Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


дні за днями
yurpaco | 2007-10-31 11:10:05
Сообщение прочтено 826 раз

     В колишньому СРСР не було родини ,в якій би хтось не "сидів".В Західній Україні це 100 %.Мій тато  сидів коло трьох років у Лукянівській тюрмі, бо був аспірантом Миколи Зерова та ще й головою студентського Гуртка Культури Українського Слова(ГУКУС),рік в одиночці.
     Мій дядько і його син  після німецького полону,повернувшись, відбули по 5років у Воркуті в таборах.
     В тюрмах і колоніях ,як і на вулицях мимохідці- хтось добрий ,а хтось сволота.
      Пацани ,що тікають з   дому,діляться на дві групи.Одні тікають(таких значно більше0 від п"янки,розпусти ,наркоманії і побоїв від батьків щоденно і ні за що.
             А  є такі ,що шукають пригод(особливо по теплу,бо в холодну пору самі зголошуються у притулок), на волі.Нема опіки батьків,нема школи,є лиш пошук задоволень ,та ще  й тих ,про які говорять лиш у дорослому світі. П тут  - сам собі господар.
    Бездумність,брак виховання і державної опіки над дітьми  творить це.
Нагодувати бездомного пацана,дати якусь одежину - Божа справа.А гроші  давати -НІ! Бо невідомо ,як він їх використає!
 Це інший світ ,інший вимір буття,але цей світ існує поряд з нами і коли ми намагаємось вдавати ,що його нема ,або заперечувати його існування ,він може часом жорстоко нагадувати про себе.

     Сьогодні  увечері на 930  йду на телеканал "Сіті"( мені страшно не подабається назва - яке ми відношення маємо до англійської мови, - хоч канал  зараз вже непоганий)  короткий виступ наживо перед програмою про дітей вулиці.
  І сьогодні  ж якраз на вечір  до мене збираються після конференції ук Департаменті в гості начальник Прилуцької колонії,його зам по виховній рооботі і зам по виховній роботі з Кременчужської колонії.Мабуть,якщо затримаються,візьму їх просто на телебачення.

А завтра зранку фотосесія для журналу "Публичные люди".
Тут навпаки - про еротику в моїй творчості.Я  перечитав сьогодні інтерв"ю(  номер буде в грудні) ,трохи пмопаравив ,але ,здається ,непогано.


 Ну і  зараз вже засів за "Озерний вітер" і тепер на кілька тижнів  у голові будуть  фольклорні персонажі.Телевізор не дивлюсь. Хіба що "24  години" - новини!
Якщо щось станетьсґя цікаве - поідомлять,тоді подивлюсь.Головне є в інетернеті.Швидко і можеш вибрати,що тебе цікавить.

А  в Кременчужській колонії крім мого "хрещеника" Максима  зараз появився  ще  Вадик ,прототип  героя моєї повісті "Хуліган Зайчик" Вже мені вітання передавав через  керівників колонії ,з якими я зв"язувався.Там такаий характер - вогонь.Але чи вдасться далі його направити , куди  треба...  Не відомо .Побачимо.От маю ще нові клопоти.Хоч я до них звик.


Настроение у меня: занятое    Слушаю музыку: джаз
Комментарии RSS :

rem | 31.10.2007 23:30 | [Ссылка]

Юрко, як до тебе можна приєднатися? Може, якось допомогти? Маю на увазі твої клопоти щодо хлопців, які перебувають у колонії...
У Купідоні я буваю часто;) мене не важко знайти:)