Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Вторник 23 октября 2007
yurpaco | 2007-10-23 22:25:52 дні за днями
Сообщение прочтено 1690 раз
Сьогодні отримав листа від свого \"тюремного  хрещеника\" Максима,їх цілою групою перевели з Маріуполя в Кременчук.Для мене краще це вчетверо ближче,якщо їхати.Ну і для нього теж.
Але в листі знову прохання - і кросовки треба ,і светр ,і мило, і шкарпетки  і щосьїсти.І головне - приїдьте до мене на свіданку ,я так за вами скучив,я сумую і так далі. Я розумію - я єдина  людина з волі ,яка його підтримує   зараз.Мама не пише вже півроку,шизофренічна двірничка ,батька нема.Нікому він не потрібний.І скільки таких дітей.І всім же не допоможу.А шкода.І не знаю ,який  Максим буде ,коли вийде.Але  зараз я його жалію і люблю такого ,який він є .Ще рік йому сидіти.Допомагатиму.Хочу вірити -  хоч часами трохи сумніваюсь.Всяке вже бачив.Але якби вдалося його витягти  остаточно з бруду - я був би просто щасливий.
  Поки що пошлю дещо  посилками,а пізніше поїду.Я в Кременчуцькій малолітці ще не був.Не раз запрошували.Але от є  причина.
 На виставці художника і  громадського діяча( до речі він допомагає мені ,дістаючи різні  речі для колонії,зокрема три компютери  дістав від благодійників з Італії і  так далі) Стефана Арпада Мадьяра(родом із Чопа) в Київській Лаврі я випадково познайомився з  помічницею  Юлі Тимошенко,яка якраз завідує відділом роботи з молоддю і особливо із  засудженими.Ну ,геть мій профіль.Побачимося  днями - може дадуть грошей на другу серію фільму \"Зона особливої уваги\" , бо все готово і сценарій прийнятий на 1+1 ,але цього року грошей не дають.Не комерційний фільм - кажуть.Що тут коментувати? А я хочу ще дівчат зняти .є одна дівчача колонія в Мелітополі.
А поза тим  їду до зубного,до художника в журнал Форум,і так день минає,Я не встиг сьогодні в басейн,і за це на себе злий - погана організація ,завтра  зберусь зранку в басейн , і буде новий день.


 

Комментарии (5)  
Четверг 18 октября 2007
yurpaco | 2007-10-18 23:53:01 без темы
Сообщение прочтено 5033 раз

    Я  так довго не міг собі дати раду з тим,як увійти в цей блог,
що вже за був ,що хотів розповісти тим,хто буде це читати.
  Може це менше знають.  Крім того,що я письменник , упродовж  вже загалом понал 15 років я опікуюсь колонією для малолітніз правопорушникіцв у Прилуках.А  під час зйомок документального фільму "Зона особливої уваги"( проблеми підліткової злочинності ,про які вони смі розповідають."студія 1+1"2007.Я автор проекту і сценарію) я потрапив ще і в Київський міський притулок для дітей-бродяг і от тепер ще й до них  появляюсь час від часу.Уявляєте - батько помер, а мама загуляла і запила так ,що старщий(9 років) узява меншого(6 років)  за руку і вони пішли з дому світ за очі. Тепер старшому 15, він у притулку ,а менший в інтернаті.Старший є на моїх фотках. Але я його не показую.В мене є книжка "Хулігани" переважно про Троєщинську босоту.Я тепер і в " малолітньому народі " популярний дядя Юра не тільки в зона і тюрмах.
 Ніколи не збирався цим займатися , а от приїхав колись написати матеріал про малолітню зону  в газету - щойно дозволили туди жкрналвстам їздити.Я розповідав  трохи про свої мандри і пригоди ,ну і   пацани там  так за мене вчепились - приїдьте  ще ,ми будемо вас чекати.Приїхав ще.Зробив  спочатку самвиддавівський альманах з їхніх творів ,а тепер  видаю вже там  журнал "Горизонт" ,коли знаходжу спонсорів.
 А в притулку я зробив з їхніх творів комп"ютерну газету.
От завтра туди поїду - поробив їм фотки, чекають.А тут із Прилуцької зони прийшов лист від мого головного помічника по журналу(17 років) - черевики порвались і куртку чорну треба.Я вже назбирав одежі вживаної на наступну поїздку, а от із взуттям завжди  проблема.В крайньому випадку поїду на секонд-хенд на Чернігівську.
Навіщо я це роблю усе? Не знаю.Це моя карма.Мене Бог послав  на таке.Я от почуваю,що повинен це робити,от так і живу.
 А поза тим написав для "Форуму " статтю про ЧеГевару( я в Аргентині зустрічався з його братами,нареченою,однокласниками) - в листопаді буде.А на грудень туди ж-статтю про любов,секс та інші задоволення.
 Писати про кримінальних підлітків зараз не хочеться,поки що в романтичних  тонах пишу.Але матеріалу  про таку пацанву  хоч відбавляй .І сумного і страшного.Зумисно не вигадаєш.
До цього черга прийде теж. Але не зараз.
Я взагалі пишу тільки правду,Життя достатньо яскраве,навіщо вигадувати.От проникнути у факт - це непросто,але того ,що підказує саме життя, не вигадаєш ніколи.Як  от у тій моїй книжці про хуліганів.Може не подобатись,бо жорстка книжка і може шокувати цнотливих,але все  там правда.Нема жодного вигаданого епізоду.
Ну , от для початку.


Комментарии (17)  
Назад123 | Указать страницу