Авторизація
Меню

Календар
 Квітень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


дні за днями
yurpaco | 2008-05-10 20:19:15
Повідомлення прочитано 3511 раз

Навіть не знаю ,як це вийшло,що я так довго не втрапляв до свого блогу.То прихворів ,то поїхав ,то засідання,то муизка і біжить час дуже стрімко.
 Почну певне з кінця.Запросили  мене на бал у міськраду,який фінансувало й оргаізовувало панство Логушів(шоколад "Корона") і насправді ідея непогана попри всі проблеми з виборами в міськраду. Концерт щоправда був організований  слабо ,а головне ,що була мішанка  фольклорного стилю і урабаністичного і  якось було - як  салатка з медом - краше би поділили на дві частини.Потім в одному з інтерв"ю я сказав ,що з усього мені найбільше сподабався маленький хлопчик ,який співав чистим і приємним голосом  україську пісню.І це видавалась на фоні загальної штучності і показухи світлим промнем.Журналістка виявилась приятелькою мами маленького співака,а мій дуг Федір Баландін,директор і власник кнайпклубу "Купідон" зоохотив мене зробити з малим дует на тему мого вірша, з якого  я вже робив музиччну композиціїю  раніше - "Не  наступайте на любов.." Історія довга але ми з малим Еріком (або Ернестом) Дерябіним  пісню. вже в демоваріанті записали.Тут однак пані Логуш почала сумніватись(не чула ще) чи давати нам гроші на  студійний запис. І я відразу перехотів з нею торгуватись і  почав шукати іншого спосора.
 Взагалі в мене є бажання зобти у  червні вечір "20 років жуналу "Горизонт" з тим ,щоби в "Купідон" привезти  музичний гурт із засужених підлітків з Прилуцькохї колонії.Я вже звернувся до Керівництва Департаенту з питань виконання покарань про такий дзвіл.Може й дозвоять.
 В міжчсі  здав у вдавництво "фОЛІО"   книжку  "Діти Ікара" ,яка складається з поезій у прозі "Іний бік місяця ) -  ця  частина це в основному перевидання і  друга частна "Кентавр" ,що складається з більших ееїв.Також готую для видавництва "Фоліо"  книжку повістей "Анатомія гріха".А  ще готуюсь до зйомок другої частини документального фільму "Зони особливої уваги" про кримінальних підлітків.До речі один з колишніх  моїх вихованців  Діма із Харкова  вже не вперше прихав до мене і зараз у мене в хаті робить мені   полиці  для книжок
Коментарі RSS :


Пане Юрію, дуже рада,  що знайшла новий запис у вашому блозі.
Пишіть частіше.
До речі, переходьте на ЖЖ- акуант, там у вас буде більше віртуальних френдів та читачів вашого блогу. А піар-акцію в інеті я вам організую)))Щоб якомога більше людей довідались про ваш ЖЖ!
Якщо вам цікаво, заходьте теж до мене в гості: http://chubenko.livejournal.com/
Там до речі є декілька постів про вас та про наше з вами спілкування.
С повагою, Марина ЧубенкоО, а це ж я вас фоткав тоді на Русаніській набережній! Який тісний світ! :) Пишіть частіше! Буду вас тепер і блозі читати!