
Такі справи.

Настроение у меня: задумчивое    Слушаю музыку: doors
Комментарии (3)  
yurpaco | 2007-10-31 11:10:05 дні за днями
Сообщение прочтено 823 раз

     В колишньому СРСР не було родини ,в якій би хтось не "сидів".В Західній Україні це 100 %.Мій тато  сидів коло трьох років у Лукянівській тюрмі, бо був аспірантом Миколи Зерова та ще й головою студентського Гуртка Культури Українського Слова(ГУКУС),рік в одиночці.
     Мій дядько і його син  після німецького полону,повернувшись, відбули по 5років у Воркуті в таборах.
     В тюрмах і колоніях ,як і на вулицях мимохідці- хтось добрий ,а хтось сволота.
      Пацани ,що тікають з   дому,діляться на дві групи.Одні тікають(таких значно більше0 від п"янки,розпусти ,наркоманії і побоїв від батьків щоденно і ні за що.
             А  є такі ,що шукають пригод(особливо по теплу,бо в холодну пору самі зголошуються у притулок), на волі.Нема опіки батьків,нема школи,є лиш пошук задоволень ,та ще  й тих ,про які говорять лиш у дорослому світі. П тут  - сам собі господар.
    Бездумність,брак виховання і державної опіки над дітьми  творить це.
Нагодувати бездомного пацана,дати якусь одежину - Божа справа.А гроші  давати -НІ! Бо невідомо ,як він їх використає!
 Це інший світ ,інший вимір буття,але цей світ існує поряд з нами і коли ми намагаємось вдавати ,що його нема ,або заперечувати його існування ,він може часом жорстоко нагадувати про себе.

     Сьогодні  увечері на 930  йду на телеканал "Сіті"( мені страшно не подабається назва - яке ми відношення маємо до англійської мови, - хоч канал  зараз вже непоганий)  короткий виступ наживо перед програмою про дітей вулиці.
  І сьогодні  ж якраз на вечір  до мене збираються після конференції ук Департаменті в гості начальник Прилуцької колонії,його зам по виховній рооботі і зам по виховній роботі з Кременчужської колонії.Мабуть,якщо затримаються,візьму їх просто на телебачення.

А завтра зранку фотосесія для журналу "Публичные люди".
Тут навпаки - про еротику в моїй творчості.Я  перечитав сьогодні інтерв"ю(  номер буде в грудні) ,трохи пмопаравив ,але ,здається ,непогано.


 Ну і  зараз вже засів за "Озерний вітер" і тепер на кілька тижнів  у голові будуть  фольклорні персонажі.Телевізор не дивлюсь. Хіба що "24  години" - новини!
Якщо щось станетьсґя цікаве - поідомлять,тоді подивлюсь.Головне є в інетернеті.Швидко і можеш вибрати,що тебе цікавить.

А  в Кременчужській колонії крім мого "хрещеника" Максима  зараз появився  ще  Вадик ,прототип  героя моєї повісті "Хуліган Зайчик" Вже мені вітання передавав через  керівників колонії ,з якими я зв"язувався.Там такаий характер - вогонь.Але чи вдасться далі його направити , куди  треба...  Не відомо .Побачимо.От маю ще нові клопоти.Хоч я до них звик.


Настроение у меня: занятое    Слушаю музыку: джаз
Комментарии (1)  
Вторник 30 октября 2007
yurpaco | 2007-10-30 12:11:42 дні за днями
Сообщение прочтено 1034 раз
         В суботу і неділю був у Прилуцькій колонії.в міжчасі зв"язався з Кременчужською.Домовився  там на другу половину листопада,бо поки що їхній Начальник колонії у відпустці .А без нього в такі гості менш цікаво  їхати.
        А в Прилуках все як завжди.Зробитв мені один пацан обкладинку для наступного номера "Горизонта".Назбиралась за два дні товста пака віршів і життєписів.Один київський  хлопчак(мобілки крав,з Ленінградської площі) подав навіть дуже пристійні вірші.Я його питаю -а в моєї доньки це не ти часом мобілку украв? Та ні-і-і-і! Це в мене такі зонівські жарти.Ясвідомий тоо,шо вони  чинили злочинні дії,і тому з ними не надто панькаюсь.Але водночс я свідомий того, яке домашн багно стоїть за їхніми 15-16 роками.От і в цього - батько помер,а мама спилась і.. "нижче плінтуса".Яка самосвідолмість у пацана ,в якого мама п"яниця і проститутка ?
  Але я їх жалію і вони мене люблять і  часто приносять мені зі своїх посилок з дому якісь цукерки і маккофе .Я кажу - я зі свободи,а тобі тут  потрібніше.А пацан - дядя  Юра ,це ж від мене!
І тепер я  завжди беру ті карамельки і вони мене теж гріють.
    Там ,де я завжди ночую  при зоні  було тієї ночі холодно і я пішов ночувати в  зону.Там є  біля прохідної кілька кімнат,куди можуть раз на три місяці  можуть приїхати мами чи прямі родичі і перебути  з пацаном три дні разом.(якщо пацан того заслуговує.
     От я сплю ,і вранці стук у двері.Я розплющую очі.Заходить такий собі Ваня,який регулярно   вірші пише в журнал .А  в нього між іншим  синові 3 роки ,а йому  - 18.Приносить чашку гарячої кави і якісь там печива і ще щось.Це вам,дядя Юра,сніданок.Він тут з мамою,почув увечері мій голос і вранці  приніс такий сніданок.Зворушливо.
  Повернувс я до Києва і телефонував різним мамам у різні міста ,щоб приїхали 4 листопала,бо це раз на три місяці проводиться ,так звана батьківська конференція,
- батьків запускають у зону зранку до 15 год.А кращі пацани,кому вже  недалеко до свободи дістають право вийти з мамою на кілька годин в місто.
   Мій помічник Женя мало не плакав ,йому дозволили б вийти,але мама не має грошей,аби приїхати - треба на дорогу 60 гривень,а ще вдома вітчим  важко хворий.Просив мене Женя ,щоб я домовився з керівництвом і наступного разу його випустили в місто зі мною.Я спитаю у начальника колонії - якщо дозволять,то виведу пацана а місто в якусь кав"ярню чи ще ось таке.
 Розбалакався  вчора майже випадково з одним оператором( у нього своя професійна кінокамера),він зробив мені подарунок -  відеозапис з мого з "Вогнями великого міста" концерту на початку вересня в Молодому театрі на Прорізній.
  Він зробив непоганий фільм з того концерту,і я йому запропонував працювати зі мною над новим документальним кіно "Асфальтові джунглі".Я хочу взяти того  пацана ,якого я з притулку водив у Маск-.Дональдс  на роль оповідача,і щоб він на різних ничках домовився з босотою,яка ще бомжує і  ми познімали їх вживо ,без понтів,отак майже по-товариськи .А він би це коментував.Ну,може б і  я трохи.
Оператор загорівся темою.Я думаю ,що хтось на це гроші дасть.А  тепер треба готувати матеріал на  ничках і так далі.
Сьогодні піду в притулок ,відвезу відеомагнітофон з касетами( одна симпатична юристка з 1+1 віддала це для притулку),  і подивлюсь на цю дітвору вже очима кіношника - кого можна зняти,щоби щось толково говорив.

Комментарии (3)  
Назад123Вперед | Указать страницу