Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


дні за днями
yurpaco | 2007-10-30 12:11:42
Сообщение прочтено 1040 раз

         В суботу і неділю був у Прилуцькій колонії.в міжчасі зв"язався з Кременчужською.Домовився  там на другу половину листопада,бо поки що їхній Начальник колонії у відпустці .А без нього в такі гості менш цікаво  їхати.
        А в Прилуках все як завжди.Зробитв мені один пацан обкладинку для наступного номера "Горизонта".Назбиралась за два дні товста пака віршів і життєписів.Один київський  хлопчак(мобілки крав,з Ленінградської площі) подав навіть дуже пристійні вірші.Я його питаю -а в моєї доньки це не ти часом мобілку украв? Та ні-і-і-і! Це в мене такі зонівські жарти.Ясвідомий тоо,шо вони  чинили злочинні дії,і тому з ними не надто панькаюсь.Але водночс я свідомий того, яке домашн багно стоїть за їхніми 15-16 роками.От і в цього - батько помер,а мама спилась і.. "нижче плінтуса".Яка самосвідолмість у пацана ,в якого мама п"яниця і проститутка ?
  Але я їх жалію і вони мене люблять і  часто приносять мені зі своїх посилок з дому якісь цукерки і маккофе .Я кажу - я зі свободи,а тобі тут  потрібніше.А пацан - дядя  Юра ,це ж від мене!
І тепер я  завжди беру ті карамельки і вони мене теж гріють.
    Там ,де я завжди ночую  при зоні  було тієї ночі холодно і я пішов ночувати в  зону.Там є  біля прохідної кілька кімнат,куди можуть раз на три місяці  можуть приїхати мами чи прямі родичі і перебути  з пацаном три дні разом.(якщо пацан того заслуговує.
     От я сплю ,і вранці стук у двері.Я розплющую очі.Заходить такий собі Ваня,який регулярно   вірші пише в журнал .А  в нього між іншим  синові 3 роки ,а йому  - 18.Приносить чашку гарячої кави і якісь там печива і ще щось.Це вам,дядя Юра,сніданок.Він тут з мамою,почув увечері мій голос і вранці  приніс такий сніданок.Зворушливо.
  Повернувс я до Києва і телефонував різним мамам у різні міста ,щоб приїхали 4 листопала,бо це раз на три місяці проводиться ,так звана батьківська конференція,
- батьків запускають у зону зранку до 15 год.А кращі пацани,кому вже  недалеко до свободи дістають право вийти з мамою на кілька годин в місто.
   Мій помічник Женя мало не плакав ,йому дозволили б вийти,але мама не має грошей,аби приїхати - треба на дорогу 60 гривень,а ще вдома вітчим  важко хворий.Просив мене Женя ,щоб я домовився з керівництвом і наступного разу його випустили в місто зі мною.Я спитаю у начальника колонії - якщо дозволять,то виведу пацана а місто в якусь кав"ярню чи ще ось таке.
 Розбалакався  вчора майже випадково з одним оператором( у нього своя професійна кінокамера),він зробив мені подарунок -  відеозапис з мого з "Вогнями великого міста" концерту на початку вересня в Молодому театрі на Прорізній.
  Він зробив непоганий фільм з того концерту,і я йому запропонував працювати зі мною над новим документальним кіно "Асфальтові джунглі".Я хочу взяти того  пацана ,якого я з притулку водив у Маск-.Дональдс  на роль оповідача,і щоб він на різних ничках домовився з босотою,яка ще бомжує і  ми познімали їх вживо ,без понтів,отак майже по-товариськи .А він би це коментував.Ну,може б і  я трохи.
Оператор загорівся темою.Я думаю ,що хтось на це гроші дасть.А  тепер треба готувати матеріал на  ничках і так далі.
Сьогодні піду в притулок ,відвезу відеомагнітофон з касетами( одна симпатична юристка з 1+1 віддала це для притулку),  і подивлюсь на цю дітвору вже очима кіношника - кого можна зняти,щоби щось толково говорив.

Комментарии RSS :

motan | 30.10.2007 13:28 | [Ссылка]

Чогось я трохи побоююсь людей з зони. Мабуть то стереотипи?..
Скажіть, а що можна зробити для тих хлопців, що бомжують? Чи їм не потрібно, щоб їм допомагали?


sports | 30.10.2007 22:00 | [Ссылка]

Тема цікава, але зона то інший світ ..

shamji | 02.10.2009 14:38 | [Ссылка]

GLAMstyle.biz — уникальный Интернет магазин одежды, обуви и аксессуаров

GLAMstyle.biz — лучший посредник в приобретении товаров из Интернет-магазинов Италии, Франции, Англии, США, Канады, Китая.

Нет времени на полноценный шоппинг? Устали от того, что в Украине нет представительств ваших любимых марок? Вам не нравятся неоправданно завышенные цены в украинских магазинах? Не можете найти одежду, подчёркивающую Вашу индивидуальность? Надоело, что никогда нет в наличии нужного Вам размера обуви? Мы поможем Вам решить все эти проблемы!

Покупать модную одежду из США и стильные аксессуары при помощи сети Интернет просто, удобно и выгодно. В нашем Интернет-магазине одежды Европы и США вы можете приобрести европейскую одежду, чтобы пополнить свой гардероб. Мы предлагаем только модную мужскую и женскую одежду из Европы. Нашим Интернет магазином европецской одежды очень удобно пользоваться, а главными преимуществами являются широкий ассортимент и доступные цены.

У нас представлена одежда, обувь и аксессуары только известных европейских и американских марок, таких как Armani, D&G, Gucci, Diesel, Prada... А также Lacoste, Guess, Levis, Burberry, Rocawear, Timberland, G-Unit и многие другие. С нашей помощью вам доступны для выбора тысячи моделей обуви, в том числе Nike и Adidas, а также десятки тысяч моделей одежды, отвечающей самым привередливым вкусам. Ассортимент пополняется новыми моделями ежедневно.

Одежда

В магазине GLAMstyle.biz представлен каталог одежды не только на все случаи жизни. Вы собираетесь в ночной клуб или на гламурную тусовку. А что в этом самое главное? Что бы на тебя обращали внимание. И в этом мы готовы помочь, предоставив большую коллекцию эксклюзивной стильной одежды. Одевайся в современные бренды, выгляди на все 100 и 1%, ведь у тебя есть компьютер с выходом во всемирную паутину и ты имеешь возможность заказать настоящее качество и стиль через интернет.

Наш ассортимент представлен широким выбором верхней одежды, в которой Вам будет тепло и уютно. В любое время года здесь Вы найдёте богатый выбор осенне-весенней и летней одежды для мужчин и женщин, которые следят за модой и любят хорошо выглядеть. Все необходимые элементы гардероба, начиная от брюк и юбок и заканчивая майками и свитерами, вы найдете именно здесь. Купить одежду в нашем Интернет-магазине очень легко. Выберите вещь и подходящий вам размер, добавьте её в корзину и оформите заказ.

Следите за модными тенденциями, одеваетесь по моде, любите гламур и роскошный стиль жизни? Все направления и мода 2009 года. На подиумах в Париже, Милане и Нью Йорке кутюрье уже представили