Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Полезные ссылки
Фотки Парижа


дні за днями
yurpaco | 2007-11-06 17:56:59
Сообщение прочтено 1331 раз

 Я намагаюсь триматись в стороні від політичних розборок,В революцію своє зробив а ці   нинішні політичні \"междусобойчики\" мені бридкі ,бо чимдалі всі виглядають однаково.
 Але коли відбувається якесь подонство на рівному місці ,то вже не лишишся в стороні.
 Я думаю ім\"я \"гаспадіна Чєрнавєцкава\", який на на сьогодні  волеюздлї долі лишиться у пам\"яті нащадків  просто  проклятим.Один за  за одним скандали довкола продажі київської землі і забудов кожного вільного майжанчика чи заленого парку вже стали простро традиціцєю.
   Але коли йдеться про викидання з Хрещатика книгарень як \"Планета\" і зараз \"Знання\" лишатися байдужим просто не можна.У всьому світі книгарні прикрашають столичні центри.
   Подивіться на Париж.Десяток книгарень працюють у столиці  до ночі,аби людина йдучи на прогулянку ввечері ,зайшла до книгарні і книжку придбала і  занурилась у  світ культури.А в нас на місці  зниклих осередків культури з\"являються  іноземні салони-магазини з дорогою косметикою і жіночим вбранням тощо.
 За  місце в центрі іноземна фірма платить великі гроші.Це нинішнього київсьогоголову  якраз і  цікавить.І тільки.Та він же банкір,нащо йому стільки грошей? На той світ усе не забере!
Думаю столичний мер не читав жодного українського письменника ,якщо взагалі в останні роки що-небудь читав.
 Його обличчя втомленого наркомана ,який часом двох слів не може зв\"язати всклад на прес-конференції( це видно на екранах телевізорів) , але  вперто гне  свою  антикультурну  лінію , саме  свідчить не тільки про байдужість до будь-яких виявів культури а й просто брак душі у цієї  особи,якихось справді людських почуттів.
 Процес знищення  культурних установ у Києві,викидання їх з традиційних   осередків ,де вони існували вдже понад  півстоліття продовжується незупинно.Так знищується видавництво \"Дніпро\" біля Золотих воріт на Володимирській,історичний будинок,в якому бували  всі класики української  літератури 20го століття ,про що свідчать меморіальні дошки ,видавництво \"Мистецтво\" і так далі.

Завтра 0 13 годині  письменники і діячі  культури збираються у поки що все ще існуючій книгарні \"Знання\" на Хрещатику ,щоби створити імпровізований мітинг-літературну акцію з читанням поезій.

О 15-й годині в \"Купідоні\" буде прес-конференція діячів культури також присвячена цим та аналогічним питанням.
Я буду на обох акціях. 

А це мої пацани з Прилуцької колонії


Настроение у меня: возбужденное    Слушаю музыку: кантрі
Комментарии RSS :

sports | 06.11.2007 19:33 | [Ссылка]

Так дійсно ганебне явище, зважаючи на те що українська книга поступово знаходить свого читача


spark13 | 07.11.2007 09:42 | [Ссылка]

Дякую, що відгукнулися і стали на захист "Знання"

Єдиний книжковий магазин, куди моя молодша дочка сама тягне мене за руку. Років п'ять досить безуспішно намагався привчити її читати щось поза межами шкільної програми. І лише полиця в лівому дальньому закутку "Знання", де зібрано дитячу літературу саме для її віку, настільки її вразила, що вона, схоже, вирішила перечитати її всю.

На акцію обов'язково прийду.


Иришкин | 16.11.2007 11:13 | [Ссылка]

ну і ну) 
 мене фотка вразила


dganny | 20.11.2007 19:03 | [Ссылка]

з книгарнями біда не лише у Києві
ми, молодь, тупієм, оскільки звідусіль на нас виливається така купа бруду навпіл і непотребом, що мозок просто вимикається!
а хочеться гарного і світлого...

shamji | 02.10.2009 14:39 | [Ссылка]

GLAMstyle.biz — уникальный Интернет магазин одежды, обуви и аксессуаров

GLAMstyle.biz — лучший посредник в приобретении товаров из Интернет-магазинов Италии, Франции, Англии, США, Канады, Китая.

Нет времени на полноценный шоппинг? Устали от того, что в Украине нет представительств ваших любимых марок? Вам не нравятся неоправданно завышенные цены в украинских магазинах? Не можете найти одежду, подчёркивающую Вашу индивидуальность? Надоело, что никогда нет в наличии нужного Вам размера обуви? Мы поможем Вам решить все эти проблемы!

Покупать модную одежду из США и стильные аксессуары при помощи сети Интернет просто, удобно и выгодно. В нашем Интернет-магазине одежды Европы и США вы можете приобрести европейскую одежду, чтобы пополнить свой гардероб. Мы предлагаем только модную мужскую и женскую одежду из Европы. Нашим Интернет магазином европецской одежды очень удобно пользоваться, а главными преимуществами являются широкий ассортимент и доступные цены.

У нас представлена одежда, обувь и аксессуары только известных европейских и американских марок, таких как Armani, D&G, Gucci, Diesel, Prada... А также Lacoste, Guess, Levis, Burberry, Rocawear, Timberland, G-Unit и многие другие. С нашей помощью вам доступны для выбора тысячи моделей обуви, в том числе Nike и Adidas, а также десятки тысяч моделей одежды, отвечающей самым привередливым вкусам. Ассортимент пополняется новыми моделями ежедневно.

Одежда

В магазине GLAMstyle.biz представлен каталог одежды не только на все случаи жизни. Вы собираетесь в ночной клуб или на гламурную тусовку. А что в этом самое главное? Что бы на тебя обращали внимание. И в этом мы готовы помочь, предоставив большую коллекцию эксклюзивной стильной одежды. Одевайся в современные бренды, выгляди на все 100 и 1%, ведь у тебя есть компьютер с выходом во всемирную паутину и ты имеешь возможность заказать настоящее качество и стиль через интернет.

Наш ассортимент представлен широким выбором верхней одежды, в которой Вам будет тепло и уютно. В любое время года здесь Вы найдёте богатый выбор осенне-весенней и летней одежды для мужчин и женщин, которые следят за модой и любят хорошо выглядеть. Все необходимые элементы гардероба, начиная от брюк и юбок и заканчивая майками и свитерами, вы найдете именно здесь. Купить одежду в нашем Интернет-магазине очень легко. Выберите вещь и подходящий вам размер, добавьте её в корзину и оформите заказ.

Следите за модными тенденциями, одеваетесь по моде, любите гламур и роскошный стиль жизни? Все направления и мода 2009 года. На подиумах в Париже, Милане и Нью Йорке кутюрье уже представили