Авторизация
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


дні за днями
yurpaco | 2007-12-02 20:53:33
Сообщение прочтено 3014 раз

 Через два дні після повернення з Парижа я опинився в  Кременчуці.Все було домовлено наперед.Я знав,що мене чекають і "пацан сказав - пацан зробив".Мене в зоні навчили жити  "по понятіям".Дай БОГ ,ЩОБ УСІ ПО НИМ ЖИЛИ.
 Так чи інакше місто стає твоїм ,коли в тебе появляються в ньому друзі.Окрім начальника колонії і заступника по виховній роботі. ,яких я знав давніше. в мене появився новий  кременчуцький друг Олег Філіпас. Здавалось,ну нащо йому треба влаштовувати для мене зустрічі і пресконференцію.А він узявся  за все так,що в мене у ці два дні просто не було часу більше ні на що.Міста я майже не бачив.Але приємна атмосфера була в університеті на кафедрі української літератури і  дуже гарно  пройшла зустріч у книгарні "Еврика".працівники якої (це не часто в нинішніх книгарнях) люблять книгу і цінують і знають ,і тут Кременчукові честь і слава за таку книгарню.І за такого Олега Філіпаса.Бо на таких ентузіастах,як він і тримається наша культура,її розвиток,її поширення.
  Звичайно,провінційні настрої створили в певних людей  у Кременчуці до мене упередженість,як до літературнрого хулігана і скандаліста,але мої виступи дещо охолодили   цю ворожість.І стаття в Кремнчуцькому Телеграфі  про мене появилась загалом непогана, фахова,хоч і холодна.Навіть про мою багатолітню працю в колоніях  з кримінальною молоддю загалом сказано  з легким позитивом але не більше.
 В  колнії було  теж добре.Обдивився всю колонію - не гірша ніж Прилуки.Це не Маріуполь.На зустрічі з пацанами було тихо,навіть кашлянути  соромились.Приємно.А потім нефромальне спілкування - і коли я з обличчя визначаю ,за що силить і який строк приблизно дістав  - всі вже мої.
Півтори години сидів я зі своїм хрещеником Максимом у  кімнаті психолога,але в сусідній  кімнаті -двері відкриті  - завжди хтось був.
Що я про нього секажу.Якби через півтора роки,пробувши кілька місяців на волі, він лишився би таким,більшого мені  не треба .Поки що - надіюсь.
 Наступного дня по поверненні до Києва  я поїхав іу "Магнолію ТВ"  і подав фото і документи на розшуки рідних Зайчика.Бо він мене спитав - я у травні вийду, дядя Юра ,а куди мені йти? У мене все аж  йокнуло всередині  от я і почав думати про нього.
Вчора прийшов до мене Максимів старший брат.Ми довго сиділи і говорили про їхню нещасну і  злощасну родину і про малого .Максим  при зустрічі мені сказав - я в Суми більше не повернусь.А я йому - я тебе туди і не пущу.Будеш у Києві.Ми з Сергієм щось вигадаємо.А він - я вдома жив лиш два роки - з 12 до 14. А то -  спершу притулок , потім інтернат,а потім - колонія.Він і любові і тепла ніколи не знав.
Так справи.А тут ще громадська діяльність.Але про це потім.

Це я з Максимом.А  на іншій фотці - біля мене - з одного боку Макс ,а  з  іншого - Зайчик
Настроение у меня: занятое    Слушаю музыку: Майлс Девіс
Комментарии RSS :

sports | 02.12.2007 21:04 | [Ссылка]

Життя є життя, і не слід розмірковувати якби було по-іншому, наша Доля в наших руках, навіть якщо нам здається протилежне

yurpaco | 05.12.2007 10:10 | [Ссылка]

Я міркую тільки вперед.Або аналізую минуле,щоби робити з нього висновки надалі.Те саме щодо цих пацанів.Я думаю - що робити з ними далі,що їм порадити,як допомогти,коли вони вийдуть на волю.

Гость | 02.12.2007 22:09 | [Ссылка]

Пане Юрко!!!Я люблю всіх людей ,особливо УКРАЇНЦІВ!І забрану дияволом душу буду виборювати.І якщо мою душу забере диявол-помоліться за мене.
З повагою,Олег.

shamji | 02.10.2009 14:39 | [Ссылка]

GLAMstyle.biz — уникальный Интернет магазин одежды, обуви и аксессуаров

GLAMstyle.biz — лучший посредник в приобретении товаров из Интернет-магазинов Италии, Франции, Англии, США, Канады, Китая.

Нет времени на полноценный шоппинг? Устали от того, что в Украине нет представительств ваших любимых марок? Вам не нравятся неоправданно завышенные цены в украинских магазинах? Не можете найти одежду, подчёркивающую Вашу индивидуальность? Надоело, что никогда нет в наличии нужного Вам размера обуви? Мы поможем Вам решить все эти проблемы!

Покупать модную одежду из США и стильные аксессуары при помощи сети Интернет просто, удобно и выгодно. В нашем Интернет-магазине одежды Европы и США вы можете приобрести европейскую одежду, чтобы пополнить свой гардероб. Мы предлагаем только модную мужскую и женскую одежду из Европы. Нашим Интернет магазином европецской одежды очень удобно пользоваться, а главными преимуществами являются широкий ассортимент и доступные цены.

У нас представлена одежда, обувь и аксессуары только известных европейских и американских марок, таких как Armani, D&G, Gucci, Diesel, Prada... А также Lacoste, Guess, Levis, Burberry, Rocawear, Timberland, G-Unit и многие другие. С нашей помощью вам доступны для выбора тысячи моделей обуви, в том числе Nike и Adidas, а также десятки тысяч моделей одежды, отвечающей самым привередливым вкусам. Ассортимент пополняется новыми моделями ежедневно.

Одежда

В магазине GLAMstyle.biz представлен каталог одежды не только на все случаи жизни. Вы собираетесь в ночной клуб или на гламурную тусовку. А что в этом самое главное? Что бы на тебя обращали внимание. И в этом мы готовы помочь, предоставив большую коллекцию эксклюзивной стильной одежды. Одевайся в современные бренды, выгляди на все 100 и 1%, ведь у тебя есть компьютер с выходом во всемирную паутину и ты имеешь возможность заказать настоящее качество и стиль через интернет.

Наш ассортимент представлен широким выбором верхней одежды, в которой Вам будет тепло и уютно. В любое время года здесь Вы найдёте богатый выбор осенне-весенней и летней одежды для мужчин и женщин, которые следят за модой и любят хорошо выглядеть. Все необходимые элементы гардероба, начиная от брюк и юбок и заканчивая майками и свитерами, вы найдете именно здесь. Купить одежду в нашем Интернет-магазине очень легко. Выберите вещь и подходящий вам размер, добавьте её в корзину и оформите заказ.

Следите за модными тенденциями, одеваетесь по моде, любите гламур и роскошный стиль жизни? Все направления и мода 2009 года. На подиумах в Париже, Милане и Нью Йорке кутюрье уже представили